Диета на Пиер Дюкан - 3 част

  • 33 729
  • 318
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 806
прочетох - значи, не пише минимум или максимум. Все пак по духа на написаното не би следвало да се гледа на двата литъра, като на минимум. Нарича ги "предписаните два литра"... Не мисля, че количеството е голямо, ама можеш да пробваш лекинко да го намалиш и да видиш какво става... Да не би да има "скрита" сол в нещата, които ядеш? Всичките меса трябва да са истински. Ако се ползва готова кайма - ами не е ясно какво има вътре (вкл. соя)...

# 76
  • Мнения: 953
Аз да кажа, че имам проблем с ходенето по голяма нужда. Иначе съм редовна всеки ден, а сега през ден и със запек. УЖАСНО. Въпреки че всеки ден си ям триците и много ми харесват.
Друг има ли такъв проблем?

# 77
  • Мнения: 1 353
Леле момичета,чак сега чета,че съм написала "сирене по шопски" doh  а исках да попитам за "яйца по панагюрски"защото ми се струват подходящи Embarassed #Silly.(ама как може да пиша такива глупости rotfImao rotfImbo-и чета аз че не било подходящо и се чудя защо тези мацки ми говорят за сирене по шопски newsm78 и гледам малко по нагоре Rolling Eyesми то аз съм ги написала тия глупости.много ми стана смешно) hahaha Joy rotfImao rotfImbo #Silly

# 78
  • София
  • Мнения: 2 840
Я,били сме две мераклийките за в тавата..ха ха...Клонка,никакви такива....яко се стягай,като мене../ох,ама и скромна  съм бе.../  Ще стане работата само търпение,

Аз днес си трая, че вчера гръмко обявих начало.
До мача беше Close
Мислех, че мъжкото тяло ще го гледа с приятели, ама той взе, че се прибра да си го гледал вкъщи.
Последваха пържени картофки, пица, пуканки, мезенца.И ние, като не пием, похапваме, ама половинката с едни готини мускули, с едно сладко дупе, тренира човекът, има мегдан да похапне, аз - мисис Пиги в акция.
Баси, посипвам си главата с пепел, дано не ме види Асса, аз съм в нелегалност днес Praynig

# 79
  • Мнения: 4 806
видях те >>>>>>>>>>>>>>

КЛОНКЕ!!!! Що така.. мача си е мач - започва и свършва. Нали виждаш, колко строго те гледам... Сега да те изтипосам ли при рицарките, а? Simple Smile

Яйца по панагюрски бива. То е друго, ама без олио... И млякото да е нискослено. Само червено пиперче и малко сол.

# 80
А дали може да се консумира пушено пуешко филе?Или пилешки кюфтета на скара (Специално за кюфтетата предполагам,ама за пуешкото...ПУШЕНО?! )

# 81
  • Мнения: 4 806
пилешките кюфтета ми изглеждат по - проблемни, ако са правени навън - не се знае какво има в тях. Изобщо с купешки кайми и продукти от кайма, не са никак за препоръчване.
А какво да му а не пушеното пуешко? Всъщност аз не ям кожата - кой знае с какво е обработвана. Всъщност сигурно има разни вредности, ама като се замислиш - а киселите млека?

# 82
А във въпросното пушено пуешко,има ли кожа?!
А кюфтетата,цитирам:
Състав:
Пилешко бяло месо,подправки.
Не виждам проблем.То,ако се пазим от всички емулгатори и излишната сол,която слагат,най-добре да си ядем яйчица.

А идеята ми беше,все пак може да се яде пушено месо от птици,които не са гъска,патица (както прочетох,с плосък клюн.)

# 83
  • Мнения: 4 806
ами пуйката никак не е с плосък клюн, така си мисля... Simple Smile
Под кожа имах предвид, че нали си имат някаква горна част, като обвивка се получава... иначе нямт кожа. Не се изразих правилно.
А по повод кюфтенцата ... ами подправките са едно силно разтегливо понятие. Много, ама много често се слагат едни примеси, дето нямат общо с месо. Наскоро имаше публикувани изследвания, че в кренвиршите има всичко друго, освен месо. Откриха месо само при един производител (от известните).

# 84
  • Мнения: 4 806
ето я, пуйката...

# 85
Е,тук кренвирши не се препоръчват (май.)
Супер съм щастлива,че мога да си ям пушеното пуешко,с всичките му обвивки,меса и прочее..
А кожата и без това лично на мен не ми е по вкуса.Хубаво е,човек ако може да яде колкото се може по-пресни и "изчистени" неща.Доколкото е възможно,пак подчертавам.
Май доста нафлуудихме,това , което не ми беше ясно попитах .Благодаря ти ужасно много!Успокои ме за това пуешко...мога да си го ям вече ... цялото Wink

(да,ясно ми е за пуйката..проблемът ми беше за това,което ти се изрази като "Кожа" на пушеното пуешко филе. Simple Smile))

# 86
  • Мнения: 1 241
Аз да кажа, че имам проблем с ходенето по голяма нужда. Иначе съм редовна всеки ден, а сега през ден и със запек. УЖАСНО. Въпреки че всеки ден си ям триците и много ми харесват.
Друг има ли такъв проблем?
АЗ!!!!
тъкмо сега е времето и да питам сусама пречи ли?
то пречи-не пречи аз  вчера нагънах едни пакетче с лъжицата-иначе не мога............

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
видях те >>>>>>>>>>>>>>

КЛОНКЕ!!!! Що така.. мача си е мач - започва и свършва. Нали виждаш, колко строго те гледам... Сега да те изтипосам ли при рицарките, а? Simple Smile


Хвана мЪ.
Въй!!
Не смея да се обадя цял ден аз от срам, драснах два реда и - ей ме на! - на таблото на позора.
До този момент не съм консумирала нищо, ама...иде вечер, та не смея вече нищо да кажа.
Ех, само един ден ми трябва, че да тръгна.
Мам' му и прасе. #Cussing out

# 88
  • Мнения: 2 950
Асса, имам предвид, че може да ми стане лошо от глад - на теб не ти ли прилошава от глад или кафето оправя положението?  newsm78
Все пак и аз в понеделник ще пробвам и ако не ми стане лошо, всеки понеделник ще си карам на водичка - и без това я обожавам. Асса, във водните дни ядеш ли триците, предполагам, че не?  newsm78
А иначе ще взема да се поспра с водата към 4 л на ден, дано се пооправят нещата.
Icecream, мисля, че Дюкан не позволява сусам в ударния и смесения режим. Поне по мои спомени, че в момента книгата не е пред мен.  newsm78 Добре де, а ако пиете повече вода, пак ли се запичате? Пробвали ли сте?

# 89
  • Мнения: 1 241
Асса, имам предвид, че може да ми стане лошо от глад - на теб не ти ли прилошава от глад или Icecream, мисля, че Дюкан не позволява сусам в ударния и смесения режим. Поне по мои спомени, че в момента книгата не е пред мен.  newsm78 Добре де, а ако пиете повече вода, пак ли се запичате? Пробвали ли сте?
мерси за отговора, ще взема да го спра Laughing
сутринта си сложих в белтъците, ама повече няма,станаха супер,едни хрупкави Laughing
а ленено семе ядете ли?
а иначе :не вода ,ми олио ако ще да пия-пак така- Sad
пия един чай на биопрограма, но сега почивам от него, но ще го преусмисля ако трябва

Общи условия

Активация на акаунт