Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 186 001
  • 1 813
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 5 267
Голям мерак имам за есенна/хелоуинска декорация, но върви бавно, защото..
Миличката, бързо възстановяване! Flowers Hibiscus Явно съм поръчала паяжини и за мен, и за теб - освен да ти пратя Smile

Мислех, че е един пакет и изглеждаше страхотно на снимката, но се оказаха четири с груба плетка и грозни паяци. Не, че има красиви паяци, де, но тези са.. хм.

Скрит текст:


# 841
  • Мнения: 1 019
tunata бързо да оздравееш и да не се налагат повече операции. Много е кофти с травми на глезена Sad
Декорацията ти е супер стилна и носи много настроение.
Всъщност на всички момичета декорациите са прекрасни.
Аз днес направих един венец ( гордея се със себе си, но се изгорих доста пъти със силикона) и един светещ голям “буркан”




# 842
  • под тепетата
  • Мнения: 9 283
Ау, чак хлъцнах от кеф! Страхотни са, JustMila!
 Виждам здездички от кора. Ти ли ги изряза или са готови?
Днес в Емарт видях пликчета с едно зелено като мъх ( като на таралежчето в основата) и сега ме е яд, че не си купих. От него може да се апликират елхички за картички. Утре пак ще търча там, ма като се сещам късно! Пуснали са вече коледни нещица.

# 843
  • Мнения: 1 019
Ау, чак хлъцнах от кеф! Страхотни са, JustMila!
 Виждам здездички от кора. Ти ли ги изряза или са готови?
Днес в Емарт видях пликчета с едно зелено като мъх ( като на таралежчето в основата) и сега ме е яд, че не си купих. От него може да се апликират елхички за картички. Утре пак ще търча там, ма като се сещам късно! Пуснали са вече коледни нещица.
Ооо и аз съм набелязала да го посетя, но трябва да съм с някой, че си имам една опашка на година и половина, която много обича да рови.
Звездичките са от КИК бяха в комплект с шишарки и стеропорени топчета( за първи път път влизах в този магазин)

# 844
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
Оооо, страхотен буркан! И венецът е разкош, много красив и богат! Hug

Аз сложих няколко тикви на пиедестал Smile обаче преди няколко дни като рязахме храсти в градината не ми хрумна да си запазя клонки остролист Rolling Eyes По-точно хрумна ми за миг обаче на момента не можах да си представя как точно да ги ползвам, не искам във ваза, и заминаха в кофата. После намерих тиквите и можеше да излезе някаква аранжировка май, ама... Мисля да се поразходим уикенда за листа, шишарки нещо, да им добавя. Като гледах венеца на JustMila се замислих за глог и шипки, и хмел ще си търся, ех планове, планове, кой ли ще ви осъществи...
И цъкнах коледните къщички да светят, въпреки че още не ми е коледно, ама тука като сте подели темата и лека полека ме тегли натам.

# 845
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Аз глог успях да си набера.
Обаче беше доста.И като го занесох вкъщи,нямат разплитане тия ми ти клонки.
Цялата къща стана ма-за-ло.То повечето беше изпопадало по земята.Един час чистих после.Трябваше  и мента и валериан да имам... Mr. Green
Ама сложих на две-три места,де.Другата седмица ще украся още малко.
Скрит текст:








JustMila,страхотна украса,влюбих се във венеца ти:!heart_eyes:

tunata,а твойта лавандулово-есенна тоалетна ми е любима!:smiley:
Да оздравяваш бързо и да минават неприятностите!

# 846
  • Мнения: 6 879
Много харесвам глога за украса, но повече ми харесва да си го хапвам пресен, а и в чай. Simple Smile

# 847
  • Мнения: 1 643
Страхотни неща творите, момичета Heart Eyes

Ето и от мен нещо


И с лампичките преди да добавя листата

# 848
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 013
E ходихме, брахме в парка, каквото имаше, обаче много зашмоцано всичко, листата наядени, начернени, хич не бяха като за украса. Кестенче намерих, обаче те тъпкани, човъркани, едно свястно прибрах само обелено, другите ги взех с обелка, обаче пак ми харесаха, дори повече, таралежковци такива. Хмелът беше попрезрял и на много неудобни места, обаче ММ геройски бра насред копривата. Оранжеви листа нямаше много, една клонка само намерих. Бръшлянът не можеш да го дръпнеш, много упорит, борихме се. Има нужда от още глогинки за цвят, може би по-нататък, засега стана така
Скрит текст:

# 849
  • Мнения: 5 267
Много сте талантливи, момичета! Браво Flowers Bouquet

Мисля, че е редно да оправя първоначалното си недоволство от паяжините, които поръчах в Амазон. Отворих първия пакет и като го закрепих и разпънах, не изглежда вече толкова зле. Даже мисля, че можеше да е още по-добре, ако бях разтеглила паяжината от другия край надолу. Може да се пробвам с втория пакет в друга стая.

За паяците не съм си променила мнението, но каквито са, такива ще ги ползвам. Няма за кога да поръчвам още, а и няма да ни има едната седмица преди Хелоуин.
Скрит текст:

# 850
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Всичко е чудесно, но венецът и бурканът са супер! Как изсушихте цитрусите?

# 851
  • Мнения: 1 019
Всичко е чудесно, но венецът и бурканът са супер! Как изсушихте цитрусите?
Имам само едно резанче портокал. Останало ми беше от миналата година, когато захаросвах в сироп за торти

# 852
  • Мнения: 493
В миналогодишната тема за Коледни декорации всички "пекохме" портокали по идея на chrissy, ако не се лъжа. Не помня градуси и време, но имам снимка Simple Smile. Моите си стоят и до днес и в момента са по купите с есенни декорации.

# 853
  • Мнения: 39 299
Моля, ако някоя дама, която има рецептата за печените портокали. да я сподели. Много ми харесват.

# 854
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ух, вярно, че пекохме Joy, бях забравила. И аз моите си ги пазя още. Обаче не помня градусите, трябва да е на ниски градуси, за  да изсъхнат, бих допуснала 110°... Дано някой е запазил от миналата година какво сме писали. 😃

Общи условия

Активация на акаунт