Азиатска козметика и грим 20

  • 40 279
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 370
Благодаря ! Скачам пак с въпрос.
 Някъде преди време бях прочела в темите, че ампулите не се ползват дълго време ? Има ли такова нещо ? Аз ползвам една хидратираща на be plain и ми се иска да я подновя, та се чудя.
Няма такова нещо, зависи какво съдържа въпросната ампула. Чисто хидратиращи продукти могат да се ползват нон-стоп.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Благодаря, момичета. Хидратираща е ампулата и пак ще я подновя значи, суперрр !

# 467
  • Бостън
  • Мнения: 13 481
Някой има ли мнение за продуктите на It'S Skin?

# 468
  • Бургас
  • Мнения: 794
Ползвала съм само ампулата It's Skin Power 10 Formula Ye Effector. Гъст серум, с много лек, свеж аромат. Попива бързо, без лепкавост и кожата остава някак уплътнена и копринено гладка, вероятно има силикон. Не си спомням дали въобше гледах състави тогава, но нямах някакви негативни реакци. Моята кожа не е много чуствителна обаче.  Хареса ми определено, а я поръчах за да допълня една поръчка защото беше на 9 долара.

# 469
  • Мнения: 13 260
Не съм ползвала  it's skin, имаше лоши отзиви преди време, а и имаше нещо в състава.

Вчера в дъглас гледам някакви японски шийт маски на 7 лв и веднага награбих от всички видове по 1 брой, на някаква марка Ми това или нещо подобно. В следващия момент решавам да погледна все пак коя за какво е. Превода на бг много семпъл и всичките са за едно и също и правят всичко от бръчки, изпепеляване, разширени пори и само това на бг. Добре че имаше състав на английски, на второ място спирт, някакви Peg и това от 6-8 съставки. Семпъл състав с разлика в съставките само на последните 2 места. Отказах се да ги купувам. С този спирт евентуално за някакви супер мазни кожи.
Имаше и  real barrier  intense cream на 64 лв. Кърпичка, но някой ако е на зор или ако хване някакво намаление става.

# 470
  • Русе
  • Мнения: 681
Имам излишно измиващо олио на Purito
https://www.yesstyle.com/en/purito-from-green-cleansing-oil-new- … 24##productAnchor
Без изкуствен аромат,етерични масла ,подходящо за по-суха,чувствителна кожа.
Отворено преди два месеца,липсва 1 пръст,срок 2023 г.

Бих се зарадвала много на някой базов тонер : Soon Jung,Be Plain chamomile toner,Round lab dokdo toner....Keep COOL Bamboo lotion!
Някоя от маските на Isntree.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 01:53 от Sissi 81

# 471
  • Germany
  • Мнения: 2 007
И аз само едно от серумчетата на it’s skin съм ползвала, това с вит.С. Даже още ми стои половин шишенце. Честно казано, нямам  никакво изградено впечатление. Попива добре, свежо е, прави ли нещо обаче, нямам представа. Иначе хубава стъклена опаковка.

# 472
  • София
  • Мнения: 118
До ползвалите Pyunkang Yul Moisture Serum - получава ли ви се да напълните пипетката? При мен няма начин да си го нанеса чрез нея и ми се налага от шишенцето да изсипвам в ръката. Ако има някаква врътка моля споделете.

И като стана дума за врътки - една, която открих тези в дни в опит да изтикам този ужасен ужас BONAJOUR Daily Mild Sun Perfect Shield SPF33 PA++ (https://www.skincarisma.com/products/bonajour/daily-mild-sun-per … d/ingredient_list) от който ставам бяла като призрак. Понеже имам отворена и една слънцезащита на Biore (Aqua Rich, не знам кой едишън), която пък смърди на алкохол и като консистенция е пълна противоположнист на Bonajour-a, реших, че алкохола в нея може да накара това бялото да попие и току виж да изглжедам по-човешки. И взе че се получи. Смесвам от двете в ръката и после клепам на лицето - това бялото не се дава лесно и в началото си стои като тебешир, ама след някоя друга секунда алкохола си изиграва ролята и изглежда доста нормално, почти незабележимо Blush Не знам до колко е химически издържано, ама какво да му е, някаква идея е ако се окажете притежатели на такъв тип продукти Grinning

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 12:27 от Cookiez

# 473
  • Мнения: 13 260
Имам го bonajour, но не съм го отваряла, спомням си, че го взех защото била тонираща слънцезащита, а тя тонирала в бяло.

Пристигнала ми е пратката от уесстайл с ггбг от Англия, тези дни явно ще ми я докарат. 5 лв на всеки започващ кг.

# 474
  • София
  • Мнения: 118
Ами оранжавеещ е на цвят (има железен оксид доколкото помня), но върху лицето си минава в бяло. Ще замине преди да ми изтече през май Laughing

# 475
  • Мнения: 201
Пристигнала ми е пратката от уесстайл с ггбг от Англия, тези дни явно ще ми я докарат. 5 лв на всеки започващ кг.

Zari65, как си получаваш пратките от ggbg? Аз за пръв път с тях получавам, в този курс ми е голямата поръчка от Stylekorean, и съм заявила с техен куриер, имаш ли идея в какъв срок ги разнасят горе-долу?

Да споделя за моята сага с лепкавия серум на Logically, skin: някой беше предложил да тествам на влажно лице без тонер отдолу... това е истината, единствения вариант, в който не лепне гадината. Ама малко безсмислено става. Оставила съм го настрани в момента, за да мога да доизразходвам една ампула с центела на Cosrx, че е отворена отдавна.
Ако някой е купувал класическата есенция с охлюви на Cosrx наскоро, само на мен ли ми се вижда с променена консистенция? Струва ми се по-гъста някак...

А, и последно, в Belieef има намаление на Su:m 37. Понеже марката съм я ползвала само на тестери, нямам идея как върви като цени по принцип и доколко е смислено намалението, имайки предвид, че доставката там е на кг, ама реших да кажа, да не би някой да се мине Simple Smile

# 476
  • София
  • Мнения: 2 434

Пристигнала ми е пратката от уесстайл с ггбг от Англия, тези дни явно ще ми я докарат. 5 лв на всеки започващ кг.

zari65, сподели след като я вземеш, има ли облагане, минава ли през митница, плащаш ли нещо друго освен техните такси.

# 477
  • Мнения: 13 260
Cookies, като се варосам, и на устни  сложа червено червило с оранжев отенък и направо съм си винтидж японски стил. Joy

Emichka, с техен куриер, обичайно няколко дена след като пристигне, офисът им ми е далеч. Е, декември беше кошмар като се оплескаха и имаха проблеми близо месец не ми я доставиха, та се дигнах и отидох до офиса им навръх Нова година. Сега се надявам пак да си влязат в релси.
 Emy_emy, тази пратка не попадна на митница, а ггбг вдигнаха цените, за да покривали такси, но какво точно включват в това вдигане на цените, предполагам на излизане от Англия.
Сега от Джолсе съм поръчала пак там, учудващо бързо опитаха, та ще видя тя как ще мине.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 13:22 от zari65

# 478
  • Мнения: 2 015
Т.е. може да считаме, че засега от Хонг Конг до Англия стигат успешно до превозвача?

# 479
  • Мнения: 13 260
Тя стига, но  yestyle, бяха описали, че вече не възстановяват митнически такси в Англия, та за следващи поръчки оттам ще предпочета бг.
Тази поръчка виси от 28.12.2020 при превозвача, не е прясно поръчвана.

Общи условия

Активация на акаунт