Как ми намаля целулита

  • 6 083
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
оооох Пустия му  целулит!!!
Пробвала съм какво ли не, но стигнах до извода, че аз трябва да спортувам, да се мажа и да си следя храната.В момента ползвам 2ра туба от Biotherm- целулит шок!!Има загряващ ефект, кожата ми значително се подобри, а и стриите почти не се забелязват вече.Но още имам да свалям около 10кг, зная как да отслабна, познавам себе си, но още кърмя и ми е много трудно!Много се депресирам от килограмите си!Искрено завиждам на майки които качват по 6-9кг по време на бременност.

# 16
  • Мнения: 712
Тъй като пиша инкогнито, нямам време да чета всичко.
Единственото нещо, което ми е помогнало е ROC - антицелулитния крем. Много е добър. Малко е скъп (45-47 лв), но при правилна употреба стига за 1,5 месеца.

# 17
  • Видин
  • Мнения: 159
Към ползващите Дева - СЛИМ ЕФЕКТ, колко влеме след употребата му видяхте резултат от него. Какво усещато като се намажете с него? На опаковката пише че има охлаждащ ефект, но при мен действа много загряващо. Как беше при вас?

# 18
ъм не знам за този на Дева , но определено на Нивея "гууд бай целулит" ( но купен от аптека или от някой офис на Нивея , защото подочух , 4е нивеищата ги правели в Пловдив...) има страшен ефект! за 1 месец + спорт лятото обиколката на дупето ми беше - 2 см ! ( а за хранене не съм се ограничавала , но и не съм прекалявала)

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Още един глас за Нивеа!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 290
Глас за Леокрема,ефект има Peace

# 21
  • Мнения: 5 619
И още един за Нивея. Много добри резултати даде при мен лятото. Peace

# 22
  • Мнения: 666
аз да ви кажа право съм ползва почти всички скъпи кремове и ефект никакъв  така като чета ще взема да си купя някое по- евтино кремче току виж има резултат

# 23
  • Мнения: 5 362
Браво на теб!Но и спорта си оказва влияние,не ще да е само от кремчето.

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тъй като пиша инкогнито, нямам време да чета всичко.
Единственото нещо, което ми е помогнало е ROC - антицелулитния крем. Много е добър. Малко е скъп (45-47 лв), но при правилна употреба стига за 1,5 месеца.

   Всичко наистина е индивидуално, защото аз 2 съм използвала без видим ефект. На мен пък ми помогна ДАВ за няколко дни...ако искате вярвайте!

# 25
  • Мнения: 683
оооох Пустия му  целулит!!!
Пробвала съм какво ли не, но стигнах до извода, че аз трябва да спортувам, да се мажа и да си следя храната.... Много се депресирам от килограмите си!Искрено завиждам на майки които качват по 6-9кг по време на бременност.
И аз и все не мога да намеря правилната формула. Моя позната ползва Дева и Нивея и е много доволна, ама на мен не ми помогна май... ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 043
ВИШИ  Peace ДОКАТО ГО ПОЛЗВАШ НЯМАШ ГРЕШКА , АКО ИМАШЕ И НЕЩО ТРАЙНО ОБАЧЕ Crazy

# 27
  • Мнения: 183
А някой да е пробвал  ампулите или изобщо продуктите на Galenic

# 28
  • Мнения: 5 619
А някой да е пробвал  ампулите или изобщо продуктите на Galenic
Аз съм ползвала гела, който е за 14 дни-не ми подейства, въпреки че измазах две опаковки една след друга. Нивеята струва 2,5 пъти по-евтино, а ми опдейства много по-добре.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 952
На мен нищо не ми действа  newsm78 - само спорт
И много се ядосвам, когато каже някой, че си е махнал целулита с някакво мазило. ooooh! Горката аз Cry

Общи условия

Активация на акаунт