Любители на кучета - 112

  • 20 759
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 209
Йоркширски териер, не много стандартен.

# 46
  • Мнения: X
Благодаря за темата! Записвам се с един глезан, който се изживява като бебе Smile



# 47
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Двоен данък с уши 😂

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 632
Незнам гледали ли сте го,ама сълзи ми потекоха от смях Joy

https://www.facebook.com/100007080423213/posts/2904484953130824/

# 49
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Хахахаха, аз съм виждала клип само с първото куче, не бях виждала и другите. Joy
Някой да го изпробва у дома, с Ерос няма да проработи. Grinning

иланг - иланг, стискам палци всичко да е наред с Шошо! Големи лакомници, аман, сякаш гладни ги държим. Само им треперим и първия боклук от кофата е най-апетитен. Дано всичко е наред с лакомото стомахче!

# 50
  • Мнения: 2 598
Хахаха, посмях се 😂
Явно Тайра е гледала такъв клип с гранули, и затова не иска да ги яде 🤔😂
Не знам дали ще мога да я пробвам, като я знам, че ако и подам нещо ще го глътне.. Няма да го държи в устата си със сигурност ххаха

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399

ето го лакомникът. Добре е, не виждам драма, яде си, тича, скача.

# 52
  • Мнения: 284
Честита ни нова тема, дами!
Оставям един бърз данък от Маги в близък план и с едно почтииии щръкнало ухо. 😂
Ама чудни първи 3-4 страници с една камара кучовци за целуване и мачкане!

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 21:27 от Stella Docheva

# 53
  • UK
  • Мнения: 957
Честити да са всички празнуващи тези дни и да се възстановяват бързо оперираните. Head Band




Джинкс онзи ден за пореден път ме изуми. Купих си миналата седмица един буркан с лютеница (рядко ми се случва, че наоколо няма български магазин) и го забравих в кухнята на плота. Излязох и се прибирам и го гледам Джинкс, че е влизал в кухнята. Намирам празен буркан от лютеница в хола, без следи от лютеница по килима, слава Богу, и мнооого гузно куче. Бурканът здрав,  капачката - отвинтена (не беше запечатан, но беше затворен добре). Rolling Eyes И два празни пакета от заешки и свински уши. Мазал и замезвал нашия два часа и доволен. Ако не беше цвета на изходния материал дори нямаше да разбера че се беше гощавал.

# 54
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
😂😂😂😂😂
Много яко!
И ние пак останахме без хляб вчера, след разсейване на баткото.
Ей го гузен, но наяден

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399
adorable Jinx™, според мен това е израз на дълбоката носталгия на Джинкс-а към родината, която трябва да бъде спешно компенсирана с родни суджуци, луканки, саздърма. Meat On Bone
Швепс-ът пък доказва редовно, че по-голям от хляба няма и му засвидетелства нужното уважение. Bread

# 56
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Лакомии...Ама са си нашите лакомии!
Ето една почиваща такава:

Днес е на контролен при неговите ветеринари.
Как е Вива?

# 57
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
А на мен ми се струва, че време да се появи третия лакомник с бирата и да си заформят купона Stuck Out Tongue Winking Eye Благодаря за темата, но ще помоля за малка отсрочка за данъка.

# 58
  • Мнения: 39 048
Днес и моят Макс си направи втора закуска с яйчени черупки. Минаваме всеки ден по един маршрут. Въпросните черупки ги виждам поне от 3 дни. Преди само ги душеше, а днес си ги хапна от раз. И друго недоумявам- виждам всеки ден боклуци, които са си деликатес за кучето ми, ако не го дръпна. През тези боклуци минават и доста безпризорни кучета. Как нито едно от тези кучета не се е облажило от тях, при условие, че никой не ги храни и сами трябва да осигурят прехраната си.

# 59
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Привет и от мен!

От години не съм се вясвала в темата Blush

Имам нужда от съвет за обезпаразитяващ продукт.

В Канада ползвахме революшън (аналога за американския пазар на стронгхолд), основно в периода март-ноември.

От известно време сме в България и все още ми е трудно да се ориентирам. Давахме веднъж нексгард, но е голямо надлъгване, Ози категорично не го харесва.


Обмислям да взема фронтлайн, чудя се в такъв случай трябва ли да давам нещо допълнително за вътрешно обезпаразитяване?

Приемам всякакви други идеи, благодаря предварително 😊

Общи условия

Активация на акаунт