Звездни компромати - Януари'21

  • 311 359
  • 3 408
  •   1
Отговори
# 2 385
# 2 386
  • Мнения: 8 511
Гледам Ирина в Черешката на тортата - много фалш, голямо превземане... фалшив човек. Рецептите ѝ ми харесват, но тя ми е мега неприятна. Ако се държи естествено може да бъде симпатична, ама явно големи комплекси има, за да бъде така престорена.

# 2 387
# 2 388
  • Мнения: 5 986
Meн Симпсъните винаги ме плашат с тези пророчества... Как го правят?!

# 2 389
  • Мнения: 35 107
Как го правят тия Симпсове, честно????
*Извинете, писали сме заедно, но това просто е...уникално!

# 2 390
  • Мнения: 3 896
Понякога се чудя, тези прилики от излъчвани епизоди ли са или направени анимации и фотоси,  след дадено действие/ събитие?!

# 2 391
  • Мнения: 4 717
Ох, Симпсъните ги разкриха че пускат видеа създадени след събитието и съвсем не е пророчество тяхото. Има десетки видеа и разкрития, вероятно продуцентите сами си пускат тези партенки или пък фенове на сериала, за които не е особено трудно да се нарисуват тия геройчета.

Имението, в което се оттеглиха Тръмп и Мелания - Castle Mar-a-Lago, е на стойност 160мил$  и е второто по големина във Флорида. Купил го е за 5мил$.
https://www.youtube.com/watch?v=GRypbWKXhEI

# 2 392
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Андреа какво парче беше в началото на кариерата си...
Скрит текст:
Никога не ми е била красива Андреа, но на снимката е млада, слаба и поддържана.

Папарашки нейни снимки от 2010та:
Скрит текст:


От 2019та:
Скрит текст:

Някой я е заснел на плажа, докато прави снимката отляво :
Скрит текст:

С родителите й :
Скрит текст:

# 2 393
  • София
  • Мнения: 14 637
Скрит текст:
Не съм гледала "Игри на Волята" , но  през първия сезон ми гостува приятелка, която го гледаше и се наложи на няколко пъти да го слушам. Наистина не се справяше добре Александра с воденето. Но дори и да са я отстранили по обективни причини, това не значи, че трябва да я унижават и обиждат. Има начин и начин.
Тушев споделя, че е присъствал на случката и се държали с нея като с парцал, което е недостойно.
Като се отказваш от кадър, направи го без излишни унижения, това показва самият ти какъв си.
👍Голяма свинщина, наистина не мога да си представя, че някой от телевизията си е позволил подобно държание.
Но някой откри ли оригиналния пост във ФБ? Или го е изтрил?

Самоцитирам се, че разпитах един агент 😂 Телевизията няма пръст в историята, продукцията е изцяло външна и тя си решава кой ще е водещ. Та изтритата публикация е била необмислена стрелба по своите.😂

# 2 394
  • Мнения: 5 986
Абе важното е шум да има и драми.

# 2 395
  • Мнения: 9 668
Абе важното е шум да има и драми.
Ще има загинали от приятелски огън, май.

# 2 396
  • Мнения: 1 700
Това е написал Радо Тушев.
Не мога да сложа,в скрит текст.

# 2 397
  • Мнения: 10 256
Е те не бяха ли биз бизе тези двамата? Или вече са в конфликт?

# 2 398
  • Мнения: 5 986
Защо да са в конфликт. Тушев един вид казва неща, които Сърчаджиева няма да каже. И накрая мечешка е услугата. А това "дебела и грозна моя" е някаква вътрешна шега между двама им явно. Този Тушев и в писмен вид си звучи като мазен ....
Ако тази драма я е написал без нейно знание и съгласие, кофти.

# 2 399
  • Glasgow
  • Мнения: 4 378
Като видя новата Адел все се сещам за meme с нея и психаря от Мълчанието на агнетата, който пита какво прави с кожата, която е останала, ама и аз се питам, при такова рязко отслабване как е прибрала кожата 🤔преди много години имаше предаване пълна промяна, там една участничка беше свалила сама над 40кг, но участваше, за да оправят увисналата кожа, то като престилка ня корема беше станало, правиха и коремна операция и тя сподели, че ако е знаела колко е болезнено е нямало да си го причини.

Общи условия

Активация на акаунт