Пазаруване от Amazon - тема №93

  • 62 525
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 039
От .com не съм поръчвала, но когато са ми връщали пари в акаунта, са се отбелязвали в account/ manage gift card balance
Нищо няма. А и доколкото разбирам английски, пишеше, че ще ми бъдат възстановени по начина, по който съм платила, но може и аз да греша, не ми е толкова добър английският.
Скрит текст:
3-5 работни дни , аз от uk чаках 2 седмици да се появат след издаден рефънд в профила.  Изчакай ще ти ги върнат по картата с която е платено.

# 706
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:
От .com не съм поръчвала, но когато са ми връщали пари в акаунта, са се отбелязвали в account/ manage gift card balance
[/spoiler]
Нищо няма. А и доколкото разбирам английски, пишеше, че ще ми бъдат възстановени по начина, по който съм платила, но може и аз да греша, не ми е толкова добър английският.
Скрит текст:

Ако са ти върнати по картата можеш да видиш от самата поръчка

# 707
  • Мнения: 3 638
Ще ме извините, напоследък не следя темата, може вече да сте коментрали.
Гледам си сега в Английския амазон са въвели безплатна доставка с Прайм до Германия. Не знам дали преди е имало, не съм мислела да поръчвам до там. Другото, което ми направи впечатление е че и до БГ има вече по-ниски тарифи. В коша съм пъхнала нещо евтино и леко, предлага ми доставка от 4 паунда.
Поръчка на стойност 70 паунда с доставка до Германия излиза 75 с включени таксите. До България вече цената се вдига, таксите са включени, доставката е по-скъпа.

# 708
  • Мнения: 5 832
Благодаря за разяснението!



Срещала съм в темата,че някои си купуват многократно употребяема капсула,но с подробности да се включи запознат.
Аз си купих два броя от базар, найлонови са. Не ми харесва кафето от тях, блудкаво ми е, без каймак. Няма как машината да направи голямо налягане в тази капсула, защото не е запечатана. Кафето ми бие като на сварено в джезве. Ползвам си различни капсули, в момента съм с на Кимбо и ми харесват.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 11 340
anbibian, за безплатна доставка с Прайм до Германия никъде не откривам информация, можеш ли да споделиш къде го прочете?

И за доставките не намирам промяна, ето какво пише за България:
Цитат
Bulgaria
Standard (five to nine days):

Books, music, DVD, Blu-ray, software, video games (excluding consoles) – £6.99 per delivery + £2.99 per kg
Other categories (including video games consoles) – £8.99 per delivery + £2.49 per kg
For any combination of items from the categories listed, the highest ‘per delivery’ rate applies. Add the appropriate ‘per kg’ rate as listed, rounded to the nearest 0.10 kg.

Expedited delivery (two to four days):

Books, music, DVD, Blu-ray, software, video games (excluding consoles) – £14.99 per delivery + £3.49 per kg
Other categories (including video games consoles) – £15.99 per delivery + £3.49 per kg
For any combination of items from the categories listed, the highest ‘per delivery’ rate applies. Add the appropriate ‘per kg’ rate as listed, rounded to the nearest 0.10 kg.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 175
За доставка до България вчера ми начисли 4 паунда и нещо. Явно наистина има промяна в цените.

# 711
  • София
  • Мнения: 5 953
https://www.amazon.de/gp/product/B07Z6V937C/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
И аз получих тези, взех ги за 15 евро, хубави са
Но наистина са умалени, половин номер или даже цял един номер по -малки. И не са за широк крак
Та затова отиват за едната ми дъщеря  , но съм доволна де, хубави , качествени

# 712
  • Мнения: 1 678
https://www.amazon.de/gp/product/B07Z6V937C/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
И аз получих тези, взех ги за 15 евро, хубави са
Но наистина са умалени, половин номер или даже цял един номер по -малки. И не са за широк крак
Та затова отиват за едната ми дъщеря  , но съм доволна де, хубави , качествени
Колко см е стелката?

# 713
  • София
  • Мнения: 5 953
https://www.amazon.de/gp/product/B07Z6V937C/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
И аз получих тези, взех ги за 15 евро, хубави са
Но наистина са умалени, половин номер или даже цял един номер по -малки. И не са за широк крак
Та затова отиват за едната ми дъщеря  , но съм доволна де, хубави , качествени
Колко см е стелката?
Ами ще мога да премеря в понеделник, кутията остана в офиса ми. Но моя крак е точно 25 см. нормално стъпало. Нося 38.5 или 39 номер. Тези, 39 номер мога да пъхна крака, но са стегнати, доста стегнати и някак тесни на ширина. Затова ми се струва, че 39 номер отговарят на 38 номер и да не е някое много широко стъпало. Дали ще се отпусне кожата при носене, не знам.

# 714
  • Мнения: 1 678
https://www.amazon.de/gp/product/B07Z6V937C/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1
И аз получих тези, взех ги за 15 евро, хубави са
Но наистина са умалени, половин номер или даже цял един номер по -малки. И не са за широк крак
Та затова отиват за едната ми дъщеря  , но съм доволна де, хубави , качествени
Колко см е стелката?
Ами ще мога да премеря в понеделник, кутията остана в офиса ми. Но моя крак е точно 25 см. нормално стъпало. Нося 38.5 или 39 номер. Тези, 39 номер мога да пъхна крака, но са стегнати, доста стегнати и някак тесни на ширина. Затова ми се струва, че 39 номер отговарят на 38 номер и да не е някое много широко стъпало. Дали ще се отпусне кожата при носене, не знам.
Благодаря,ще чакам да пишеш.

# 715
  • Мнения: 4 675
Softinos определено са за тесен крак. Но на дължина според мен са точни.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 306
Softinos определено са за тесен крак. Но на дължина според мен са точни.
+1 и аз имам няколко чифта и съм на същото мнение!

# 717
  • София
  • Мнения: 5 729
Softinos определено са за тесен крак. Но на дължина според мен са точни.
+1 и аз имам няколко чифта и съм на същото мнение!
Като качество как са?

# 718
  • София
  • Мнения: 6 094
Значи пазарувате си и никой не пуска линкове, за да се възползват и другите. Не е хубава тази работа. Angry
Тъмночервена чанта си търся, ама не открих моята.
Някой N.V. Bags купувал ли е? Ясно ми е, че са китайски, но харесах няколко модела. Изникват въпросите дали реалността се доближава до снимката, колко са криви шевовете и колко време ще изкара чантата. Thinking

Съотношението марка/цена е добро, а останалото е въпрос на вкус.
Раница Рокси 7.38 още една 13.83
Чанти Esprit 10.77; 12.22
PIECES 12.00, 15
FLY London 12.48, 15.73
TOM TAILOR 12.94
Раница BILLABONG 14
ARA 14, и 15, и пак

Мъжки Ted Baker №42 18.82

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Значи пазарувате си и никой не пуска линкове, за да се възползват и другите. Не е хубава тази работа.

Напоследък такива тъпотии поръчвам от амазон, че дори не ми е хрумвало да се похваля Simple Smile Кучешки пипети против разни паразити, вечен кибрит, силиконови форми за лед, кутия за млечни зъби и др. подобни. Направо ме е срам да си кажа за какви глупости съм дала пари.
От Заландо и Майкъл Корс получих и очаквам разни дрешки, в амазон нищо не ми хваща окото.

Общи условия

Активация на акаунт