Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през януари

  • 89 644
  • 4 221
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 146
Ние слязохме, ама голям вятър, и се прибрахме набързо. Ядем сладкиш с малкото, пия си кафенце, много ми е готино.

# 46
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
За много години!

Желая ви здраве, нищо друго няма значение  Heart

Веси, честит имен ден, мила! Душа си ти, така да си отговаряш на името Heart

Донси, не разбрах какво ще сваляш, видях те снощи. Най-много някой мъж с тиган по главата да е! Много сте готини със синко! Hug

Ени, пропуснах твоята снимка, ама вас си ви знам, че сте разкошници Heart

Кроте, легенче с водица не ти ли се намираше, душа? Ей така небрежно да му охладиш на АлиБаба страстите Joy

Падна ми се пътуване. Дано успея да си дойда тази година.

# 47
  • Мнения: 11 975
Али бабата Joy

# 48
  • Мнения: 4 892
То горкото сега като отрезнее,ще му стане студено и без леген студена вода.АлиБабата,го заряза.
Но ме разсъниха,после пак спах,сега прасето в мен се натъпка,и пак ми се спи.

Деми,дано! Да отминава тази гадост и всички волно и доволно да пътуват,да се веселят,да ходят с мерак на работа,да срещат усмихнати хора!
Такава заспала ме свари новата година,така ли ще я караме!? УжасТ!

# 49
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Хм, изпратихме старата година с дъжд, новата дойде с дъжд... по вода ли ще ни върви? Simple Smile
Както винаги, се оказах права - всичко си остана непипнато. Ще имаме ядене сигурно до Йордановден.

# 50
  • Мнения: 3 025
Днес тук е за бански направо. Сега се прибрахме от разходка, все едно е Пролет, а не 1 януари. И пак се почва ядене и пиене. 3 дни НГ ще празнувам.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Ние кацнАхме у свеки...елате, та елате. Дятето трябвало да ги сурвака... Simple Smile
Зълва ми уж щяха да идват, ма минали рано.
НамръзнАх се Angry  така да обичам топло, а да имаш камина и камара дърва и да ги бухаш в нея е коштунство!
Та заключвам, че у дома си е най.

Не ми се тръгва на работа, а понеделник иде Confused

# 52
  • Мнения: 14 775
И ние излизахме малко,добре е времето.
Ся сме на картофки и тъмна биричка. 🥰 Нема да ви снимам,че ще ме биете. 😂
Наздраве!

# 53
  • Мнения: 14 067
Оплаквам се, че всеки път изпускам снимките. Ми питайте първо дали всички са на линия и тогава ги пускайте. Stuck Out Tongue Winking Eye
Пуснах прахосмукачка и пак ме заболя кръста. Знаех си аз, че съм била принцеса в предишен живот.

# 54
  • софия
  • Мнения: 4 180
Честита Нова година,момичета! Да сте много здрави, щастливи и обичани през новата година и да имате много поводи за усмивки 🤗
Аз годината я започвам в работна атмосфера, но пък поне е спокойно и се забавляваме с колегите. Да става вече 10 та и да си ходя 😁
Не знам при вас,ама тук навън е страхотно време.

# 55
  • Мнения: 11 975
Даре, днес е празник и не се работи. Какво си се разшетала,  м?
Разходихме се и ние до съседни села. Имаше кукери. То всенародни хора и веселие, туй вирус няма. Поне времето е разкош.

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 137
Ходих до центъра да свърша нещо и се помотах навръщане. Бъкано с народ, особено по Витошка. Сега съм се опнала на дивана с гоблен и кафе, а може и да подремна. 😁

# 57
  • Мнения: 18 298
Честита Нова Година! Пожелавам ви много слънчеви и безгрижни дни, здраве за вас и семействата ви, успехи във всички начинания!
Веси, честит имен ден! Все така лъчезарна да си и във всичко да ти върви!
И ние с малката се разходихме, сега според мен е време за следобеден сън, но около блока естествено гърмят от време на време...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Даре, абе ква работа на 1-ви? Че и до 22ч..? Нали днес банки не работят?

Сирос, браво на вас!

# 59
  • софия
  • Мнения: 4 180
Нашата работи всеки ден. Дежурим си тук. И само ходим до кухнята да ядем...понеже и Била не работи и няма откъде да си вземем храна ядем торта и сладки от вчера 😁 Мисля че след  яденето по тия празници  буквално ще почна да се търкалям😁

Общи условия

Активация на акаунт