Стерилизатор Chicco или bertoni

  • 4 713
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
честита нова година на всички - много весели и незабравими преживявания. имам един въпрос: в този на бертони събират ли се шишета на Avent, че си купих такива а не ми се дават пари за скъп стерилизатор, а и този на Avent е широк и няма да се събере на микровълновата.

# 16
  • Мнения: 595
аз ползвах течния на Чико-много съм доволна Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 3 457
много съм доволна

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Използвам Чико-доволна съм.
За Бертони незнам.

# 19
  • Мнения: 1 455
Имам на Бертони ,доволна съм.Върви със шише и щипка.Ако разликата в цената е малка бих взела на Чико,но и Бертони е хубаво.В Хит беше 20 лева,аз го купих от Пинокио за 30,00. Close  Уф чак сега видях темата от кога е smile3537

# 20
  • Мнения: 1 013
  Има значение. ЧИКО е квадратен, побира 3 \но и 4 шишета\ в комплект е с едно шише, щипки. Става в микровълновите - във всички![26-30лв  е.
Бертони не става във всички микровълнови.Лично съм мерила и т.н.!!!
Наистина основното, с което трябва да се съобразиш е микровълновата. Иначе стерилизатора е една обикновена пластмасова кутия. Според мен марката е без значение, иначе аз имам Чико и е един изключително използван уред!

# 21
  • Мнения: 255
а пък има и на Джрдани по 18.90 стерелизатор за микровеле влизат шишетата на авент има си всичко което има чиковският и да съгласна съм това си е една пластмасова кутия може да се вземе по- ефтиното не се прави кой зане какъв компромис с това

Общи условия

Активация на акаунт