Кралски работи и клюки - януари 2021

  • 64 157
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 353
Никаква прилика.

# 1 381
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Да, Джордж прилича повече на майка си като малка.

# 1 382
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Уилям и Джордж
Скрит текст:
Уилям прилича на малко мишле 😊

# 1 383
# 1 384
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Датчани и шведи като футболни запалянковци.
Виктория ми е много сладка тук, одухотворена.

# 1 385
  • Мнения: 9 663
Те по чорапи, а тя с обувки. Simple Smile

# 1 386
  • Мнения: 2 751
Ооо, финалът по хандбал, много забавни снимки. И у дома има един дето е влезнал в телевизора от напрежение.

# 1 387
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Бихте ли коментирали с каква цел е направена промяната на името в акта за раждане? Наистина не ми е ясно. Ако някой може да обясни, ще съм благодарна.

# 1 388
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Бихте ли коментирали с каква цел е направена промяната на името в акта за раждане? Наистина не ми е ясно. Ако някой може да обясни, ще съм благодарна.
Заради титлите....🙄
Например Кейт е записана в актовете на децата със собствените си имена.

# 1 389
  • Варна
  • Мнения: 36 619
И на мен ми е интересно. Аз намерих само това :

"Съпругата на британския принц Хари Меган Маркъл е премахнала двете си лични имена от свидетелството за раждане на сина им Арчи, съобщи електронното издание на "Дейли мейл".

Имената "Рейчъл Меган" били премахнати от графата с лични данни на майката в документа за раждане на Арчи и тя е записана само като "Нейно кралско височество херцогинята на Съсекс" по подобие на предпочитаната от покойната принцеса Даяна форма в документите за раждане на синовете й. Там тя е записана като "Нейно кралско височество принцесата на Уелс".

Уж ритаха да бягат от кралски задължения и кралски двор ама в акта да е височество. Странна работа.

# 1 390
  • Мнения: 4 128
Според говорителят им:" Промяната на името в публичните документи през 2019 г. е продиктувана от The Palace, както е потвърдено от документи от висши служители на двореца ”
Съжалявам, но това оправдание звучи комично.
На двореца не му пречи, че децата на Уилям са записани с имената на Кейт, но са имали изключителното желание да премахнат личните имена на Меган.

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 21:13 от Tinо

# 1 391
  • Мнения: 1 951
https://blitz.bg/layfstayl/svetski/ne-e-za-vyarvane-kakvo-e-napr … i_news796915.html
Информацията за височеството на български.

# 1 392
  • Мнения: 4 966
Комично? Ами да, Дворецът е комичен. Пък и било потвърдено в документите, че е по искане от двореца, така че за какво оправдание говорим? Интересно ми е защо ли...И защо това е "голяма" новина след като вече са минали почти 2 години.
А това между другото не е пълното изявление:

https://etcanada.com/news/741084/meghan-markles-rep-claps-back-a … b-kate-middleton/

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 21:42 от Tiramisu29

# 1 393
  • Мнения: 4 128
Комично? Ами да, Дворецът е комичен. Пък и било потвърдено в документите, че е по искане от двореца, така че за какво оправдание говорим? Интересно ми е защо ли...И защо това е "голяма" новина след като вече са минали почти 2 години.
А това между другото не е пълното изявление:

Къде са тези документи на кралските служители, които доказват, че Дворецът го е пожелал?
Може ли да ги публикуваш?
Пък едно време Даяна сама е предпочела тази промяна, брей-брей.

# 1 394
  • Мнения: 4 966
Комично? Ами да, Дворецът е комичен. Пък и било потвърдено в документите, че е по искане от двореца, така че за какво оправдание говорим? Интересно ми е защо ли...И защо това е "голяма" новина след като вече са минали почти 2 години.
А това между другото не е пълното изявление:

Къде са тези документи на кралските служители, които доказват, че Дворецът го е пожелал?
Може ли да ги публикуваш?
Пък едно време Даяна сама е пожелала тази промяна, брей-брей.
А ти можеш ли да ги публикуваш, за да докажеш обратното?

Общи условия

Активация на акаунт