Доколко се променя един мъж след секса?

  • 44 467
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 15 876
Те може да са имали, но са били наясно, че е секс бъди и нищо повече, при жените това просто не може да се случи и реално се самосаботират, защото са заети емоционално от бъдито и дори и да пробват някаква сериозна връзка неминуемо сравняват мъжа с бъдито, равена с нейната история е просто поредния пример. Simple Smile

Може да се случи. Обобщаваш много на едро и категорично, интересно защо. Иначе има жени във фреднс уит бенефитс зоната, както мъже във френд зоната. Това са случаите, в които има чувства, и се прави секс/поддържа приятелство с надеждата за нещо повече. Но те са отделни от другите. Може някои жени да се увличат по бъдито, но това далеч не е единственият вариант, както се опитваш да го изкараш.

# 826
  • София
  • Мнения: 44 451
А може да се случи бъдито, след като вече доста време се познавате да започне да прави изречения за нещо сериозно. Обаче някак като толкова време сте били във "сивата зона", не става да преминете в друга. Хем сте си близки, хем далечни.

# 827
  • София
  • Мнения: 15 876
Винаги може да се случи да се появят чувства. Тогава за мен е редно да се говори с бъдито. Ако има някаква двустранност, чудесно. Ако не, най-добре да се приключва. Защото иначе се отива към губене на време във фалшиви надежди и това не е добре.

# 828
  • Мнения: 18 316
Ходенето на проститутка е като ходене на масаж?

Що не? Много удачно сравнение.

# 829
  • Мнения: 78
Аз не знам дали мъжете се променят след секс, никога не ми е правило впечатление, понеже ако съм категоризирала човека само за секс, ме интересува да не се променя по време на самият секс, а не след него. При мъжете е същото. Сега, ако някой е попаднал в графа само забавление, без значение дали става въпрос за секс, разходки, гледане на филми или нещо друго, то е поради простата причина, че има дефицити в очите на човека, който се забавлва с него и не става за друго.

Ако човека е доволен, отношенията продължават. Ако не е, кой от където е. Ако не можеш да си във неангажираща връзка, не се хващаш в такава. Няма никакви геометрични фигури. Ако си необвързан, можеш да се фпаскаш и с 8 не на ден, ми на веднъж ако искаш и никой няма право да ти държи сметка, без значение дали се мъж или жена. Или да те пита с колко се фраскаш, кога се фраскаш и как се фраскаш.

Живота е лесен, не си го усложнявайте. Също, ако мъж или жена имат сериозни намерения към вас, то си личи от луната. Тоя форум стана по-бетер от Тийн проблем.

Само си представям как някой мъж ще ме пита дали правя секс с някой по време на запознанството си с него? За какво му е да знае? Щото той не се фраска, или щото иска да му снимам, че да има на какво да лъска, докато не се фраска. 🥴🔫

В тоя форум май мъжете са девствени, въпросът е обаче, защо пишат тъпотии из женски форуми, вместо да си фраскат сериозните жени, или не си намерят неща за фраскане, вместо да четат морал на жени, дето се фраскат и им е хубав жЕвода.

Сори за грубите изрази, ама от един час чета темата и се смея, та се търкалям.

# 830
  • Мнения: X
То затова питах аз сериозните, харесвани мъже (или жени) да открехнат дефицитните жени как се демонстрира интерес на сериозните, да знаем и ние, завалийките, но, пуста мъжка солидарност, не искат, с кого ще се забавляват в противен случай ергените! Никой не иска, личало си било и от Луната. Само казаха, нормално било в сериозна връзка сексът да бъде лош..

# 831
  • Мнения: 4 338
Според мен никога не е търсил нещо повече от секс. Всичките приказки са за да се измъкне възможно най-чист от ситуацията, и все пак да е сигурен, че няма да му досаждаш повече.
Е защо да не е търсил? Той ако искаше само секс, да си беше извикал някоя там за 50-100 кинта или колкото е, и да не си губи времето. Щом е ходил на 2-3 срещи, 7-8 дни си е писал постоянно, значи е имал нещо наум. Кой ще си инвестира толкова от времето, ако иска само да преспи веднъж с някоя и да бяга после? Времето е пари (е може би не много, ако си безделник).
Да не говорим за конфузните ситуации, неудобството да се обясняваш и т.н. - както се вижда, че се е получило.
Искал е сигурно човека, но не се е получило точно с тази жена.

Ако си необвързан, можеш да се фпаскаш и с 8 не на ден, ми на веднъж ако искаш и никой няма право да ти държи сметка, без значение дали се мъж или жена. Или да те пита с колко се фраскаш, кога се фраскаш и как се фраскаш.
Да ти държи сметка има право шефа ти, или съпруга/та ти, но не и някакъв случаен мъж - тук съм напълно съгласен.
Има право обаче не да държи сметка, а да си прецени, че не иска нищо по-сериозно с жена, с която тепърва се запознава и мисли, че е свободна, но разбере, че се фраска с бъдита през това време.
За която жена това е без значение - нейна си работа, разбира се, с кого се фраска.

# 832
  • София
  • Мнения: 15 876
Те понеже всички мъже, които искат само секс, ходят на платено Wink Дали му е за пари, дали не иска да се принизява да ходи по проститутки, дали му харесва да му връзват... той си знае. Той си знае и какъв му е мотивът да не иска авторката, но щом е въртял приказки и веднага след първия секс си е бил камшика, това показва, че сексът е ключът към нещата. Като не беше сигурен, да беше пропуснал секса. Иначе, Крис, с всеки твой пост все повече си мисля, че си ползвал платено, противно на твърденията ти Wink

# 833
  • Мнения: 2 885
Не съм съгласна, че първият секс винаги е лош и не се получава. Всъщност, ако преди това е имало флирт и взаимна химия, ще станат нещата. При чатове и след две срещи "ела в нас" става малко насилено и уговорено. По-хубав секс би се получил, ако се забият двама непознати на някаква вила с приятели. Само не знам защо при кофти, скован секс си го питала "в мен ли е причината". На теб очевидно също не ти е харесал сексът, та да се чудиш.

# 834
  • Мнения: X
За мен нещата са много по-прости. Човекът си го е написал - изложил се е (за това говори и сконфузената му реакция)- и не е искал да продължава. Може и да е нямало много химия.  
Не пиша от личен опит, но в днешни дни има много Дон Джоновци, които са си свикнали на (все по-екстремно и екстремно) порно и с жена не им се получава, отделно имат много високо performance anxiety. Може и да бъркам, разбира се, но така ми се струва на мен.

# 835
  • Мнения: 4 338
Трябва ли да съм ползвал нещо лично, за да знам какво е и за какво се ползва? Знам обаче, че никога не съм отделял време да изляза на няколко срещи и да си комуникирам дни наред, ако целта ми е еднократна забивка. Такива неща са ми случвали например навремето по дискотеки - танци, алкохол, и стане каквото стане.
А тук давам кредит на човека, че е отделил време и усилия да се опознаят (което според споделилите тук опит от Тиндър въобще не е обичайно) - пък че не се е получило, не се. Такъв е живота.

# 836
  • Мнения: 2 885
Крис, да си пишеш с някоя жена няколко дена, докато си в тоалетната или в метрото, не е кой знае какъв напън. Ако пък получиш и секс накрая съвсем. Тия две срещи и чатчета помежду им ги изкара като страшна занимавка. Ако отиде на бар отнема също време и пари, а я стане нещо, я не. Може да ходи с месеци и никоя да не му върже.

# 837
  • София
  • Мнения: 15 876
Крис, и като си отделил толкова време и си имал искрен интерес, една среща и лош секс (по твоя вина) са достатъчни да прекратиш? Няма да пробваш да си поговорите още малко, да пробвате още веднъж? Ако пък толкова не ти е допаднала, та чак секс не ти се е правило, защо изобщо си правил?

Има мъже, които инвестират много повече от седмица чат и две срещи за да си получат еднократния секс. Да не бъдем наивни.

# 838
  • Мнения: X
О, боже, няколко дни чат, една- две срещи, говорили ли са си дори по телефона? Големите усилия и време!
На това му се вика, както беше написал един съфорумец, "Тренирам си флирта" и нищо повече. Wink

# 839
  • Мнения: 4 338
По чия вина не знам... В секса има някаква магия и тайна формула и с някои хора се получава, с други не.
Аз от моя опит (макар и да не е толкова голям като на някои хора с по 3-4 секс бъдита) мога да кажа, че с някои жени ми се е получавало супер, а с други горе-долу като описаното от авторката на последния казус. Механично, без ентусиазъм, гледаш да свърши по-бързо. И то с жени, които на външен вид не изглеждат по-зле от другите, с които се е получавало вълшебно.
Ако две от тях си говорят за мен след време, едната може да каже, че съм секс-машина, а другата да каже, че се радва дето съм си тръгнал бързо-бързо и не съм останал да се мъчим още. И ще се чудят за един и същ човек ли говорят.
Няма как да разбереш, докато не пробваш - има някаква химия, пасване, намиране на правилния човек и т.н. Ако не е - какво да се мъчиш. При мен не е било да започне зле и да стане по-добре. Ако тръгне добре - върви добре. Ако тръгне зле - сгобом, късмет със следващия/та!

@Бици - ми нали викате, че сегашните на тиндъра и това не правели, ами направо питали кога ще даваш, че ако няма да даваш да не се морят да излизат на среща. Така че този младеж в сравнение със стандарта какво му е?

Общи условия

Активация на акаунт