За тези, които четат любовни романи № 38

  • 56 458
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Смолян
  • Мнения: 184

Дами, представяме първия за годината секси роман на високи скорости! С #Кралятнаномадите даваме старт и на новата поредица от Девни Пери – през 2021-а тя ще ни води към точката на кипене на две колела! 😍 🔥
Започнете #Кралят още #сега на линка за предварителни поръчки 👉 https://---shoretner923-3sOk1MM, а всеки последен уикенд от месеца търсете новите заглавия #Уо, Книги за любов без предразсъдъци, и в книжарницата до вас! 💋

---
За бившият #мотоклуб „Тенекиени номади“ всички жители на Клъфтън Фордж, Монтана вярват, че са хлопнали кепенците и са окачили жилетките си завинаги. Всички, освен Брайс Райън.

В гаража към мотоклуба се случват много повече неща, освен смяна на масло и реставриране на колекционерски коли. Инстинктът ѝ подсказва, че има история. И тази история е нейна.🔥

Единственият, който стои на пътя ѝ е Даш Слейтър. 🖤

„Кралят на номадите“ 💀

#ДевниПери #ТенекиениНомади
#GypsyKing #DevneyPerry
#TinGypsy Series

# 61
  • София
  • Мнения: 88
Тъкмо се чудих ,защо не ми излиза профила на Анчелита в Уатпад, а вие вече сте писали за това. Явно целия профил е изтрит и адски много ме е яд , за труда на момичето . Изобщо изтрит профил там може ли да се завърне !? Ох, трябваше да си прочета всички книги от там , а не да блея Cry

Аз също. Не успях да прочета цялата поредица, а най-много ме е яд, за книгата /не знам коя подред/ от гледната точка на Ръш.

# 62
  • Мнения: 348
Не съм чела нищо на Джулия Куин. Какво ще ми препоръчате? Серията "Бриджъртън" ли е най-добра? Дори прочетох,че и Л.Дж. Шен е влюбена в нея. В ГР няма особено висок рейтинг.

# 63
  • Мнения: 124
Някой поръчал ли е разгневеният бог от сиела ? Поръчах я на 15 януари, излезе по книжарница, а още не ми е пратена. Телефона изключен, писах им не ми отговориха и сега не знам дали да не я анулирам и да я поръчам от озоне.

# 64
  • Мнения: 737
От озон поръчах на Шен по същото време и днес пристигна.

Нова книга на Пери..страхотно. Сега прегледах коментарите във ФБ

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 19:50 от VikiE

# 65
  • Мнения: 124
От озон поръчах на Шен по същото време и днес пристигна.

Нова книга на Пери..страхотно. Сега прегледах коментарите във ФБ


Ееее вече съм нервирана .... писах им в фб сега и на emaila ... ако до утре не ми отговорят, я пускам от озон и да се спасяват

# 66
  • Мнения: 202
Аз днес приключих с Angry God на Шен, определено тази ѝ поредица е най-сполучлива и запомняща се. Дори за родителите не ми хареса особено и така и не прочетох всички от нея. Май в крайна сметка добре направиха издателството, че започнаха първо тях да превеждат, да зарибят читателите.Smiley От новата съм чела само за Хънтър и не ми хареса. Изобщо от всичко на Шен засега май само All Saints High Series ще запомня Satisfied
Преди това четох When He Was Wicked (Bridgertons, #6) (бях чела само от читанка преди доста време първите) и ми хареса, с изключение на бавните размисли и действия на главната понякога. Забавна поредица е(за който още се чуди дали за я започне Smiley )

# 67
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Дано само преводът й да е по-добър. Че на моменти прескачах в първите две книги. Не знам дали е така в оригинал, или просто преводачът и редакторът не са си свършили работата.

# 68
  • Мнения: 704
Не съм чела нищо на Джулия Куин. Какво ще ми препоръчате? Серията "Бриджъртън" ли е най-добра? Дори прочетох,че и Л.Дж. Шен е влюбена в нея. В ГР няма особено висок рейтинг.

Според мен Джулия Куин е една от най-добрите авторки в жанра исторически любовни романи наравно с Лайза Клейпас и Джули Гарууд. В романите й винаги има много хумор, забавни диалози и интересни герои. Според мен с каквото и да започнеш от нея, няма как да сбъркаш. Поредицата Бриджъртън е страхотна, поредиците Блайдън и Бевълсток също са много добри. Двулогиите за херцозите Уиндъм и Агенти на короната са много свежи и забавни. В читанка има качени фен преводите им.

# 69
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Докато се наканя да пиша и вие нова тема сте започнали Blush
Минах всичко на Stella Rhys, серията irresistible ми хареса много! Нo Ex games и in too deep не ми допаднаха. Сега съм на the worst best man - Mia Sosa но нямам впечатления, че съм в началото още. После мисля да започна на А.Е Мърфи naked or dead, звучи различна Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 30 142
Мишенце, звучи малко като Дявол през пролетта на Лайза Клейпас
Скрит текст:
Лейди Пандора Рейвънел минава за странно цвете – непокорна, ексцентрична, изобретателка на собствен език, непредвидимата хубавица има истински талант да се забърква в неприятности. Докато другите дебютантки на Лондонския сезон примират от вълнение как да си намерят съпруг, Пандора ще се пръсне от скука.

Тя започва да крои фантастични планове за собствен бизнес. Но дяволът си няма друга работа и изпраща при нея омъжената лейди Д., която е загубила обицата си в градината, при не до там благочестива среща с бивш поклонник. Пандора отстъпва пред горещите молби да потърси компроментиращата улика и тайно да я върне на грешницата, но дори не може да си представи какво я чака.

Посред нощ, далеч от блясъка на бала, тя е спипана в неудобна поза в компанията на красив, нечестив непознат. Непознатият се оказва не друг, а Гейбриъл, лорд Сент Винсънт, най-желаният, но и най-неуловимият в брачните мрежи прелъстител. Гръмва страшен скандал.
Ох, май не е тя, но ще я препрочета, защото е една от книгите, които ми харесва.Books

# 71
  • Мнения: 348
Докато се наканя да пиша и вие нова тема сте започнали Blush
Минах всичко на Stella Rhys, серията irresistible ми хареса много! Нo Ex games и in too deep не ми допаднаха. Сега съм на the worst best man - Mia Sosa но нямам впечатления, че съм в началото още. После мисля да започна на А.Е Мърфи naked or dead, звучи различна Hug

Да, и аз прочетох Ex games,  тук някой я беше препоръчал, но не ми допадна особено. Може след време пак да дам шанс на автора с тази серия...
Сега да ще прочета "Бриджъртън", да видя за какво е целия този шум. 😄

# 72
  • Мнения: 737
Прочетох Бриджъртън и Блайдън. И двета са страхотни, с много забавни диалози, но Блайдън ми хареса повече.
Прочетох ( По)кажи ми как да те обичам - Цвете Лале и до средата на книгата мнението ми беше, че е хубава, еротична и бях гладна заради многото рецепти и готвене, но не ставаше нищо кой знае какво интересно. Към края вече стана динамиката, интригата се завъртя и завърши с "очаквайте продължение" разбира се на най-интересното. Сега ще дебна за втората книга. Само се надявам да пооправи малко диалозите, много клиширани бяха.

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 12:31 от VikiE

# 73
  • София
  • Мнения: 30 142
Завърших "Да покориш лорд" и много ми хареса. Лека, приятна, романтична- идеална за релакс. Сега освен да се върна на Каролайн Линдън.

# 74
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Завърших "Да покориш лорд" и много ми хареса. Лека, приятна, романтична- идеална за релакс. Сега освен да се върна на Каролайн Линдън.
"Да съблазниш негодник" е за брата близнак-маркиза. Също много м харреса.

Общи условия

Активация на акаунт