Отговори
# 60
  • Мнения: 458
Честити момченца на мама куки и стефи.До са им живи и здрави,много да ги радват и да пълнят пампата.
Честита ни и първа мома на мама валка 77.Да я радва ,да им е жива и здрава и много да ги слушка.
Ха привет и от нас Grinning
Мале разтреперих се ,толкова хубави вести ,а и вече се започна бебешорския дъжд  CrazyКръц поздрави за уютната темичка/както винаги си се постарала.
Фрики стискай мила вярвам в теб че ще се справиш  Hug.
Русавелке радвам се че си добре и вече в къщи Hug
Ох тресе ме вълнение и загубих ума и дума ,ума ми изфиряса ай де после пак че гледам като малоумна Crazy Mr. Green

# 61
  • Мнения: 393
 smile3525 ЧЕСТИТО И НА ВАЛКАТА!!! ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!! smile3525

Мнооого хубав ден:-) хайде да ни е честито и първото момиченце Grinning

Ние след около 2 часа сме на консултация и после сигурно ще се пошматкаме по магазините, а привечер ще вляза да видя има ли още уражай за днес и да докладвам, надявам се хубави новинки. Simple Smile

Хайде приятен ви ден!

# 62
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
... и това сега дето ще ви питам е съвсем сериозно - ДНЕС ЛИ СТАВА ЗОДИЯ ВЕЗНА ВЕЧЕ ИЛИ УТРЕ  newsm78 да знам докога да стискам  Mr. Green

Стискай стискай до термина ако успееш  Wink

# 63
  • Мнения: 59
ЧЕСТИТИ БЕБЕТА НА СТЕФИ,ВАЛКА И КУКИ Да са живи и здрави и много да Ви радват.
Фрике радвам се че сте овладяли положението и сега си по добре.
Русавелке очакваме хубави новини от теб.
Днес има бум на бебета.Много е хубаво.

# 64
  • Мнения: 59
Забравих да благодаря на Фрики за хубавата темичка. Peace

# 65
  • Мнения: 669
Ееееееееееееееее, дъжд от бебета!!!
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМА СТЕФИ!!! smile3525 newsm51Толкова се радвам!! Вчера късно си писахме лични със Валка,днес ставам и ...изненада!!! Grinning
Както е тръгнало днес,може да има още бебчета до довечера Laughing #Crazy
Криси, Везната влиза или на 23.09 или рано на 24.09,зависи от годината.Можеш да потърсиш по-точно в някой сайт,не може да няма!
Лек ден на всички!! Grinning Hug

# 66
  • Мнения: 669
ЧЕСТИТО И НА МАМА ВАЛКА!!!
Абе стана объркване и се е изтрило името на Валка от предишния ми постинг и сега честитя на Стефи няколко бебета!! Embarassed Embarassed

# 67
  • Мнения: 1 671
Честита дъщеричка на мама Валка! Много да я радва малкото човече и скоро да се връща между нас да разказва!
Тъкмо бях полегнала след хапването и като погледнах - ново бебе! Хайде все така да е - дъжд от октомврийчета!
Криси, и аз мисля да стискам до везна.

# 68
  • Мнения: 2 015
Честито на Куки, stefi-go и Валка 77    bouquet!!!Нека носят само радост на мама и татко.Пожелавам всичко най-хубаво на мами те и  бързо възстановяване   bouquet!
Лек ден на всички и нека в тон с дъждът, който вали на вън да завали и в нашата темичка дъждът от бебета, който впрочем вече заваля де  baby_neutral!

# 69
  • Мнения: 357
Честито на Краси, Куки, Стефи и  Валка!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да са им живи, здрави и много послушни бебчетата, а мамите бързо да се възстановяват! Много се развълнувах от тези прекрасни новини!
Моята лудетина не спира да шава #Crazy, явно и е тясно, ама корема ми вече е огромен, няма накъде повече да расте! Shocked
Мацки да ви питам нещо от месец имам белтък в урината, доколко е лошо това и мога ли нещо да направя по въпроса?
Иначе аз съм в топ-форма, ходя на плуване, акупунктура и курс- подготовка за раждане Mr. Green
Бъдете здрави и дано прекрасните новини продължават да валят!

# 70
  • Мнения: 359
Лелеее  doh сега се връщам от док и малко шопинг и какво да видя  smile3522 kyllmg smile3504
Имаме си бебета и то не едно  Crazy
Ама много се радвам, колко е хубаво. Почна се и при нас  Grinning

Е, хайде да поздравя подред мамите Куки и Stefi_go за техните юначета Филип и Никола, и мама valka77 за първата принцеса сред нас Октомврииските мами. Да са ви живи и здрави малките съкровища и да папкат и спинкат, за да пораснат големи за радост на мама и тати  smile3504
А, на вас момичета бързо възстановяване  smile3525

сега ще седна да ви прочета, че след като видях бебоците не можах да се сдържа да пиша. А по-късно ще се включа отново  smile3534

# 71
  • Мнения: 109
Честито на вси4ки обебили се мам4ета!!  smile3504да са живи и здрави малките бебоци,да слушкат и да хапват!!
 stork-boy stork-boy stork-girl
Честита сватба днес на Вержито!!!!!...да са много влюбени и щастливи !!!! married newsm44

# 72
  • Мнения: 669
ЧЕСТИО НА ВЕРЖИТО!!!! МНОГО ЩАСТИЕ И ВЗАИМНА ЛЮБОВ!! txtloves luvbed txtloves
Абе момичета аз нещо съм се депресирала на тема пари. Cry Уж не взимаме кой знае какво(легълцето и количката са ни подарък),а парите просто "летят" Cry Все не стигат и търсим пак и пак. На вас как ви се отразява на семейния бюджет,очакването на бебо?
Целувки!! Hug

# 73
Честити да са първите бебочета,да са здравички и да спинкат и папкат много за да радват мама!На мами Куки,Стефи и Валка бързо възстановяване и да сте много щастливи опознавайки вашите рожбички вече отблизо, а не през коремчетата.Ох, толкова се развълнувах,от отдеве не мога да спра сълзите-хормонииии..Наистина заваля октомврийски дъжд от бебоци.Все така да ни върви.
И аз да кажа ,че и мен докито не ме вика всяка седмица на консултация,а знам че трябва.Явно това е масова практика
Sleepy ние с теб имаме почти еднакви термини,аз съм на 13.10.,ако устискам до тогава ,но съм му казала на бебчо да си постои още вътре,че пусти  му ремонт закъснява.Понежв не можем да си намерим майстор да ни направи един перваз на прозорец ,нашия татко представете си от професия програмист се преквалифицира в зидаро куфражист.Голям смях пада newsm62
Щях да забравя - Кръц благодарим -пак ни дари с чудна нова темичка ,която виждам ,че пак се зпълва бързооо ,бързо  bouquet
Целувки на всички и дано да четем още такива новинки Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 423
Леле какво става тука  newsm12 От вчера следобед не съм влизала във форума и влизам днес - изненада  newsm44 имаме си цели 3 бебета още!
Да са ви живи и здрави юнаците на Куки и Стефи_го  smile3525 Много радост и щастливи мигове в семействата ви!
Да ни е честита и първата мома сред октомврийчетата! Валка77 да ти е жива и здрава малката красавица!

Общи условия

Активация на акаунт