Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 8

• 1 785
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Аз се следях при Д-р Кръшкова. Мога да кажа, че на всички въпроси и питания ми е отговаряла адекватно. Да, студена е като човек, но пък си върши работата както трябва без излишни приказки и т. н. Тръгнах да раждам в 7 без нещо ме приеха с 3см разкритие, тя дойде към 8 мисля, че беше. Прави си прегледа, гледа как е положението и към 9 дойде и ми спука водите и каза "до 10 трябва да си родила". Така и стана, родих в 10:09 живо и здраво дете. Всичко мина без проблем. Аз я препоръчвам 🙂

Аз в момента следя бременност си при др. Арабаджи и съм много разочарована! Винаги прегледа ми минава за 10 мин., никога не ме изслушва и не ми дава съвети. Имам проблем с храненето и хич нямам апетит- нищо! Имам запек- нищо. Да не говоря за нагло изглеждащата сестра в кабинета, която, докато чакам Арабаджи да дойде защото винаги при мой преглед тя хубава някъде, единственото което прави е да гледа нагло и да хрупа солети. Имам чувството, че наистина пациентите биват "претупвани" - само да мине по-бързо, без много да си говорим.
Съжалявам, че го казвам, но начина по който ми говори, хич не е любезен, най -малкото заинтересован! Искам да сменя лекаря си, но не знам при кого .

# 31
Здравейте,
Имам записан час за БХС и ранна фетална морфология при Д-р Билчeв. Някой има ли впечатления за него за подобно изследване.

# 32
Здравейте,
Имам записан час за БХС и ранна фетална морфология при Д-р Билчeв. Някой има ли впечатления за него за подобно изследване.
По-добре не при него.

# 33
Защо?

Здравейте,
По-добре не при него.

# 34
Защо?

Здравейте,
По-добре не при него.
Не е силен в тази област така да се каже.
Има доста изписано за него.

Общи условия

Активация на акаунт