3 години след секцио

  • 801
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
преди 3 години родих със секцио. Имах ниска плацента и през последните месеци от бременността на няколко пъти влизах в болница. Детето се роди успешно и всичко е наред с него. Аз обаче имам следният проблем: до ден днешен в продължение на три години все още продължавам да усещам болка и тежест в долната част на таза и червата. Ходих на какви ли не прегледи, генеколози, проктолози и изследвания, но всички казват, че ще отмине с времето. Кога ще дойде това време?

# 1
  • Мнения: 128
Нямам опит за това но имам операция на апендицит от 6 7 години е и до ден днешен имам неразположения като втвърдяване на раната спазми болка тежест и тем подобни

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря за отговора. Пак е в полза.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,
преди 3 години родих със секцио. Имах ниска плацента и през последните месеци от бременността на няколко пъти влизах в болница. Детето се роди успешно и всичко е наред с него. Аз обаче имам следният проблем: до ден днешен в продължение на три години все още продължавам да усещам болка и тежест в долната част на таза и червата. Ходих на какви ли не прегледи, генеколози, проктолози и изследвания, но всички казват, че ще отмине с времето. Кога ще дойде това време?

Здравейте, и аз съм в същата ситуация само, че сега септември стават 5г. Опъване , болки, докосването с ластик на дреха, или понякога с каквото и да било е дразнещо. Също така е вдлъбнат разреза и на моменти наболява доста, при повече натоварване или тренировки. Така и не се разбра от какво, от това, което съм чела, мисля че е срастване някакво, ама не знам. Поне не съм само аз 😂❤️ Дано разберете от какво е. Следя!

Общи условия

Активация на акаунт