Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Обичам" Топлофикация - тема 5

• 271
  • 3
  •   1
Отговори
Добре дошли в петата тема за радости, неволи и въпроси, свързани с Топлофикация!

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4

# 1
В предишната тема се писа, че се обжалват суми, които имат да се връщат. Какъв е резултатът, че и на мен стотина лв ми изчезнаха нейде по трасето

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 08:32 от Г-жа Рамацоти

# 2
  • София
Царе са на изчезването на пари за връщане. На първото изравняване в началото на лятото имаха да ни връщат 13 лв. Залепиха таблица на входа. После не съм гледала следващите изравнявания, не са и лепили нищо повече. Септември идва сметката и не стига, че трябваше да им дадем около 50 лв. за изравняване, ами някъде бяха потънали и последните 30 лв., които имаха да ни връщат, заради намалението на цените пролетта. Разбира се, срокът за обжалване беше минал.

# 3
Нашата този месец е подозрително ниска: 73 лв. Обикновено е 90-120 лв.
Чакам да излезе фактурата да видя дали не е заради връщане от миналия сезон, но мисля, че последните ги върнаха миналия месец.
60 квадрата, 142 м3Топлата вода ни е около 40 лв., т.е. само 33 за топло са прогнозирали.

Общи условия

Активация на акаунт