Отговори
# 45
  • Мнения: 1 671
Честито на мама Куки и на мама Стефи! Да са им живи и здрави рожбите и много да ги радват!
Кръц кръц, страхотна темичка! Много благодаря за труда!  Hug
Фрики, радвам се, че засега си закрепила положението. Дано бебето реши да поостане още малко на топло в коремчето преди хубаво да го нагушкаш!  Praynig
Момичета, тази нощ спах като пън. Две нощи подред се мятах в леглото, а днес не съм чула и мъжо кога е излезнал.
Вчера майчето ми изглади всичките неща на бебо, опаковах ги в пликове и ги наредих в гардероба. После дойде брат ми на гости (качила съм снимки с придобивките на бебето в албумчето). Та с брат ми и мъжа ми почти до 12 си говорихме и се смяхме. Много ми е хубаво като ми дойде на гости.
Сега отивам да похапна славно, че моят бебок рита възмутено и пита за закуска.
Лек ден и прегръдки на тумбачетата!  Hug

# 46
  • Мнения: 1 369
Ставам аз тая сутрин и хоп-още едно момченце:)Хайде честито и на мама Стефи! Да е жив и здрав малкия ми адаш:))  Скоро да се прибирате,новородилите мами,да показвате снимки и да разказвате.
 Хайде  за сега чао от мен..отивам на зъболекар...няма като обущарите да хода боса,я:)
 Лек ден...дано спре дъжда...

# 47
  • Мнения: 382
Хеееееееей, честити малки слънчица на мама Куки и на мама Стефи (и на татковците)!Много усмивки и радост да ви носят! И да си ги наглезите едно хубаво!
На Friki и на Русавелка, добре завърнали се! Hug Да се пазите и да се отчитате на всеки 2 часа и 21 минути Wink.

Така се радвам на хубави новини! Ехаа, че страхотна сутрин! Добре, че влезнах да погледна форума още от сега, че ми беше много криво - едно ми се гади, краката ме болят, не можах да спя, нервна съм като назлобен таралеж (ама точно предменструален синдром все е дно ме е подгонил), цяла нощ се будя от контракции. А бебо не се спира да се мотае, аха да заспя и почне да скача. Викам му "Спри се бе", той си мисли, че го закачам и подава кракаче. Само да ми падне! Направо, баси размазаната сутрин. И проклетите пощи ги чакам от събота с 2 пратки. Вчера излезнах за 1 час и точно тогава дошли. Сега трябва ходя да си събирам пакетите, а две не виждам. Аве с дупето на горе съм станала и то с това порасналото дупе!

# 48
  • София
  • Мнения: 437
Лелелеле, какви страхотни новини! Честито на новообебилите се мами, да са им живи и здрави бебчовците и много, много да ги радват!

Ох, много се развълнувах! Момичета, май приближава...

Фрики, стискам палци всичко да е наред. Мисли си само хубави неща и се пази.

Аз вчера бях на ЖК - тоновете са ни добри, спирам магнерота, към 2800 г сме. Засега май бебо няма намерение да си напуска къщичката. Ще си караме до термин явно. Не че аз имам нещо против - напротив!

На всички пожелавам приятен ден!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 225
baloni Честито на мама Куки и на мама stefi go baloni
Да са им живи и здрави синовете . На мамите много щастие и бързо възстановяване.

Май мъжете са по любопитни да видят света Laughing време е за някоя дама - за красота и финес  reverance

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 11:11 от krasito

# 50
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте хубавелки!
Честита нова темичка! Идеална е, както винаги!
Започва с добри новини за малки слънчица!
Честити бебенца на КУКИ, СТЕФИ и КРАСИТО!
Да са Ви живи и здрави, много да Ви радват и слушкат, а Вие скоро да сте се възстановили напълно и да разказвате за хубавите и интересни неща около раждането!!!
Фрики, Русавелка, радвам се, че сте добре!
Хайде мами, захлади се, стана идеално време за разходки и почивка!   bouquet
Хубав и успешен ден на всички!
Ейййй ... как се зарадвах на добрите новинки!!!

# 51
  • Мнения: 2 152
 smile3525ЧЕСТИТО НА КУКИ И СТЕФИ smile3525

МИЛИ МАМИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ, МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВЯНЕ!


Момичета започна се вече и при наас. НАПРАВО Е СТРАХОТНО

Яни, мен не ме боли кръста , а гърба,ама много яка болка. Ти как си, вторник си ти наред Hug Hug

Фрики, браво на теб. Силна мама със силна воля и характер  bouquet

Аз съм добре, бебко много се мърда, а аз имам голям апетит Embarassed Heart Eyes

Лек ден и може днес да си имаме нови бебчета newsm53

# 52
  • Мнения: 1 043
 smile3525 честито на обебилите се мами да са им живи и здрави бебоците а на мамите скорошно възстановяване
еи мами тъкмо  получих sms че valka77 е родила в 9.30 момиченце
таткото незнае подробности защото не я е видял още но ще пише пак

много хубави новинки днес - все така да продължава всеки ден  Mr. Green
аз да се оплача малко моето голямо човече тази нощ вдигна температура - смъкнах и я  но после пак вдигна - някой гаден вирус е лепнала и тази нощ не съм спинкала почти да я следя как е  Sad - дано се разминем без антибиотик - все още я кретаме с 37.5 градуса и незнам какво да правя а навън такъв дъжд - едвам се замъкнах до аптеката да и взема разни имуностимулиращи и лимончета за чая

поне довечера ще си дойде татко и и ще ме отмени малко  Sick че много ми се спи - то попринцип съм цял ден така

# 53
  • София
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА КУКИ, СТЕФИ И ВАЛКА! newsm51

# 54
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА МАМА ВАЛКА! ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА ! babydust7

# 55
  • Мнения: 1 264
Страхотно! Отварям новата темичка и хоп - още две бебчета!
Да са ви живи и здрави момчензата Куки и Стефи!   newsm32   smile3525

Galentse, главичката на нашия бебок е нараснала с 4 мм за 12 дни. Поне така показва ехографа. Аз толкова много исках нормално раждане... а сега вече се страхувам да не би да се наложи да използват онези гадни инструменти - форцепс, вакуум. И започвам да мисля, че секциото май ще е по добре за бебко. Мисля да се доверя на лекарите. Днес ще отида до ВМИ да се консултирам (така ми каза моя лекар) и да преценят как ще е по-добре. А те трябва да вземат предвид и размера на моя таз. Иначе моя доктор каза, че бебо е голям и върви 2 седмици напред, та в края на септември, началото на октомври може да се роди.
На мен ми взеха вагинален секрет и откриха гъбички. Предписа ми Гинопаверил. Аз нямах никакви оплаквания. Просто имах по-засилено течение, но то си беше такова още от началото на бременността. А две седмици преди да ми открият гъбичките бях правила микробиологично изследване в Торакс. Тогава всичко си беше нормално. Така че искай да ти пусне това изследване.
А анален секрет не са ми вземали. Днес пуснах последните изследвания кръв и урина.

Сега виждам, че се е появило и първото момиченце  Grinning
Честито Valka77! Живо, здраво и щастливо, да Ви носи само приятни емоции!   bouquet

# 56
  • Мнения: 278
Ехаааа, какво става днес! Бебета валят едно през друго! Все пак и за октомври трябва да останат  Laughing че те с тая скорост...

Честити бебоци на Стефи и на Валка! Да са живи и здрави и бързо възстновяване!

Кръц-Кръц, исках да те питам на теб каква ти е диагнозата на очите, че ти се налага секцио? Аз имам изтъняване на ретината и затова офталмологът препоръчва секцио и ми правиха лазер за заздравяването й. На теб ще ти правят ли такова нещо? То е доста неприятно и на всичкото от горе ще го повторя след 2 седмици, защото такава била процедурата.

# 57
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Стефи и Валка Честито  момичета  всичко най хубаво и мнооооого щастие с малките съкровища newsm44 newsm44 newsm44

# 58
  • Мнения: 1 043
мами в продавалника видях току що че има видеофон на TCM някой беше писал за него аз се чудя в интерес на истината - 70 лева е а доколкото си спомням бяхте казали че го продават за 100
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=1479&cat=1
 и това сега дето ще ви питам е съвсем сериозно - ДНЕС ЛИ СТАВА ЗОДИЯ ВЕЗНА ВЕЧЕ ИЛИ УТРЕ  newsm78 да знам докога да стискам  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 152
Вени, абсолютно същата е и моятя диагноза - начално отлепване на ретина, само на дясното обаче. Ще ми правят и същата процедура с лазер, само че след раждането се разбрахме...Наистина ли е гадно - боли ли? Tired

Честита ни първа мома. Да е жива и здрава и мама Валка бързо да се възстановява

Общи условия

Активация на акаунт