Звездни компромати - Януари'21

  • 311 489
  • 3 408
  •   1
Отговори
# 2 370
  • Мнения: 12 473
А, има силикон, но какво от това?

# 2 371
  • София
  • Мнения: 9 980
Много странно, винаги се е говорело, че са им обтегнати отношенията на Мелания и Иванка.

# 2 372
  • Мнения: 4 520
Включително и за "Операция Блокирай Иванка" по време на церемонията по встъпване в длъжност.

Аз наскоро пък разглеждах профила на Тифани в ИГ. Има навика да честити рождените дни наред на цялата фамилия, но не видях нито един поздрав към Мелания.

# 2 373
  • Мнения: 19 934
На мен много ми хареса Мелания като млада. А без съмнение има искрица в погледа, който я отличава от една сюрия подобни кукли. Разликата в хората е често в излъчването, присъствието, а не дали имаш съвършени форми, които често са ужасяващо скучни. И със силикон, и без него е страхотна жена.

# 2 374
  • София
  • Мнения: 1 732
Мисля, че бъркаме тук много масово страхотна жена и модел за подражание с модна икона.
Мелания е красива и модна икона.
Но не е модел за подражание.

# 2 375
  • Мнения: 4 520
А Хилария Болдуин защо така се покри? След скандала почти нищо не е постнала.

# 2 376
  • Мнения: 7 710
Започвам да се замислям дали Андреа не страда от шизофрения и затова на всяка снимка е различна ... показва ни всичките си лица 😂😂😂
Скрит текст:


# 2 377
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На първата снимка все едно е мръсна...

# 2 378
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Не съм гледала "Игри на Волята" , но  през първия сезон ми гостува приятелка, която го гледаше и се наложи на няколко пъти да го слушам. Наистина не се справяше добре Александра с воденето. Но дори и да са я отстранили по обективни причини, това не значи, че трябва да я унижават и обиждат. Има начин и начин.
Тушев споделя, че е присъствал на случката и се държали с нея като с парцал, което е недостойно.
Като се отказваш от кадър, направи го без излишни унижения, това показва самият ти какъв си.

# 2 379
  • София
  • Мнения: 14 715
Не съм гледала "Игри на Волята" , но  през първия сезон ми гостува приятелка, която го гледаше и се наложи на няколко пъти да го слушам. Наистина не се справяше добре Александра с воденето. Но дори и да са я отстранили по обективни причини, това не значи, че трябва да я унижават и обиждат. Има начин и начин.
Тушев споделя, че е присъствал на случката и се държали с нея като с парцал, което е недостойно.
Като се отказваш от кадър, направи го без излишни унижения, това показва самият ти какъв си.
👍Голяма свинщина, наистина не мога да си представя, че някой от телевизията си е позволил подобно държание.
Но някой откри ли оригиналния пост във ФБ? Или го е изтрил?

# 2 380
  • Мнения: 18 559
Последният му публичен пост във ФБ е от миналата година - https://www.facebook.com/rtushev

В ИГ също няма - https://www.instagram.com/p/CJ8kc2sj0oe/

Според мен го е изтрил.

# 2 381
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Мисля, че си е заключил стената за хора извън листата му. Но на много места е цитиран, някъде имаше и срийншот, но в момента не го намирам сайта.

Сега докато търсех, попаднах отново на негов цитат за мача на Пулев с Кличко :
„Всички се вълнуват, че двама идиоти ще се бият довечера. Мисля да си легна рано."

Всички знаем каква е истината за Андреа:
Скрит текст:
Кофти е това, което се случва с нея, а още по-кофти е, че няма кой да й помогне и да й попречи, да престане да прави психическите си наклонения достояние на масовата аудитория.

# 2 382
  • Мнения: 37
Мале Хилария голям скандал е спретнала . Изобщо не ми се вярва , че Алек Болдуин не е знаел , че съпругата не е испанка . Сега ще е по ниска от тревата сигурно .
А Хилария Болдуин защо така се покри? След скандала почти нищо не е постнала.

# 2 383
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Адел:
Скрит текст:

Прическата на Кейт през октомври:
Скрит текст:
И сега:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 20:26 от Летящ Кактус

# 2 384
  • Мнения: 14 491
Андреа какво парче беше в началото на кариерата си...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт