Кралски работи и клюки - януари 2021

  • 64 150
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 326
За Филип в Короната загатват, че е хойкал по жени и пиене... Има ли доказателства за това?

# 1 111
  • Мнения: 216
Има деца, на които е плащал колежа и т.н. И до сега майка им му е близка приятелка. Тя го била убедила да спре да шофира след катастрофата преди няколко години. Та се предполага, че децата са негови.
Говори се(пише се), че когато Даяна се оплакала на кралицата, че Чарлз й изневерява, тя й казала: знам, жестоко е, свиквай.

# 1 112
  • Мнения: 4 966
Т.е Филип има извънбрачни деца? Чела съм като клюка, че е бил женкар, но не съм се замисляла, дали може да има и деца от други жени. Не бих се учудила.
Принцеса Виктория на завършването си, а колата се кара от самият крал. Предполагам, че я кара в качеството си на баща, отколкото крал, но си е гранде финале Joy

И хубава Летисия, много ми харесва косата й тук:

# 1 113
  • Мнения: 216
Цитат
Т.е Филип има извънбрачни деца? Чела съм като клюка, че е бил женкар, но не съм се замисляла, дали може да има и деца от други жени. Не бих се учудила.

Така излиза. Не плащаш колеж и пр. на чужди деца. В тези кръгове нищо не би ме изненадало.

# 1 114
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Малко ми е невероятно да има извънбрачни деца точно английския принц Филип и майката да не е завела дела за бащинство.

# 1 115
  • Мнения: 216
Защо да води дела? Той си ги издържа доброволно. Нищо не пречи да си има паралелно семейство. И до сега въпросната жена му  е близка приятелка. А и не знаем какви споразумения има между тях.

# 1 116
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Кралската сватба на Гpeйс Кели и Рeние III, 1956 г.

# 1 117
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Защото е съвсем различно, целия свят да знае кой е бащата на детето ти, щом този баща е човека до жената управляваща най- известната и коментирана монархия в целия свят, от това той просто да ти плаща издръжка.
При всички положения ако детето е негово щеше да я плаща.
Това е моето мнение. Едно е да кръшка и баба да знае , друго да има доказани извънбрачни деца...
А това пак Дейлито ли го пише, че плаща издръжка на децата на приятелката си ?

# 1 118
  • Мнения: 1 951
Защо да води дела? Той си ги издържа доброволно. Нищо не пречи да си има паралелно семейство. И до сега въпросната жена му  е близка приятелка. А и не знаем какви споразумения има между тях.
Филип може да е всякакъв,но не е глупак,за да ритне стола на който е седнал.

# 1 119
  • Мнения: 4 966
Малко ми е невероятно да има извънбрачни деца точно английския принц Филип и майката да не е завела дела за бащинство.
Предвид, че говорим за Филип, мъжът на Елизабет, предполагам на жената и е мил животът, както и този на децата й Joy
Клюкарим си, общо взето. Наистина нищо не би ме учудило от това семейство.

# 1 120
  • Мнения: 216
Не съм казал, че са доказани. Клюките са от години, не си спомням къде точно съм ги чела.
А какво е нашето мнение- никой не ни пита. Просто споделих.

# 1 121
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Да и ние коментираме това което сподели.
Не вярвам да плаща издръжка на деца толкова години зад гърба на баба, но всеки може да вярва в каквото иска.
Това ми звучи малко, като боя на Камила над Елизабет.

# 1 122
  • Мнения: 216
Никой не твърди, че го прави зад гърба й. По-вероятно е да е с нейно знание.

# 1 123
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Е, предвид примера какво се случва с бунтари, които мътят водата (Даяна), въпросната жена вероятно проявява здрав разум да не афишира какво що. Умно.

# 1 124
  • Мнения: 9 662
За Филип се говори, че е бил голям коцкар, а предвид годините, в които е минала младостта му и сигурността на контрацептивите тогава... не изключвам извънбрачни деца. Wink
В миналото масово е имало хора с името "FitzRoy", какво пречи и сега да има "Фицройове"? Wink
Какво значи, че не е имало скандал и съдебни дела? Много хора решават личните си дела задкулисно и без шум. Възползват се от облагите на положението и си живеят живота. А в аристократичните среди... ехеее, къде, къде по-добре е да си плетеш кошницата тихо и кротко и да си живееш живота.
Ако има "другите деца на Филип", то те нито ще станат крале, нито ще бъдат добре приети от "простолюдието". По-добре е да се възползват от положението на "баща си" тихо и кротко - пари, обучение, препоръчки от съпруга на Кралицата при бизнес начинания...

Общи условия

Активация на акаунт