Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №69

  • 28 060
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 755
Има и  фраг!!!
Дани Flowers Bouquet

Написах един пост, за сестрата на Зейнеп и го редактирам.
Сестрата била на Баръш ! Joy

Ле- ле! Много наперена, ще берем ядове с нея.
Мехди пак ли се забърква в неприятности!?!

Зейнеп и Баръш все повече се сближават... Revolving Hearts

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 18:34 от Lilims

# 181
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 833

Мехди пак ли се забърква в неприятности!?!

Криво дърво се изправя, опак човек не се оправя...
Фраааг, момичета! Отивам да му слагам субтитри.
https://www.youtube.com/watch?v=b0MZwWGajNQ
Най ме радва, че Зейнеп не е оставила Баръш сам в ресторанта...Дали той ще позволи сестра му да се меси...предстои да видим...Сега спокойно отивам на друг онлайн...

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 18:39 от gostenka68

# 182
  • Мнения: 9 388
И фрага с бг субки: https://ok.ru/video/2285762382368

Лилимче, Grinning

Ама тази сестра е огън, Мюжгян номер две в изискан вид само. Явно дребнавостта и злобата не са само в махалата. И както прочетох едно мнение - сега ще видим г-н Баръш дали се връзва като Мехди на приказките на сестрата. Защото и той е израснал без майка, може да е получил специална грижа от Озлем, да се чувства задължен за грижите, докато майка му е била заета със Саваш. Много прилики може да има, да видим кой как ще реагира.

# 183
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 833
И фрага с бг субки: https://ok.ru/video/2285762382368

Лилимче, Grinning

Ама тази сестра е огън, Мюжгян номер две в изискан вид само. Явно дребнавостта и злобата не са само в махалата. И както прочетох едно мнение - сега ще видим г-н Баръш дали се връзва като Мехди на приказките на сестрата. Защото и той е израснал без майка, може да е получил специална грижа от Озлем, да се чувства задължен за грижите, докато майка му е била заета със Саваш. Много прилики може да има, да видим кой как ще реагира.
Най мразя някой да ми дава тон в живота...Сестрата много бързо реши, че е отсяла просото от плявата....Да го видя сега Баръш колко струва или да му вдигам червен картон...

# 184
  • Мнения: 3 235
Запазват традицията всеки фраг да хвърля някаква бомба и после да се чудум кое как ще се случи. Благодаря ви за споделеното, момичета. Особено за превода Heart Тази пък сестрата как я прецени Зейнеп за няколко часа Rolling Eyes Наистина ще бъде интересно Баръш в какви отношения ще бъде с нея, защото подозирам, че може тя да е била причината за развода му...

# 185
  • Мнения: 4 369
Значи Зейнеп се е обадила на Баръш, че ще закъснее. Това е добре, че не забравя другите си обещания за сметка на Мехти.
Сестрата явно позна Зейнеп, видя й се по физиономията, която направи. Може да е свързано нещо с Фарук или някой друг. Доколкото си спомням Зейнеп е ходила по чужбина и може би оттам сестрата знае за нея.
Мехти само душмани има, сал един приятел му е Нух.
Ама сем. Караджа как се оглеждат гузно, когато ги попита Нермин. Седнали на масата, пък са нямали време да кажат, че Зейнеп е отишла на делото!

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 20:07 от mery_poppins1

# 186
  • Мнения: 9 755
Дани Gift Heart  благодаря за буквичките Simple Smile

Сестрата търси къща . Ще се засели  в Истанбул, няма да се връща в Лондон.
Да се въоръжим с търпение, ще ни пили нервичките.
Но не се оплаквам Simple Smile
Нови герои освежиха сериала Simple Smile

Това му е хубавото на този сериал, не можеш да предвидиш събитията, винаги има с какво да ни изненадат.

Малко са ѝ проблемите на Зейнеп, сега и сестрата...аман!

Цитат
Сестрата явно позна Зейнеп, видя й се по физиономията, която направи.

Възможно е, да я познава от интернет, покрай отвличането?!...

# 187
  • Мнения: 4 369
Lilims, може и от интернет, но физиономията й ми говори друго, нещо от рода - я, виж кой идва насреща (казано с полуусмивка).
Нали чичото се обади на сестрата да идва и да намери нова къща, защото иска да премести Баръш и Саваш. Тяхната къща била като музей. Помоли я и за обзевеждането да се погрижи. Може и да остане сестрата, но къщата е за братята.

# 188
  • Мнения: 9 755
Мери Попинс, благодаря, не се сетих за това, помислих, че сестрата търси къща за себе си.

# 189
  • Мнения: 3 235
Да, къщата е за Баръш и Саваш и вуйчото настоя да викнат и сестра им да помага, а явно Баръш е помолил Зейнеп да се присъедини и тя в избора, вероятно надявайки се на нещо... затова се чува и Зейнеп да пита в качеството си на каква ще участва... Много ми е интересно сестрата за какво ще се заяде със Зейнеп. В озета пише, че ще започне да коли и беси в офиса, но все ми се струва, че срещата между двете, която дават е свързана с новата къща и там явно концепциите им за живота ще се разминат рязко. В миналия епизод, когато се обадиха на Зейнеп да ѝ кажат, че ще пуснат Мехди на свобода вийчото попита за кого става дума, но и Баръш, и Зейнеп тактично замълчаха. Почто сигурна съм, че историята с Мехди никак няма да се хареса на сестрата, а можеби и на вуйчото. Да видим.

# 190
  • Мнения: 9 755
Цитат
Много ми е интересно сестрата за какво ще се заяде със Зейнеп.

По предварителна информация тя ще бъде дори по-лоша от Мюжгян, унижавайки Зейнеп заради произхода й и виждайки я като ловец на богатството на Баръш.

от руския форум

Скрит текст:
По предварительной информации она будет ещё хуже, чем Мюжгян, унижая Зейнеп за ее происхождение и видя в ней охотницу за богатством Барыша.

Не знам дали Баръш ще се съобрази с нея, но за Саваш съм сигурна, че ще защити Зейнеп, защото тя направи много за него и той я цени.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 21:27 от Lilims

# 191
  • Мнения: 4 369
super_katia, къде съм го пропуснала този озет!?

# 192
  • Мнения: 868
От продукцията казват добре дошла на героинята Озлем Тунахан Пойраз (Ебру Джюндюбейолу) - т.е. сестрата на Баръш.


Ейй, голям съм физиономист. Позната ми се стори от снимката и сега ми светна коя е актрисата - гледала съм я в една турска романтична комедия "Говори колкото мъжа си", там играеше намаханата леля на главната героиня.

Защо би се противопоставила на Зейнеп, обаче? Все пак Зейнеп е и наполовина дете на Нермин, отраснала е в това общество, а и сега нали Нермин си връща имането - едва ли има заплаха за това на Баръш... Rolling Eyes
Малко душмани има Зейнеп, че още една змия да ѝ седне отгоре. Imp

# 193
  • Мнения: 7 896
Привет, момичета,
Аз мисля да чакам бг превода на серията, но за фрагмана да си кажа мъката. 😀
Първо каката от Америка малко попрекалява с акцента, чак ми е смешно.
Колко пък да е живяла в чужбина или актрисата нещо не е разбрала добре задачата. 😀 😄
И второ може това с диаманта да не е изобщо за Зейнеп.
Не забравяйте - това е фрагман!  😀

Ааа, да не пропусна палтото на З. —последен писък, пак голямо браво на турските стилисти.
Скрит текст:
Така си мечтая за едно такова сакце поне, за повече нямам кураж.

# 194
  • Мнения: 3 235
super_katia, къде съм го пропуснала този озет!?
Моя грешка, Мери, не уточних, че пиша не за озета на серията, а за краткото представяне на героинята, което е публикувано тук https://www.gazetemag.com/dogdugun-ev-kaderindirde-ebru-cundubey … rZhejlKGI2jk1FzMI

Доколкото ми стига турският и с гугъл преводача: "Йозлем, сестрата на Саваш и Баръш е амбициозна жена, която по семейна традиция също е адвокат. Тя е силна (властна) жена, която дори и от разстояние, винаги се грижи за семейството си и го защитава. Въпреки че много обича братята си, понякога не се държи с тях като по-голяма сестра, а като мениджър. Йозлем ще започне да ходи в кантората и ще се разправя със Зейнеп по административни въпроси. Завършила е немска гимназия, както и магистратура в Германия. Възприела е немската дисциплина и ако зависи от нея, Берлинската стена трябва да се издигне отново - между Зейнеп и Баръш."

Общи условия

Активация на акаунт