Отговори
# 60
  • Мнения: 2 576
Скрит текст:
Момичета, аз май взех решение. След 2 седмици ще отида пак на лекар и ако има сърдечен ритъм и всичко е наред, ще си го оставя Simple Smile Хората с години опитват и не могат, а пък аз да го махна - не мога... Мисля, че сърдечния ритъм се чува около 7 седмица. Поне такъв спомен имам от дъщеря ми.
Много ме е страх, но ако е рекъл господ, всичко ще е наред.
Най-много ме притеснява как ще издържа физически, защото от бременкостта с дъщеря ми се сдобих с хиатална херния и  рефлукс... След това имах и полип в стомаха с гастритен характер, който ми махнаха с гастроскопия... От тогава пия Еманера при нужда, но сега това е противопоказно...
Някоя от вас има ли киселини? Ако да, какво ви помага? На мен за първи път ми се появиха в 9 месец с предната бременност и тогава пиех Бианацид, но хич не ми помагаше...
Днес си мислех за теб какво ли си решила. Браво, много се радвам, знаех си, че ще вземеш най правилното решение за теб и бебчето.
Сърчицето би трябвало и в 6 г.с. да се чуе, поне така четох, защото е ясно, че не помня от моите деца.
Киселини съм имала и с двете деца в последните месеци, но нищо не съм пила.
Много се радвам да знаеш, чудесна новина 🤗❤
Да, аз с предната чух в 6г.с., но помня, че много момичета от другата група с дъщеря ми чуха в 7г.с., а някои чак в 8г.с и се бяха шашнали. Та затова мисля към 7 да отида, живот и здраве Simple Smile
Благодаря ♥
[/quote]

Аз съм решила другата седмица да отида на лекар, в 6г.с. ще бъда, не ми се чака повече, пък дано всичко е наред и се чуе и сърчице 🙂

# 61
  • Мнения: 436
Скрит текст:
Момичета, аз май взех решение. След 2 седмици ще отида пак на лекар и ако има сърдечен ритъм и всичко е наред, ще си го оставя Simple Smile Хората с години опитват и не могат, а пък аз да го махна - не мога... Мисля, че сърдечния ритъм се чува около 7 седмица. Поне такъв спомен имам от дъщеря ми.
Много ме е страх, но ако е рекъл господ, всичко ще е наред.
Най-много ме притеснява как ще издържа физически, защото от бременкостта с дъщеря ми се сдобих с хиатална херния и  рефлукс... След това имах и полип в стомаха с гастритен характер, който ми махнаха с гастроскопия... От тогава пия Еманера при нужда, но сега това е противопоказно...
Някоя от вас има ли киселини? Ако да, какво ви помага? На мен за първи път ми се появиха в 9 месец с предната бременност и тогава пиех Бианацид, но хич не ми помагаше...
Днес си мислех за теб какво ли си решила. Браво, много се радвам, знаех си, че ще вземеш най правилното решение за теб и бебчето.
Сърчицето би трябвало и в 6 г.с. да се чуе, поне така четох, защото е ясно, че не помня от моите деца.
Киселини съм имала и с двете деца в последните месеци, но нищо не съм пила.
Много се радвам да знаеш, чудесна новина 🤗❤
Да, аз с предната чух в 6г.с., но помня, че много момичета от другата група с дъщеря ми чуха в 7г.с., а някои чак в 8г.с и се бяха шашнали. Та затова мисля към 7 да отида, живот и здраве Simple Smile
Благодаря ♥

Аз съм решила другата седмица да отида на лекар, в 6г.с. ще бъда, не ми се чака повече, пък дано всичко е наред и се чуе и сърчице 🙂
[/quote]

Всичко ще е наред ♥ Ще чакаме да споделиш Simple Smile
П.П. Мисълта ми е, ако не се чуе, да не се шашкаш Simple Smile Помня, че някои ги викаха след седмица пак примерно и така...Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 576
Скрит текст:
Момичета, аз май взех решение. След 2 седмици ще отида пак на лекар и ако има сърдечен ритъм и всичко е наред, ще си го оставя Simple Smile Хората с години опитват и не могат, а пък аз да го махна - не мога... Мисля, че сърдечния ритъм се чува около 7 седмица. Поне такъв спомен имам от дъщеря ми.
Много ме е страх, но ако е рекъл господ, всичко ще е наред.
Най-много ме притеснява как ще издържа физически, защото от бременкостта с дъщеря ми се сдобих с хиатална херния и  рефлукс... След това имах и полип в стомаха с гастритен характер, който ми махнаха с гастроскопия... От тогава пия Еманера при нужда, но сега това е противопоказно...
Някоя от вас има ли киселини? Ако да, какво ви помага? На мен за първи път ми се появиха в 9 месец с предната бременност и тогава пиех Бианацид, но хич не ми помагаше...
Днес си мислех за теб какво ли си решила. Браво, много се радвам, знаех си, че ще вземеш най правилното решение за теб и бебчето.
Сърчицето би трябвало и в 6 г.с. да се чуе, поне така четох, защото е ясно, че не помня от моите деца.
Киселини съм имала и с двете деца в последните месеци, но нищо не съм пила.
Много се радвам да знаеш, чудесна новина 🤗❤
Да, аз с предната чух в 6г.с., но помня, че много момичета от другата група с дъщеря ми чуха в 7г.с., а някои чак в 8г.с и се бяха шашнали. Та затова мисля към 7 да отида, живот и здраве Simple Smile
Благодаря ♥

Аз съм решила другата седмица да отида на лекар, в 6г.с. ще бъда, не ми се чака повече, пък дано всичко е наред и се чуе и сърчице 🙂

Всичко ще е наред ♥ Ще чакаме да споделиш Simple Smile
П.П. Мисълта ми е, ако не се чуе, да не се шашкаш Simple Smile Помня, че някои ги викаха след седмица пак примерно и така...Simple Smile
[/quote]

Благодаря! 🤗
Ще споделя.

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! И аз да се запиша! На 25 г. , първа бременност. След като ми закъсня, а яйчниците ме дърпаха странно и имах голямо неразположение в гърдите ( което все още имам, но му свикнах Grinning )си направих тест на 02.01, който излезе положителен ❤ Понеже съм по-нетърпелива, а и се притеснявах дали всичко е наред, отидох на доктор още вчера. Всичко си беше на мястото, чувството е невероятно.. все още ми е малко шок. Терминът ми излиза за 03.09 Това, което ме притеснява, е че сестра ми е с хашимото, а аз не съм си правила никакви изследвания. Сега ще  се изследвам и аз. Успех на всички!

# 64
  • Мнения: 3
Здравейте мами Simple Smile Искам да се включа и аз при вас. На 37 години съм и за първи път в живота ми имам положителен тест. Мисля че още съм в шок и не знам как да реагирам. След толкова много години опити с бившия ми и безброй разочарования....Сега съм бременна след 1 месец, хм дори не мога да го нарека опити Simple Smile Според календара ми съм в 6 с. В петък съм на гинеколог. Ще се радвам да споделите...ами всичко хаха. Знам че има бекрайно много информация навсякъде, но ще ми е приятно да си говоря с Вас, които изживявате същото, по същото време. 

# 65
  • Мнения: 782
Здравейте, мили дами !

На 04.01 сутринта, шести ден закъснение,  направих тест - положителен с ясна втора черта. Heartbeat Вчера пуснах ЧХГ - 675,70 mIU/mL. Какво мислите за тези стойности? Последна дата на менструация - 30.11.
На 28 години съм, първа бременност. Много желаем бебче с моя мъж и правим опити от почти година. До септември месец 2020 г. бях с прогестеронов дефицит и ми беше назначена терапия с Дуфастон от 15-ти до 28-ми ден на цикъла, като от септември месец дозата ми е 3х1. Имах прекъсване на Дуфастона от 28.12 до 03.01, понеже чаках цикъл, а първите два теста, които правих бяха отрицателни. Веднага щом видяхме положителния тест, се свързахме с лекаря, който ми каза да започвам Дуфастона 3х1. Силно се надявам прекъсването от 6 дни да не повлияе на нивата и всичко да е наред.
Засега усещам неразположение, подобно на ПМС. Вчера на работа леко ми се зави свят следобед, с ниско кръвно съм. Гърдите ми са подути и ме болят вече около месец. Нямам търпение да отидем на преглед. Лекарят ще ни прегледа другата седмица. По мои изчисления би трябвало да започвам вече 6 г.с.? На моменти ми е притеснено и се моля всичко да е наред.

Поздрави и успех на всички ни ! Gift Heart

# 66
  • Мнения: 152
Момичета, аз на 25 години с първа бременност и днес съм доки... Направо корема ми е на топка... Последния ми цикъл беше на 29.11. Стискам палци на всички ни една лека бременност... За момента мен ме болят само гърдите и като постоя по-дълго време кръста. Около датата на която трябваше да ми дойде имах всички ПМС, но бързо отминаха... Hug

# 67
  • Мнения: 2 576
Добре дошли на новите момичета! 💐

nikolinaa аз също съм с Хашимото. Нищо притеснително няма 🙂. Просто трябва да се следи хормона от лекар и редовно да се пие хапчето.
Ти може и да нямаш, но за да си спокойна е добре да направиш необходимите изследвания 🙂

# 68
  • Мнения: 299
Добре дошли на всички нови момичета!
Много е хубаво да споделяш проблемите и вълненията си с хора, които са на същата вълна!  

Adriana_ann и аз много се радвам на решението ти! Със сигурност не е лесно, особено с трето дете, но пък ще е едно щастие повече вкъщи.

Аз малко се шашкам как ще се справям. Разчитам, че момчетата ми с оправни и ми помагат като цяло. И въобще някакви щуротии ми се въртят в главата. Например, мисля си, както термина ми е 12.09 (дай боже всичко да е наред), как няма да мога да съм с тях на първия учебен ден.
Добре, че мъжа ми е зверското спокойствие, та има баланс....

# 69
  • Мнения: 39
Здравейте, аз се похвалих, че не ми се гади и като ме хвана гастрита. Много ми е зле, със силни болни в стомаха и гадене съм. Страх ме е да пия каквото и да е. Години го лекувах гастрита с Еманера, Квамател и още други лекарства. На 15 чак съм на лекар, да св консултирам ли с него какво мога да пия или с личната да се консултирам?
Момичета, аз май взех решение. След 2 седмици ще отида пак на лекар и ако има сърдечен ритъм и всичко е наред, ще си го оставя Simple Smile Хората с години опитват и не могат, а пък аз да го махна - не мога... Мисля, че сърдечния ритъм се чува около 7 седмица. Поне такъв спомен имам от дъщеря ми.
Много ме е страх, но ако е рекъл господ, всичко ще е наред.
Най-много ме притеснява как ще издържа физически, защото от бременкостта с дъщеря ми се сдобих с хиатална херния и  рефлукс... След това имах и полип в стомаха с гастритен характер, който ми махнаха с гастроскопия... От тогава пия Еманера при нужда, но сега това е противопоказно...
Някоя от вас има ли киселини? Ако да, какво ви помага? На мен за първи път ми се появиха в 9 месец с предната бременност и тогава пиех Бианацид, но хич не ми помагаше...

# 70
  • Мнения: 416
Днес цял ден съм с болки. Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Търпимо е, обаче е супер неприятно усещане. В 5с6д би трябвало да съм. Пуснах пак ЧХГ, но то вече е толкова високо, че явно нищо не означава.
Ще чакам в петък прегледа :/

# 71
  • Мнения: 75
Добре дошли на новите момичета! Grinning
Tropic, колко са ти стойностите? По принцип май при многоплодна бременност се отчита по-висок резултат.
В петък, ако нищо не се види, моята лекарка ще ме накара да пускам ЧХГ. По мои сметки ще съм в 6 седмица.

# 72
  • Мнения: 416
Добре дошли на новите момичета! Grinning
Tropic, колко са ти стойностите? По принцип май при многоплодна бременност се отчита по-висок резултат.
В петък, ако нищо не се види, моята лекарка ще ме накара да пускам ЧХГ. По мои сметки ще съм в 6 седмица.
В понеделник беше 10 500, днес 19 800

# 73
  • Мнения: 436
Здравейте, аз се похвалих, че не ми се гади и като ме хвана гастрита. Много ми е зле, със силни болни в стомаха и гадене съм. Страх ме е да пия каквото и да е. Години го лекувах гастрита с Еманера, Квамател и още други лекарства. На 15 чак съм на лекар, да св консултирам ли с него какво мога да пия или с личната да се консултирам?
Момичета, аз май взех решение. След 2 седмици ще отида пак на лекар и ако има сърдечен ритъм и всичко е наред, ще си го оставя Simple Smile Хората с години опитват и не могат, а пък аз да го махна - не мога... Мисля, че сърдечния ритъм се чува около 7 седмица. Поне такъв спомен имам от дъщеря ми.
Много ме е страх, но ако е рекъл господ, всичко ще е наред.
Най-много ме притеснява как ще издържа физически, защото от бременкостта с дъщеря ми се сдобих с хиатална херния и  рефлукс... След това имах и полип в стомаха с гастритен характер, който ми махнаха с гастроскопия... От тогава пия Еманера при нужда, но сега това е противопоказно...
Някоя от вас има ли киселини? Ако да, какво ви помага? На мен за първи път ми се появиха в 9 месец с предната бременност и тогава пиех Бианацид, но хич не ми помагаше...

И аз Еманера пиех и много ми помага, но сега не може. Може Бианацид, но не очаквай ефекта на Еманера Sad Може да пробваш с газирана вода... и някакви други подобни, които са споделили момичетата. Вчера и аз имах криза. Пих кола без захар и хапнах препечена филия. Отрази ми се добре. Седях обаче изправена. Изпбщо не си позволих да легна докато не ми премина...

# 74
  • Мнения: 75
Добре дошли на новите момичета! Grinning
Tropic, колко са ти стойностите? По принцип май при многоплодна бременност се отчита по-висок резултат.
В петък, ако нищо не се види, моята лекарка ще ме накара да пускам ЧХГ. По мои сметки ще съм в 6 седмица.
В понеделник беше 10 500, днес 19 800
Удвоил се е. В Синево дават референтен интервал 158 - 31.795. Явно си в границите. Не се притеснявай. Има тема за ЧХГ-то - може да питаш момичетата там.

Общи условия

Активация на акаунт