Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 47 674
  • 746
  •   2
Отговори
# 120
  • Габрово
  • Мнения: 1 011
Ще тествам новите и ще коментирам.
Към кои имаш интерес?
Напоследък имам интерес към омайни сладкарски аромати/като тези на Ланком/,към които преди бях безразлична.Даже мога да прибавя,че съм се учудвала на големият интерес към тях.А сега тези аромати,които преди съм харесвала ,меко казано ги намирам за дразнещи.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 13:09 от sesksta

# 121
  • Мнения: 344
Бихте ли препоръчали Alien на някой който харесва Еуфория и Л'Интерди?

# 122
  • Мнения: 7 352
Alien за пробва бих го препоръчала на всеки, има и доста фланкъри , все някой ще се хареса , но за покупка на сляпо- не , доста тежък и специфичен аромат е.

# 123
  • Мнения: 408
Отдавна търсех този крем с теменужки,много е хубав.Много ви благодаря ❤️

# 124
  • Мнения: 5 143
И аз така и никой поне около мен не се интересува и не дава пари за парфюми, казват, че за тях това са грешни пари.Ползват имитации масово.Дори ми се чудят как давам толкова кинти за аромати, хора всякакви.
Точно същото и при мен.

# 125
  • Мнения: 2 404
Питала съм и още как. Работя в голям магазин, който е посещаван на ден от много хора. Често се носят някакви незнайни, красиви аромати. Заговарям ги под претекст за съдействие от моя страна и после леко така питам,, а кой е този аромат,,. Не винаги. Не искам да досаждам, преценям ги. В повечето случаи жените се лъскаят и го приемат като комплимент. За сега по този начин съм харесала:
ЛВЕБ
Alien
Good girl(червената обувка), уви не я притежавам/горните 2 купих светкавично и не съм съжалявала нито за миг/

Мен ме питат, но познати. Винаги споделям, разбира се Blush

# 126
  • Мнения: leet
Записвам се и аз, известно време бях спряла да влизам и това бе добре за финансите ми, ноооо напоследък нещо все към вас ме тегли, това не е добре, ноо  съм тук. Не чакам нищо ново с нетърпение, по скоро имам много стари, които сега откривам. Много искам да пробвам Кирке и още много други де😂

# 127
  • Мнения: 2 913
Записвам се и аз, известно време бях спряла да влизам и това бе добре за финансите ми, ноооо напоследък нещо все към вас ме тегли, това не е добре, ноо  съм тук. Не чакам нищо ново с нетърпение, по скоро имам много стари, които сега откривам. Много искам да пробвам Кирке и още много други де😂
Ако харесваш термоядрени бомби с прасковен уклон - това е твоят аромат Grinning
И аз го харесвам , но муска но Тициана много бързо ме изморява и отегчава.....

# 128
  • Мнения: 1 281
Бихте ли препоръчали Alien на някой който харесва Еуфория и Л'Интерди?

Умирам за Alien, другите два са ми... ами средна работа, извинявам се на феновете, но също не бих купила Mugler за друг човек.
Два пъти съм питала мъж на улицата Satisfied за парфюм, в моя защита направо неудържими бяха, но и носителите им също де, бяха aventus и sauvage.

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 11:03 от GlowFlow

# 129
  • Мнения: 2 543
Алиен е много специфичен парфюм... или го обожаваш или го мразиш. Да, Мюглер е аутсайдерът при парфюмите. Години наред ползвах само и единствено Уоманити и обирах комплиментите навсякъде, но като кажех с какво съм се напръскала и 95% от хората или сбръчкваха физиономия, защото го мразят или не ми вярваха, защото ми седи добре. Продавачките като питаха : кой ви е любимият аромат за ориентация-след отговора не знаеха какво да ми предложат. Алиен е малко по-конвенционален, но въпреки това бих заложила на нещо, което се харесва от всички.

Иначе не виждам по какво си приличат Еуфория и Линтердит като стил (освен по силаж и пронизващо присъствие), за мен и двата са ужасни. Първият е скука и олд скуул, вторият за мен лично не е женствен, мирише ми на почистващ препарат съчетан с мъжки парфюм. И при него е любов или омраза работата...

# 130
  • Мнения: leet
Записвам се и аз, известно време бях спряла да влизам и това бе добре за финансите ми, ноооо напоследък нещо все към вас ме тегли, това не е добре, ноо  съм тук. Не чакам нищо ново с нетърпение, по скоро имам много стари, които сега откривам. Много искам да пробвам Кирке и още много други де😂
Ако харесваш термоядрени бомби с прасковен уклон - това е твоят аромат Grinning
И аз го харесвам , но муска но Тициана много бързо ме изморява и отегчава.....
Харесвам термоядрени бомби и праскови харесвам, и големи надежди възлагам в този парфюм, но обикновено точно там дето  си мисля, че ще е моето нещо, не се получава,затова се въздържам от сляпа покупка все още ☺️

# 131
  • Мнения: 30 965
. Да, Мюглер е аутсайдерът при парфюмите.
Какво? Това кой ти го каза или къде го прочете? Такива обобщения........

# 132
  • Мнения: 2 543
Лично мнение, нали е позволено все пак?. Мюглер не се харесва масово както се харесва Ланком, Шанел и Гарлен например. Или Алиен и Уоманити са mainstream според теб?

# 133
  • Мнения: 30 965
Лично мнение, нали е позволено все пак?. Мюглер не се харесва масово както се харесва Ланком, Шанел и Гарлен например. Или Алиен и Уоманити са mainstream според теб?
Харесват и още как, че и повече дори, много повече. Чист мейнстрийм са, от най-големите, че и най-ментосвани особено Елиън. А Ангела??? Най-носеният и ментосван парфюм на света от 20 години, след 5-цата.

# 134
  • Мнения: 2 543
Мисля, че е трудно да стигнем до факти, за констатиране на факт трябва да се направи статистика на населението и да се диференцира според страната, в която се живее и други фактори. Grinning Затова и се ограничих с твърдението, че това е моето мнение. Не мисля, че Алиен се харесва масово. Колкото го харесват, сигурно и толкова го мразят. Поне в моето обкръжение е често срещана както любовта, така и омразата към този парфюм и втората преобладава, заради което никога не бих го подарила без да съм сигурна, че се харесва.

И да, за мен Мюглер е аутсайдер. Уоманити е страхотен парфюм, но вече не се продава по магазините (в Германия) даже и някои продавачки дори не знаят за кой става дума като попитам, поне където съм живяла за последните години. Алиен е специфичен... За Ейнджъл не мога да кажа мнение.

Общи условия

Активация на акаунт