Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 566
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 586
      Ало, тактичните! Чукнете на Гугълката "свекурва". На първа позиция излиза BG MAMMA. Когато го видях за пръв път, помислих, че е правописна грешка.

# 61
  • Мнения: 3 537
      Ало, тактичните! Чукнете на Гугълката "свекурва". На първа позиция излиза BG MAMMA. Когато го видях за пръв път, помислих, че е правописна грешка.
Laughing

# 62
  • Мнения: 474
малко си жлъчен....... сигурно е от времето  Hug

# 63
  • Мнения: 4 414
този спор не разбрах откъде се зароди newsm78 ама не се сърдете, бе хора! човекът каза, че не се оплаква от тъща си. това не значи, че трябва да я целува на изпроводяк Wink
Йеппееееееееееееееееееееееееееее, давай слънчева музика, че изгнихме в тая влага! Joy

# 64
  • Мнения: 4 586
     1 лоша новина- над Разград вали
     2 лоша - няма намерение да спре
     3 добра - имам хубав ямурлук, служебен
     4 лоша - по сандали съм.
     Сигурно съм жлъчен от времето. Само че и вчера бях, а беше слънчево.

# 65
  • Мнения: 212
 Laughing Уникално чувство за хумор имаш, Wolf !

# 66
# 67
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И аз до вчера бях по сандали, може би от нежелание да се разделя с лятото... Но днес вече се предадох  Wink
  Wolf, за "свекурвата" и аз дълго време си мислех, че е правописна грешка, ама не е  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 543
Скоро не сме купували памперси, че детето се научи да ползва тоалетната, но ако Волф продължи в тоя дух, ще са ми необходи! Joy Joy Joy

Извинете, нямаше ме днес да качвам слънчева музика и изпуснах нещата от контрол! Утре ще гледам да се поправя! Hug

# 69
  • Мнения: 4 586
       Снощи на разходката синът ми ме попита исам ли да ми разкаже виц. От устата на един аутист един виц звучи така:
    "Принцът като мерил обувката на Пепеляшка, станала само на Азис."

# 70
  • София
  • Мнения: 1 333
Wolf, основавам веднага твой фен клуб Simple Smile
Всеки път когато ми е криво влизам във форума и търся твой пост .... прочитам го и ми се оправя настроението. Невероятен поглед имаш към живота, към проблемите на детето ти и като че ли си над нещата .... Де да можехме всикчи като теб ... а не да си скубем косите и да си оплакваме животеца

Опитвам се като твоя фенка да стана и твоя последователка  Wink

# 71
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Wolf, това, което разказваш за сина си, ме накара да погледна на аутизма от съвсем друг ъгъл. Невероятните способности и мислене на тези деца, могат да бъдат истински оценени не като се чете теория за проблема, а именно като се разказват подобни случки. Всеки път се изумявам, наистина   bouquet А ако тинаправим фен клуб, съм сигурна че ще минем и фенките на Бърди  Wink

  Въобще, мъжкото присъствие тук внесе много свежа нотка   bouquet

# 72
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Пиша набързичко,че ще пътуваме за София.Днес сме на преглед при д-р Чавдаров от 14 00.Дали някои от вас няма да са в клиниката по същото време?  Simple Smile

Wolf,радвам се,че вече има повече татковци във форума. HugЧувството ти за хумор наистина е уникално и успява да създаде по-ведра атмосфера.
Определено забелязвам как мамите приятно чуруликат покрай теб!  Laughing

Целувки на всички и усмихнат ден!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 327
Wolf, кефиш Simple Smile
А пък детето ти с това чувство за хумор спокойно може да стане комик в Англия Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 710
Искам само да кажа, че съм тук и че отвреме на време чета. Надявам се, че ще пропиша пак, ама след един месец очни писането някак ме дразни.... Wink
Радвам се на добрите новини и се надявам, че ще продължим в този весел и закачлив тон. Липсвахте ми, ама да знаете, че много съм разказвала за вас....

Общи условия

Активация на акаунт