WandaVision

  • 3 980
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Хмм, значи все пак е трябвало да има Д-р Стрейндж?
О да. Дори имаше явен намек когато Агата каза, че Уанда е по -силна дори от Sorcerer Supreme.

# 106
  • София
  • Мнения: 27 138
Кевин Смит и Мат Шакман разкриха някои неща относно финалът на УандаВижън и като цяло за сезона.
Накратко бла бла, в смисъл влезнаха в обяснителен режим, което никога не е било добре за което и да е шоу, колкото и да е добро по принцип.

Значи, разбрахме, че епизодите оригинално трябвало да бъдат десет, а не девет и също така трябвало да излязат 3 епизода накуп в началото, а не само два както сега. Причината е прозаична, covid-19...
Още куп обяснения, повечето незначителни, като например, че Дарси е трябвало да има повече сцени и роля в последния епизод, но всъщност най-важното, което бе разкрито е, че е имало сцена, която е била отрязана, защото са решили да наблегнат най-вече върху личната драма на Уанда. Та, 'заекът Скрачи' е трябвало да се трансформира в демон, като в сцената са въвлечени Моника Рамбоу, фейк Куиксилвър а.к.а. Ралф Бонър и децата на Уанда.



Извън всичко това се спекулира кога отново ще видим Вижън във Вселената на Марвъл.
Говори се най-вече за ''Armor Wars'' но това шоу се очаква някъде през 2022 г. Та ще е много гадно ако трябва да чакаме повече от година... Аз се надявах Вижън да се появи още в Д-р Стрейндж 2, ама надали...

# 107
  • Мнения: 36 426
Хм, по-добре щеше да стане с демона.
Всички знаеха, че около зайо има "нещо", а режисьорите са го изрязали. Sad

# 108
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Знам го този подкаст, но ще го гледам когато ми дойде настроение. то не е и нужно - вече си знаехме че нещо е отрязано, защото просто прекалено явно беше и имаше завръзка, но не и развръзка. Личи си че е пропуснат шанс. Освен това има и друго , което ме издразни- това с Бонър беше някаква много глупава и дебелашка шега, не знам какво са си мислели като са писали тази сцена, но можеха да не се  гаврят така с актьора, които все пак играе Quicksilver в X men.

# 109
  • Мнения: 10 867
А каква е била препратката към Доктор Стрейндж. Аз или изобщо не съм я разбрала или гледах отрязан 9-ти епизод и просто не я видях.

# 110
  • Мнения: 36 426
Аз пък четох кратка статия, в която пишеше, че Ралф от самото начало е бил планиран за фалшив Куиксилвър, само дето не са мислели да кастнат Евън Питърс. В последния момент решили, че ще е забавно да е той (и да се появи с абсолютно същата прическа и дрехи, като във филмите на Фокс). И сега излиза, че са се изгаврили с феновете, без дори да го осъзнават.

# 111
  • София
  • Мнения: 27 138
Директна препратка няма, просто всички знаем и то официално, че Уанда ще е централен персонаж в Д-р Стрейндж 2, наред с героя на Къмбърбач разбира се.
И все пак може да се каже и че има. Д-р Стрейнж пази нашата реалност цяла, да няма намеси от външни измерения и пр. А Уанда точно това прави сега търсейки децата си. Тя ще стане причината за това в нашия свят да влезе или Мефисто или Хтон или някакъв събирателен образ от двете и тук ще се намеси Д-р Стрейндж.
Предполагам, че той сам ще я открие още в началото, по някакъв начин ще я напътства и обяснява за силите които толкова набързо овладя, но все още не е наясно с тях.
Уанда няма да е злодей, но осеяна с добри намерения ще направи куп бели, но в крайна сметка очаквам щастлив край за нея и дано да е с Вижън. Simple Smile Ама за това ще трябва да почакаме няколко години поне...


п.п. Петя, точно. Тролене на феновете официално от екипа на Марвъл. Брутално, хаха. Ама факт. Тук няма ковид, мовид... Така са планирали от началото. :о

# 112
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Предстоящия Multiverse of madness се свързва директно със събитията от този сериал и Уанда също ще е там. Свързано е също и заради финалната  сцена, защото доктора също прави астрална проекция на себе си докато учи -само че Уанда прави обратното, учи докато прави астрална проекция на себе си как пие чай. Затова всички очаквахме камео от доктора.

# 113
  • Мнения: 10 867
Извинявам се предварително, че пиша така лаишки, не следя много внимателно какво се случва с очакваните филми, но в края на първия Доктор Стрейндж не намекнаха ли, че героят на Еджиофор ще е "злодеят" във втора?
Вярно, че много вода изтече оттогава, Дисни се случи, но ще е разочароващо за мен, ако не развият тази линия "пуристи срещу иноватори" един вид.

# 114
  • София
  • Мнения: 27 138
Съвсем друга линия ще има. Така е, много вода изтече, много концепции се смениха...

# 115
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Той е кастнат. Но пак не се знае доколко ще е голяма ролята му и дали изобщо ще има много екранно време.

# 116
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Липсващия човек на Woo  ще бъде разкрит в някой от бъдещите проекти,  просто трябва да чакаме.

https://twitter.com/phasezerocb/status/1370786901196701698?s=21

# 117
# 118
  • Мнения: 36 426
Ако човекът не беше казал, можеше и да не го видя този силует...
Локи нали също се занимава с мултивселената - сигурно със Силвето ще счупят "правилната" времева линия и Доктор Стрейндж ще я оправя (на Уанда може да й хареса, ако децата й са живи в някоя от другите).

Аз харесвам теорията за Мултивселената, идеята за една единствена времева линия ми е противна и ако това е крайната цел, едва ли ще гледам.

Общи условия

Активация на акаунт