Отговори
# 150
  • Мнения: 782
Как сте с гърдите? Много ме болят зърната, адски чувствителни са! И корема ниското ме боли като за цикъл. И кръста. Съвсем забраеих как бях със сина ми..

Моите бяха много чувствителни и надути преди 3 дни. Сега са само леко надути. При всеки е различно.
Аз продължавам да прокървявам. В понеделник, след като се върнахме от прегледа кървях все едно бях в цикъл, придружено с болки ниско долу и в кръстта. Вчера положението беше една идея по-добре, но продължавам да зацапвам... Четох доста и разбрах, че при много момичета се случва, не че това ме успокоява, но ми вдъхва кураж. Лежа вкъщи, пия си лекарствата и се моля всичко да е наред. Имам и леко главоболие от вчера.

Много се радвам на мамчетата, които вече са чули пулсче ! 💓😊🤗
Ти в коя седмица беше? Щом си била на преглед и не са ти казали нещо обезпокоително е добре. Почивай си! Аз със сина имах само еднократно кафеникаво зацапване, приемах утрогестан.
Иначе и аз чакам да чуя другата седмица пулс.

Докторът ми каза 5 г.с. По мои изчисления мислих, че съм в 6 г.с. Датата на последния ми цикъл е 30.11., но приемах Дуфастон още преди да забременея и той ми регулираше цикъла.

Аз в понеделник бях и ми каза 5г.с и 2 дни. Още не се видя ембрион и пулс. Надявам се другата седмица да се види...
При теб видя ли се?

И аз бях в понеделник на преглед. Видя се само закрепеното сакче. Лекарят ми каза да отида след 10 дни.
Днес само ме зацапва, нямам болки.

# 151
  • Мнения: 335
Как сте с гърдите? Много ме болят зърната, адски чувствителни са! И корема ниското ме боли като за цикъл. И кръста. Съвсем забраеих как бях със сина ми..

Моите бяха много чувствителни и надути преди 3 дни. Сега са само леко надути. При всеки е различно.
Аз продължавам да прокървявам. В понеделник, след като се върнахме от прегледа кървях все едно бях в цикъл, придружено с болки ниско долу и в кръстта. Вчера положението беше една идея по-добре, но продължавам да зацапвам... Четох доста и разбрах, че при много момичета се случва, не че това ме успокоява, но ми вдъхва кураж. Лежа вкъщи, пия си лекарствата и се моля всичко да е наред. Имам и леко главоболие от вчера.

Много се радвам на мамчетата, които вече са чули пулсче ! 💓😊🤗
Ти в коя седмица беше? Щом си била на преглед и не са ти казали нещо обезпокоително е добре. Почивай си! Аз със сина имах само еднократно кафеникаво зацапване, приемах утрогестан.
Иначе и аз чакам да чуя другата седмица пулс.

Докторът ми каза 5 г.с. По мои изчисления мислих, че съм в 6 г.с. Датата на последния ми цикъл е 30.11., но приемах Дуфастон още преди да забременея и той ми регулираше цикъла.

Аз в понеделник бях и ми каза 5г.с и 2 дни. Още не се видя ембрион и пулс. Надявам се другата седмица да се види...
При теб видя ли се?

И аз бях в понеделник на преглед. Видя се само закрепеното сакче. Лекарят ми каза да отида след 10 дни.
Днес само ме зацапва, нямам болки.

И при мен така. Каза, че е закрепен сака в матката, чакаме само да се развие ембрион с пулс.
Стискам палчета да спреш да кървиш и зацапваш! ❣️

# 152
  • Мнения: 112
Здравейте, бъдещи мамчета. Плахо искам да се присъединя към вас, с предполагаем термин 12.09 и регистриран плоден сак миналата седмица с добро жълто тяло. Оказва се, че тази бременност ще следя доста внимателно, тъй като имам завишени нива на НК клетките и се налага да проведа терапия, която вече започнах. Силно се надявам, че това няма да се окаже проблем и нещата ще вървят успешно до края.

След миналата седмица, когато изпитвах някои от симптомите на ранната бременност - чувствителни гърди, леки спазми ниско долу и в кръста, тези дни съм на тръни, тъй като от няколко дни намаляха и изчезнаха, и, естествено, лоши мисли ми се въртят в главата... Ще трябва да издържа някак до следващия преглед и да се надявам, че всичко си върви наред.

Желая на всички ви спокойна бременност и, разбира се, есента да ни посрещне с най-голямото щастие в ръце! Heartpulse

# 153
  • Мнения: 80
На мен цигари не ми се пушат - много се радвам, пушех по 1 кутия на ден. Днес ми е 21-ви ден без нито една цигара. На вас пуши ли ви се? Кафе също не ми се пие и не си правя. Нооо бургери, дюнери, пици са ми в главата постоянно. Газирано не обичах преди, не пия и сега. Ям много сладко, ще стана 100 кила

# 154
  • Мнения: 19
Здравейте на всички! Най-накрая реших да се престраша и да напиша нещо Simple Smile Моят термин излиза на 10.09 според калкулатор в интернет. Първа бременност. От няколко дни ми се гади почти постоянно, а имам апетит - наистина се надявам да отшуми в някакъв момент. Не пия вече кафе, тъй като въобще не ми се пие. Утре съм на втори преглед, тъй като и при мен се наблюдава леко зацапване. Положително настроена съм и вярвам, че всичко е наред! Ще си направим ли и FB група в някакъв момент? Simple Smile
И мен ме започна това гадене Confused Силно се надявах да ме подмине втория път, но не... За фб групата следя и аз.

# 155
  • София
  • Мнения: 113
Някой има ли опит с гаденето? От ден два започва да ми е малко по-добре сутрин и сякаш се оправя. Сега почнах да се съмнявам дали всичко е наред с бебето, че навсякъде пиши, че ще се подобри след 12тата седмица 🤔.
Има ли мами с опит от предишни бременности? Кога спря да ви се гади? Постоянно ли беше?

При предишната ми бременност започна да ми се гади едва в 5ти месец. Grinning

# 156
  • София
  • Мнения: 170
На мен цигари не ми се пушат - много се радвам, пушех по 1 кутия на ден. Днес ми е 21-ви ден без нито една цигара. На вас пуши ли ви се? Кафе също не ми се пие и не си правя. Нооо бургери, дюнери, пици са ми в главата постоянно. Газирано не обичах преди, не пия и сега. Ям много сладко, ще стана 100 кила
И аз си попушвах доста, но от деня на теста не съм и не мога да кажа, че ми се пуши. Явно всичко е психика Simple Smile очаквах да ми е супер гадно. Само мисълта за цигара с кафе ми липсва, ей така да си седна...но нищо кой знае какво. Но пък ми омръзна всички около мен да ми обясняват как няма проблем да си припалвам, ако ми се пуши.

# 157
  • Мнения: 165
Между 6 и 7г.с съм и все още нямам никакви симптоми освен напрегнати гърди.Втора бременност ми е.С първата си спомням ,че имах гадене и повръщане,но не си спомням в коя седмица започнаха.Днес казах на майка ми и много се зарадва.
Само тя знае за сега.Дори и на баткото,който е на 7г. Не сме казали все още.
А за секс нямам абсолютно никакво желание  за сега 😏🙄

# 158
  • Мнения: 75
😀За скрита фейсгрупа съм и аз.
Pischi, радвам се, че зацапването намалява.
Ние също не сме казали на никой. Само двамата си знаем. Когато му дойде времето... 🙃 Обмислям и с каква изненада ще кажем/покажем на семейството.🎁
Аз не пуша, обаче обичам мириса на цигари. Е, не и в този момент с адското гадене. Хах.
Falan1, според мен всичко си е индивидуално. Аз миналата седмица повръщах, сега от два дни съм само с постоянно и неспирно гадене. Отврат. Предишният път в 7-8 седмица влизах в Майчин дом, поради непрестанно повръщане. Едвам се овладя ситуацията ми.
Уау, как се пълни темата с нови попълнения!🎉

# 159
  • Мнения: 299
Момичета, стискайте ми палци !
Днес ми зацапа , докторката ме извика да ме види и ме изпрати в болница. Има отлепване, но хубавото е , че тук видяха ембрион и сърдечна дейност. Ще полежа, но се надявам, че в крайна сметка всичко ще е наред !

# 160
  • Мнения: 152
Някой ходи ли в Надежда на прегледи? Аз бях в понеделник отговаря на 6с+3д, с вагинален видяхме и пулс.

# 161
  • Мнения: 39

Здравейте,
Аз направих една група преди време, ако решите включете се в нея. Нямам претенции никакви за групата, ако някой иска да е админ, да ми пише.
Иначе вече от седмица съм с гадене. АГ е извън страната до 15.01., когато ми е и вторият час, за да чуем пулс. Притеснявам се за това дали ще ми даде болничен. Прекарах вече едни тежки 24 часа с по***щане 😖. Става ми добре от кисело - лимон или зелени маслини. Вие как сте в това отношение. Иначе за въпроса с неразположенията, един път почувствах леко придърпване, но пих но-шпа и мина, а гърдите ми, ами има ги 😃😂 (за дамите с малък бюст, ще ме разберат). Успех мами и до термин !

# 162
  • Мнения: 4
На мен цигари не ми се пушат - много се радвам, пушех по 1 кутия на ден. Днес ми е 21-ви ден без нито една цигара. На вас пуши ли ви се? Кафе също не ми се пие и не си правя. Нооо бургери, дюнери, пици са ми в главата постоянно. Газирано не обичах преди, не пия и сега. Ям много сладко, ще стана 100 кила

И аз от деня на теста вече не пуша, кафе никога не съм обичала. Аз освен, че се събуждам, за да пишкам поне веднъж през нощта, а и се събуждам гладна като вълк с къркорещ корем.

# 163
  • Мнения: 335
Добро утро! Цяла нощ ме боля корем и тази сутрин пих нош па на гладно (лоша идея, не го правете!) След 5 мин ми стана толкова гадно и повръщах. А инае по принцип не повръщам и не ми се гади. Не пийте хапчета на гладно!
Иначе съм със зверски апетит от седмица. Постоянно ми се яде! 😁

# 164
  • Мнения: 295
Аз нямам проблем с пиенето на лекарства на  празненства стомах.
  За разлика от първата ми бременност, сега изобщо не ми е гладно, даже имам чувството, че апетита ми е намалял.

Общи условия

Активация на акаунт