Кралски работи и клюки - януари 2021

  • 64 093
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 3 629
Комично? Ами да, Дворецът е комичен. Пък и било потвърдено в документите, че е по искане от двореца, така че за какво оправдание говорим? Интересно ми е защо ли...И защо това е "голяма" новина след като вече са минали почти 2 години.
А това между другото не е пълното изявление:
Скрит текст:

Би ли публикувала оригинал?
Нищо не се разбира от машинния превод.

# 1 396
  • Някъде там
  • Мнения: 16 024

Датчаните са победили. Фредерик ги поздравява.
https://www.instagram.com/p/CKuIMEtg_XV/?igshid=tdpx1jzhcj1l

Карол как само се е подмладила.😀
66 годишна жена, покачила се на масата да седне.🤐

# 1 397
  • Мнения: 9 611
Нищо не разбрах от това с имената? Каква е драмата всъщност?

# 1 398
  • София
  • Мнения: 9 944
На 66 да се гримираш така...

Хандбалът е бил датчани-шведи ли?
Много са готини всичките!

Кейт след собствените си имена е записана в актовете на децата HRH херцогинята на Кеймбридж. Точно както и Мегън. Какво се е случило след това и къде има промяна не разбрах. А и защо никъде го няма този променен акт за раждане?
И аз не разбирам каква е драмата...но важното е, че се появява в подходящ момент...

# 1 399
  • Мнения: 9 611
Като се изкачат на горе по стълбицата и стане "принцеса на Уелс" и след това "Кралица(консорт)" ще поправят ли актовете за раждане? Grin

# 1 400
  • Някъде там
  • Мнения: 16 024
Да Лана. Датчани-Шведи.
Дания е световен шампион.

Абе нека си се гримира Карол, а дали е само грим ?😀
Обаче конкретно тази снимка, ако не беше нелепа, щеше да е много забавна. Няма явно къде да седне, да я видят добре  колко младее, та на маса (бюро) или нещо подобно.

# 1 401
  • Мнения: X
The Queen will lead a post-Brexit charm offensive by hosting Joe Biden and other world leaders at Buckingham Palace before the G7 summit in Cornwall in June.

Charm offensive би следвало да се преведа като кампания за постигане на подкрепа, съгласие и т.н. Не като ''очарованието на Брекзит".
Офанзива на Брекзитното очарование...😆🤣😂
Машинният превод е уникален понякога.
Иначе за събитието.. дано, дано се проведе. Вече сме зажаднели за нещо нормално и присъствено, с рокли, еполети, корона и тиари.

И аз не виждам драмата с имената...🤦♂🙈
Толкова да няма никакви новини покрай Съсекс, че таблоидите нищят някакви пълни глупости.
А те какви са лисици двамата, напълно се покриха и оставиха нас, клюкарките на сухо.
Имам някакво усещане с какви новина ще избухнат. Но да видим.
Снимката на Каръл е страшно обработена.

# 1 402
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Снимката на Карол ми е свежа със синьо-бялата комбинация. Жената изглежда добре на 66, младее, без да прекалява, поолива се с контура на очите отдолу, ама явно се харесва така.
По-нелепо щеше да се снима като някой матриарх, кацнала на ръба на седалката на кресло с дамаска на цветчета, заобиколена от деца, зетьове и снаха, внуците, насядали по турски пред нея и Майкъл, прав отзад, положил закрилнически ръка на рамото й.
 О, и на фона на камина, на чиято полица се мъдри поздравителна картичка от баба.

# 1 403
  • Някъде там
  • Мнения: 16 024
За теб Gargamela, може да не е нелепо 66 годишна жена, да сяда върху масата като тинейджърка в училище, за мен е и просто изказвам мнението си.Разбира се че може да има и по нелепи, но за мен и тази е такава, предвид възрастта.

# 1 404
# 1 405
  • Мнения: 13 749
За Карол - и 90 годишна баба ако й дефокусираш и белосаш така лицето, че нищо да не се вижда, ще изглежда като девойка.
С което не искам да кажа, че жената изглежда зле по принцип, а че някои са се престарали да й се подмажат и зарадват Wink

Що се отнася до свидетелството на раждане на Арчи, това, което навсякъде се тиражира, е от май месец и всичко си му е точно, както си трябва. Освен че е напечатано, не ръкопис, за което е дадено обяснение още тогава.
Публикуван друг акт за раждане, колкото и да лае Дейлито и котило,  никъде досега не видях. Нищо чудно просто да няма! Иначе досега да са го изтипосали.

Общи условия

Активация на акаунт