Модни консултации - 51

  • 51 097
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 839
Според вас дали този светъл грозен кант ще мога  ли да го скрия като го боядисам с нещо?

# 346
  • Мнения: 6 930
Ще станат обикновени черни кубинки, каквито има много, тоест защо да се мъчиш да боядисваш точно тези. Кантът златен ли е, или бежов?

# 347
  • Мнения: 420
Здравейте, търся мнение за ето тези еспадрили. Грабнаха ми окото веднага, а и са много намалени, но не мога да преценя дали не е импулсивна покупка и дали всъщност са хубави.
На 22 съм, мисля да ги нося с роклички и чанта в в лилаво розовота гама или пък бяла. Ще се радвам на мнения. Има ги и в друг цвят, но някак си се представям повече с белите.


# 348
  • Мнения: 5 001
На мен пък ми харесват еспадрилите, за рокли, за къси панталони ще паснат на много неща.

# 349
  • Мнения: 6 930
Сините да, белите не. Това дори не мога да си представя как се чисти или пере с тези мъниста, а ще се цапат бързо със сигурност. Иначе за летен небрежен стил и двата модела ми харесват, макар да избягвам широки връзки около глезените - "режат" и скъсяват краката.

# 350
  • Мнения: 2 566
И още нещо- абсолютно равна подметка не е добре за свода на стъпалото.

# 351
  • Мнения: 2 839
Ще станат обикновени черни кубинки, каквито има много, тоест защо да се мъчиш да боядисваш точно тези. Кантът златен ли е, или бежов?
Бежов е

# 352
  • Мнения: 4 403
Аз решавам подобни проблеми с лак за нокти Grinning

# 353
  • Мнения: X
На кубинките кантът им е различното от стандарта чертна кубинка. Но ако дразни- лак или перманентен маркер може би би свършил работа. Аз обаче не бих рискувал, защото ефектът може да ги превърне в нещо, което не ми харесва. Иначе и така са готини.
Еспадрилите ми харесват- и двата вида. Смятам, че и на два пъти по твоите години могат да се носят спокойно.
Аз доколкото си спомням от ларедутското пазаруване- европейската номерация (фр. сайт) се различаваще пт италианското с 2 размера и малее, в сравнение с европейските номера. Т.е.ако по ИТ е 44, то европейско ще е 40.

# 354
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Много е красив даже кантът.

Еспадрилите не ми харесват.

# 355
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
И на мен ми харесва кантът. От къде са кубинките? Blush

# 356
  • Мнения: 1 201
Здравейте, търся си подобен модел рокля, но в сайтовете, в които търсих е изчерпана. Ще ви бъда благодарна ако сте засичали онлайн Simple Smile да ме насочите.

# 357
  • Мнения: 3 307
Не разбирам защо платът на еспадрилите е зашит така отгоре на подметката, изглежда като направи си сам проект. Има по-хубави еспадрили, според мен. Иначе можеш да си ги носиш с каквото искаш, защо да не Simple Smile

# 358
  • Мнения: 6 930
Класическите еспадрили винаги се шият точно така.

# 359
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Моля да ми помогнете, издирвам същия топ (боди) като на лейди Гага от този концерт
https://www.bing.com/videos/search?q=lady+gaga+metallica+2019&am … =VIRE&PC=HWMB.
Не знам как да я търся в интернет.
Ще съм много благодарна да ми помогнете.

Общи условия

Активация на акаунт