Професионални серии за коса 144

  • 45 964
  • 782
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 446
...това оранжево то кво да го правя, а хем ми боядисса дължините с мажирел, а в корена по тъмно. Нещо там коректор ли, какво се прави?
Оххх Мажирел Confounded
Аз бих пробвала първо с тонираща маска и шампоан,сини,тъй като не си достатъчно руса за лилави.Сама не тествай коректори,за да не объркаш нещо.

Пол Мичъл за мен са слаби продукти,да не кажа нищо правещи на моята коса.Шампоаните са ок,нито много силни,нито слаби,но маски и балсами на моята къдрава,изрусена коса нищо не дават

# 331
  • Мнения: 4 254
От Арлен са махнали кода за намаление на OWAY .. шибаничко. Rolling Eyes Laughing

# 332
  • Бостън
  • Мнения: 13 562
Явно и аз си падам по мъжки аромати. На мен са ми прекрасни. Grinning
НА мен не ми миришат на чисто мъжки аромат, а по-скоро на фризьорски салон - на чиста и стилизирана коса Grinning
Явно и аз си падам по мъжки аромати. На мен са ми прекрасни. Grinning
 Ще търся към ориенталски, благодаря за насоките.
Аз мисля че и коприните на Биосилк заслужават внимание. При тях я няма тази миризма, а на моята гъста и непокорна коса се отразяват супер.
Лаленце, нали знаеш, че ЧИ и Биосилк се 2 бранда на една и съща фирма? Разликите ще са минимални, където ги има Wink Мeжду другото някои продукти от този тип и на ЧИ и на Биосилк ги водят и за коса и за кожа, та аз успешно си мажа кутикулите на ноктите с тях, най-вече с Biosilk Silk Therapy 17 Miracle Leave-In Conditioner Grinning
Скрит текст:
Показвам!

Чи и на мен са ми любимци отскоро.
Особено термото им, заедно с коприната Heart Eyes.Ако се съчетае и със спрея им за блясък(с него трябва да се внимава обаче, защото може да докара мазна коса). Комбинацията е страхотна Simple Smile
Кажи, моля, за кое термо говориш, защото по мои спомени ти имаш Тотал Протект, което пак си е лосион, колко и да е лек в сравнение с други подобни продукти. Другото им класическо термо е 44 Iron Guard Thermal Protection Spray - то си я чист спрей. След твоята препоръка и аз взех и спрея за блясък и потвърждавам, че  при мен Тотал Протект (или 44 Айрън Гард) + коприната + спрея за блясък е чудна комбинация.

Сега купих за РД на щерката CHI Straight Guard Cream и ми е любопитно как ще го понесат нашите много тънки коси: "Purpose: Heat Protecting, Holding, Moisturizing, Shine Enhancing, Smoothing,  Straightening, Volumizing" Ревютата му са чудесни!

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 16:06 от Agent Provocateur

# 333
  • Мнения: 942
SOS!
Спешно! Спасявайте!!!
Купих си Еластизайърът на Филип Кигали (нормалния). По препоръка на съфорумките спах с него цяла нощ. Към 12 на обяд го измих с шампоан на Макадамия Rejuvenating и сложих маска Макадамия Deep Repair.  Стоях 3 часа с маската и след измиването косата ми е с изгорени краища! Сложих доста Керастас Цимент термик, от реконструктора на Афоджи и кристали Виктория бюти, но резултатът е отчайва. Дали утре да направя маска с арган или терапия с 2 стъпковия протеин(имам всички продукти на Афоджи). Давам снимка преди и сега.

# 334
  • Мнения: 1 038
При мен се случи същото след еластисайзър екстрийм и терапевтичната преса 🙄 тя, че е изгорена моята-изгорена е, ама след тази терапия стана мармалад 😔 на супер влажна коса започнах нанасянето, после кичур по кичур и пак йок

# 335
  • Мнения: 2 256
Очарована съм от Олаплекс - 3,4,5,6
Косата ми много ги хареса, изпи буквално стъпка 3, а след измиване косата е тежка и плътна, има натурален “bounce”, днес ги пробвах за втори път и имам за още 2-3 пъти.
Въпросът ми е дали ги редувате с нещо друго или да си ги карам тях на поредни миенета, за да се натрупа ефекта?

Агент, мисля че много ще ти харесат и на теб. Забелязала съм, че харесваме еднакви продукти. Може да се огледаш къде имате trial kit Wink

# 336
  • Варна
  • Мнения: 7 712
lora_1 какво искаш да кажеш с това "Косата ми е изгорена"? Косата ти няма как да изгори нито от еластисайзъра нито от продуктите на макадамия. Целия ти протокол е възможно най-дълбоката хидратация.
От тук нататък ми е пълна мъгла....Цимент термика е финиш,реконструктора на Афроджи е баласам с отмиване. За какъв.....слагаш протеинов финиш и върху него Афроджи?
Ако косата ти по принцип е изгорена след тая хидратация трябваше просто да затвориш косъма с две помпи олио Макадамия или някакъв хидратиращ финиш.  На следващото миене ползвай двуминутния ароджи с неговия си шампоан и тогава си клепай цимента.



jiraf4e86 а с какво изми след тази терапия? Нали си наясно,че Еластисайзъра е преуош.....



Lollaa* 100 милилитровите опакавки ли ще ти стигнат за 5 миенета Grinning?

# 337
  • Мнения: 1 038
jiraf4e86 а с какво изми след тази терапия? Нали си наясно,че Еластисайзъра е преуош.....


Измих с Меди биокленц, след това само балсан Биосилк 🙄
Дали пък терапевтичната преса не е за моята коса 😔

# 338
  • Мнения: 942
lora_1 какво искаш да кажеш с това "Косата ми е изгорена"? Косата ти няма как да изгори нито от еластисайзъра нито от продуктите на макадамия. Целия ти протокол е възможно най-дълбоката хидратация.
От тук нататък ми е пълна мъгла....Цимент термика е финиш,реконструктора на Афроджи е баласам с отмиване. За какъв.....слагаш протеинов финиш и върху него Афроджи?
Ако косата ти по принцип е изгорена след тая хидратация трябваше просто да затвориш косъма с две помпи олио Макадамия или някакъв хидратиращ финиш.  На следващото миене ползвай двуминутния ароджи с неговия си шампоан и тогава си клепай цимента.



jiraf4e86 а с какво изми след тази терапия? Нали си наясно,че Еластисайзъра е преуош.....



Lollaa* 100 милилитровите опакавки ли ще ти стигнат за 5 миенета Grinning?
Грешката е моя, не 2мин Реконструктор, сложих Реконструктора със зелен чай без отмиване.
Наплесках и голямо количество кристали, но краищата са много сухи. Как е възможно при толкова хидратиращи продукти, не знам.
Благодаря ти, Принцесата, винаги даваш добри съвети.

# 339
  • Мнения: 2 256
Хахаха, не! 30мл са!😄

# 340
  • Мнения: 316
kotenze_84 аз също съм хвърлила око на Shu : Shu Uemura Art Of Hair Master Serum Base и шампоана с шоколад, само че за него имам колебания да не би да е със сладък, тежък аромат, такъв какъвто не харесвам. Ще се радвам да дадеш мнение след като пробваш твоето ВВ с шоколад.
А за серума ще търся или чакам по-добра цена /в makeup ги намирам за сега /

Миша, аз взех и олиото от серията. То си мирише на сладък шоколад. Супер странно ми стана, как от една серия, пък са с различен аромат. Ти взе ли ДПШ-то, то как мирише?

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Дами, моля за съвет отново, боря косопад. Благодаря на дамата, която ми препоръча да ползвам хидратираща маска след шампоана против косопад, получи се добра комбинация. По принцип мия косата през ден, сега обаче започна да се омазнява по-бавно, въпреки ампулите, които нанасям. И не знам как е по-добре в случая да я мия, когато я почувствам мръсна или да продължа през ден. Някоя от вас има ли наблюдение честото миене как влияе на косопада?

# 342
  • Мнения: 1 227
Дами, моля за съвет отново, боря косопад. Благодаря на дамата, която ми препоръча да ползвам хидратираща маска след шампоана против косопад, получи се добра комбинация. По принцип мия косата през ден, сега обаче започна да се омазнява по-бавно, въпреки ампулите, които нанасям. И не знам как е по-добре в случая да я мия, когато я почувствам мръсна или да продължа през ден. Някоя от вас има ли наблюдение честото миене как влияе на косопада?

Не бих казала, че влияе негативно, просто ще сваляш по-често количеството косъмчета, които са тръгнали да падат и вместо през 3-4 дни да сваляш една шепа косми, ще сваляш по-малко, но по-често. Все пак не премивай косата, т.е. ако не я чувстваш мръсна на втори ден, няма смисъл да я тормозиш с миене. Ако смяташ, че не е сезонен косопад и продължава повече от месец-два си пусни хормонални изследвания, ендокринолог ще ти каже какво точно. Говоря от опит, тъй като ме мъчи много време косопад (9-10 месеца) и измазах сума ти неща без ефект докато не открихме, че има хормонален дисбаланс.

# 343
  • Някъде там
  • Мнения: 4 838
Явно и аз си падам по мъжки аромати. На мен са ми прекрасни. Grinning
НА мен не ми миришат на чисто мъжки аромат, а по-скоро на фризьорски салон - на чиста и стилизирана коса Grinning
Явно и аз си падам по мъжки аромати. На мен са ми прекрасни. Grinning
 Ще търся към ориенталски, благодаря за насоките.
Аз мисля че и коприните на Биосилк заслужават внимание. При тях я няма тази миризма, а на моята гъста и непокорна коса се отразяват супер.
Лаленце, нали знаеш, че ЧИ и Биосилк се 2 бранда на една и съща фирма? Разликите ще са минимални, където ги има Wink Мeжду другото някои продукти от този тип и на ЧИ и на Биосилк ги водят и за коса и за кожа, та аз успешно си мажа кутикулите на ноктите с тях, най-вече с Biosilk Silk Therapy 17 Miracle Leave-In Conditioner Grinning
Скрит текст:
Показвам!

Чи и на мен са ми любимци отскоро.
Особено термото им, заедно с коприната Heart Eyes.Ако се съчетае и със спрея им за блясък(с него трябва да се внимава обаче, защото може да докара мазна коса). Комбинацията е страхотна Simple Smile
Кажи, моля, за кое термо говориш, защото по мои спомени ти имаш Тотал Протект, което пак си е лосион, колко и да е лек в сравнение с други подобни продукти. Другото им класическо термо е 44 Iron Guard Thermal Protection Spray - то си я чист спрей. След твоята препоръка и аз взех и спрея за блясък и потвърждавам, че  при мен Тотал Протект (или 44 Айрън Гард) + коприната + спрея за блясък е чудна комбинация.

Сега купих за РД на щерката CHI Straight Guard Cream и ми е любопитно как ще го понесат нашите много тънки коси: "Purpose: Heat Protecting, Holding, Moisturizing, Shine Enhancing, Smoothing,  Straightening, Volumizing" Ревютата му са чудесни!
Тотал протект използвам (първите пъти)не се спогодих с него и бях разочарована ,радвам се ,че не се отказах.
Това за мен е една от най добрите термозащити които съм използвала .
Комбинация плюс коприна и спрей за блясък резултата  при мен винаги е страхотен .

# 344
  • Мнения: 148
kotenze_84 аз също съм хвърлила око на Shu : Shu Uemura Art Of Hair Master Serum Base и шампоана с шоколад, само че за него имам колебания да не би да е със сладък, тежък аромат, такъв какъвто не харесвам. Ще се радвам да дадеш мнение след като пробваш твоето ВВ с шоколад.
А за серума ще търся или чакам по-добра цена /в makeup ги намирам за сега /

Миша, аз взех и олиото от серията. То си мирише на сладък шоколад. Супер странно ми стана, как от една серия, пък са с различен аромат. Ти взе ли ДПШ-то, то как мирише?
Още по-странно ще ти стане като ти кажа, че моят мирише на пролетни цветя 😊
 /поне моят нос така го определя / Улавям зелена нотка, сигурно за това така го оприличавам. За щастие не е нито тежък, нито сладък. Приятен е. Не успях да разбера къде да видя срока на годност.
 Ще трябва следващия път да поръчам от чужд сайт за да направя сравнение.

Общи условия

Активация на акаунт