Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 9

  • 70 350
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23 039
Doret, само дето дрешникът никога не изглежда така.
Срам ме е да ви снимам моя.🤦🏻♀

Ето я идеята ти:


Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 17:21 от ДХ3

# 61
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Това с дрешникът зад леглото, тип коридор е мега яко, гледам ги и аз тези картинки. Но в моя случай е неприложимо май или поне няма да е точно така...или трябва да въртя леглото. Не знам...
Аз търся реален отзив, понеже на картинки всичко е супер, но в реалността сигурно наистина е една голяма салата това пространство 😅

# 62
  • София
  • Мнения: 1 255
Да, реалността със сигурност не е толкова прекрасна 😁

# 63
  • Мнения: 23 039
Ние,че имаме много дрехи и обувки, имаме, но няма как да ги подредя никога, за да не прилича. на магазин втора употреба.
Сменила съм 4 къщи , все с дрешници, и хаосът винаги е пълен, ако няма вратички, а е отворен тип.
Сега, ако ползвателите нямат много вещи, носят предимно бизнес облекло и нямат много дрехи извън работен дрескод, то може и да изглежда добре едно такова помещение.

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 18:00 от ДХ3

# 64
  • София
  • Мнения: 1 255
Определено трябва да е с врати 😁 снимките онагледиха реалността идеално, а моят дрешник би изглеждал и по-зле 😁😜

# 65
  • Мнения: 23 039
Определено трябва да е с врати 😁 снимките онагледиха реалността идеално, а моят дрешник би изглеждал и по-зле 😁😜
С врати и чиста работа!😛

# 66
  • Мнения: 22 867
Удобно нещо си е дрешникът, пък кой както ще да си го подрежда или да хвърля вътре. Нямам такъв, невъзможно е при нас, но много съм ги заглеждала и както се казва имам мерак, ама толкоз. Simple Smile Като заместител килер имам, не за дрехи, който ми е безценен, подреден или не, и в двата варианта съществува, и ми върши хубава работа.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 2 259
С врати определено. Мерси за снимките 🌸

# 68
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 106
Doret, само дето дрешникът никога не изглежда така.
Срам ме е да ви снимам моя.🤦🏻♀

Ето я идеята ти:



E, точно това имах предвид. Пък дрешника го правя за мен си и семейството, не да е шоурум. Там и коша за пране може да се сложи, и дъската за гладене, и прахосмукачка, и обувките се побират там, и най-важното може да се отдели място за носени дрехи дето не се перат веднага и могат да се носят няколко пъти. Сега ги мятам къде ли не, само да не са в гардероба. С един такъв дрешник се освобождава толкова място в жилището.

# 69
  • Мнения: 23 039
В моя дрешник карфица нямам къде да сложа и съвсем не събира кош за пране, прахосмукачка.Имам и отделен гардероб в дпалнята, държа багаж под леглото.Имам и още един голям скрин.
Всичко е въпрос на това с колко вещи разполагаме.Дрешникът в никакъв случай не е спасение винаги, освен ако не е мнооого голям.
Ти просто изпусна снимките на моя битак 😄😄😄

# 70
  • Мнения: 1 208
Вярно си това за вещите. След преместване в нов  апартамент преди две години, изхвърлих 50% от вещите ни. Това лято ми правихме основен ремонт и изхвърлих още 50%:). Обачеее се сдобих с много гардеробна площ и сега е на 50% празна:).

# 71
  • София
  • Мнения: 3 034
В стария апартамент имахме гардеробна около 3 кв.м,в сегашния апартамнент имаме гардероб в спалнята.ММ казва,че в гардероба има по-голяма площ за слагане на  дрехи въпреки това  ми липсва гардеробна и ми е по-удобна от гардероба.

# 72
  • Мнения: X
Е то това си е цяла стая по българските стандарти Smile Иначе е мега яко. И аз си мечтая за дрешник с мокет по пода, ама ние сме в маломерен апартамент и едвам се събираме.

# 73
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
И аз си мечтая за дрешник, но нямаме още една излишна стая, освен да заградя терасата към спалнята и да направя друг прозорец на другата стена не виждам как ще стане😂😂

# 74
  • Мнения: 3 096
Момичета, ще пускам скрин по поръчка, в който да държа спално бельо и кърпи... Размерът ще е 100х78х48 (шхвхд). Чудя се дали би имало нужда от някакво по-специално разделение вътре? Може би ще има само един рафт, за да се оформят два реда и единия ред да е разделен на две. Чудя се дали да има и чекмедже. Сигурно е тъп въпрос за повечето, но се опитвам да предотвратя след дъжд качулка да установя, че еди-как си би било по-удобно Grinning А и така и така ще е по поръчка, да се възползвам, ако има нещо по-добро от стандарното разпределение за такъв скрин

Общи условия

Активация на акаунт