"Обичам" Топлофикация - тема 5

  • 29 458
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 713
Минаха ли при вас от Техем за отчитане на разпределителите?
Необходимо ли е да влизат и да засичат водомерите за топла вода?

# 736
  • Мнения: 41 019
Необходимо ли е да влизат и да засичат водомерите за топла вода?

Да.

# 737
  • София
  • Мнения: 16 055
Не само Техем, всички топл. счетоводители влизат ако водомерите не са дистанционни.
Нелбо минаха при нас, влезе жената, отчете за секунди и излезе.
Не ме е коронясала, не е откраднала нищо.
Другите съседи са с дистанционни водомери от март, при тях отчете от площадката пред вратата без да им звъни и влиза.
Аз и други съседи, които през март не бяхме  в къщи , есента ще ни монтират дистанционни водомери.

# 738
  • Мнения: 5 713
Много странно, при нас минаха и двете дати и никой не засече водомерите.
Само разпределители те са дистанционни, водомерите не са.
Трябва ли да се обадя и къде?

# 739
  • Мнения: 7 288
При нас днес минаха от Бруната . Момчето каза, че не успява да засече дистанционно в кухнята ( всички други помещения-да) - влезе само там и отчете и топлата вода. Каква може да е причината-слаба батерия на уреда или?

# 740
  • Мнения: 14 893
Техем при нас мина още на 16.04. 21.04 им беше втората дата. Разпределите са дистанционни, отчете само водомера, подписах се и излезе.

# 741
  • Мнения: 5 713
То трета дата няма има, но какво става когато не са те отчели?

# 742
  • Мнения: 13 770
Много бързо са се задействели при вас с отчитането. При нас чак в края на месеца ще минават. А кога ще си видим изравнителната идея нямам. При нас обикновено и в нормални години закъсняват и влачат почти до август, сега с отчитане през май-юни, може и до Нова година да чакаме за резултата.

# 743
  • София
  • Мнения: 16 055
То трета дата няма има, но какво става когато не са те отчели?
   
Викаш ги в удобно време и плащаш за услугата.
На сайта ини на тел. трябва да пише колко струва.

# 744
  • Мнения: 5 713
То трета дата няма има, но какво става когато не са те отчели?
   
Викаш ги в удобно време и плащаш за услугата.
На сайта ини на тел. трябва да пише колко струва.
И на двете дати е имало човек вкъщи, но никой не е минал. Аз нямам вина.
Не знам какъв е бил проблема.

# 745
  • Мнения: 24 369
А кога ще си видим изравнителната идея нямам.
 На сайта на Техем пише, че след 15.06 ще си видим засечените показания /аз съм с дистанционни уреди и никой не е идвал вкъщи/А кога ще сметнат тези дании и кой колко ще доплаща сигурно чак август.

Обадете се в Техем и питайте защо не ви е посетил служител, за да ви отчете водомерите.

# 746
  • Мнения: 231
Здравейте,
Могали някъде в някой сайт или на кой номер да звъна за да рзбера кога ще е дата за засичането на парното.И втори въпрос нали дати се 2 ако изпусна едната може и на другата да ме засечат.

# 747
  • Мнения: 68 710
Да, две дати са. При нас първата мина, втората е до средата на юни.

# 748
  • София
  • Мнения: 1 329
Във всеки вход трябва да има залепено съобщение за двете дати - в работен и в неработен ден

# 749
  • Мнения: 24 369
Здравейте,
Могали някъде в някой сайт или на кой номер да звъна за да рзбера кога ще е дата за засичането на парното.И втори въпрос нали дати се 2 ако изпусна едната може и на другата да ме засечат.
Коя фирма ви е топлинен счетоводител? Обърни се към тях и ги питай

Общи условия

Активация на акаунт