Къдрокоси красавици - 6

  • 48 761
  • 777
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 548
Храните и аз харесвам и ми дейсъват сходно. С банан и годжи бери, тази с макадамия не особено. Но се гпвори, че са ги развалили. Аз скоро не съм взимала.

# 691
  • Мнения: 1 926
Храните на Гарние хидратиращи ли са или балансирани?

# 692
  • Мнения: 129
Здравейте!
От извесно време се опитвам да си избера ДПШ.
Гледам, че са пуснали летните намаления в Златна рибка (-20% на всичко), та май сега е момента.
Харесала съм си Milkshake Purifying shampoo, имате ли мнение/отзиви за него? (https://www.zlatnaribka.com/milkshake/scalp-care/dalbokopochistv … ng-shampoo-300-ml)

Също така съм хвърлила око и на спрей за освежаване на къдрици на Kerastase Curl Manifesto Lotion Refresher Curl. Ползвали ли сте го и има ли хубав ефект, ако се използва на суха коса, след като са се поразхвърчали къдриците вече? (https://www.zlatnaribka.com/kerastase/curl-manifesto/sprey-za-os … on-refresher-curl)

# 693
  • Мнения: 6 933
Аз също ровя в Златна рибка и идвам да питам някой ползвал ли е това?
https://www.zlatnaribka.com/sprey-za-aktivirane-na-kadritsi-chi- … ting-spray-177-ml

# 694
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Г-жа Шантал, аз имам спрейчето на Ши и не откривам особена полза от него. Имам подобен спрей и на Канту - същата работа. Общо взето има доста по-добър начин да похарчиш тези 25-30 лв.

# 695
  • Мнения: 490
Аз така открих "храната за коса" с макадамия на Garnier. Използвам реконструктора на ApHogee, но при мен явно трябва да го редувам с нещо друго и именно тази "храна" ми действа страхотно - след това имам обем, оформени и хидратирани къдрици, а косата стои мека и подхранена.
Какъв е този реконструктор, т.е. за какво се ползва?

# 696
  • София
  • Мнения: 5 136
Скрит текст:
Аз така открих "храната за коса" с макадамия на Garnier. Използвам реконструктора на ApHogee, но при мен явно трябва да го редувам с нещо друго и именно тази "храна" ми действа страхотно - след това имам обем, оформени и хидратирани къдрици, а косата стои мека и подхранена.
Какъв е този реконструктор, т.е. за какво се ползва?

За заздравяване и "поправяне" на щети от сешоар, боядисване, третиране и прочее. Наистина действа доста добре.

# 697
  • Мнения: 3 358
Така , от месец стана скачам от продукт на продукт, защото търся моето нещо за косата и само експериментирам.
В момента стигнах до гел lakme за мокър ефект. Е, такава чудесия ,няма. Страхотна коса , страхотно чудо !!!
Да попитам, вярно ли е , че гела ако се ползва постоянно (само по дължините го ползвам) ,то уврежда косата необратимо и предизвиква сериозен косопад и няма оправия после ?

Пробвах крема на dm - много съм доволна.  
Пробвах пяната на marocanoil- препоръчвам, супер действа на косата ми.
Пробвах и спрей с морска сол от dm - не знам дали съм доволна , защото като повторя ползването му и косата ми става направо лепкава, та още нямам мнение. (Защото искам да постигна плажни къдрици , все едно излизам от морето . Тогава най ама най се харесвам...) ..
Пробвах и aphogee за оформяне на къдрици - Ужасно е !! Никога повече няма да купя каквото и да било на тази марка....


Скоро ще пробвам балсам активатор за къдрици с фиксация на lakme.
Ще пробвам желето I as am.
Ще пробвам и серията на desata.

# 698
  • Марс
  • Мнения: 615
Скрит текст:
 
Така , от месец стана скачам от продукт на продукт, защото търся моето нещо за косата и само експериментирам.
В момента стигнах до гел lakme за мокър ефект. Е, такава чудесия ,няма. Страхотна коса , страхотно чудо !!!
Да попитам, вярно ли е , че гела ако се ползва постоянно (само по дължините го ползвам) ,то уврежда косата необратимо и предизвиква сериозен косопад и няма оправия после ?

Нали не го слагаш в корените? Как точно ще ти окапе косата от него? Smiley

# 699
  • Варна
  • Мнения: 123
Привет!
Някой с тънка коса ползвал ли е Cantu Moisturizing Curl Activator Cream и ако да - ще помоля за отзиви!
Благодаря!

# 700
  • София-Младост
  • Мнения: 23 332
Аз до скоро, но ми свърши. Само че съм с твърда и остра коса...та не съм от помощ. Доволна съм, много малко ми трябваше като количество, в противен случай им опасност от клечки.

Лятото направо ми иде да се подстрижа...и ако знаех, че ще ми е успешна прическата да съм го направила. Като руно ми е на врата:)))

# 701
  • Мнения: 520
Hubavella, моята коса е тънка и хвърчаща и аз лично съм много доволна от продукта на Cantu. Но определно трябва да се внимава с количеството, както Ала- бала е написала, защото първия път сложих доволно и после цял ден мачках клечките и накрая се наложи да си измия косата отново. Иначе продуктът ми ''прибира'' косата и не е толкова разхвърчана, оформя добре и за цената си е супер.

Включвам се и с мнение за крема на Schwarzkopf - Mad about curls. Е, няма такъв боклук- мирише неприятно, клечкосва ми косата въпреки количеството и после косата стои лепкава и неприятна за пипане. Не оформя и кой знае какво, та като цяло е лош продукт. Направо се чудя как да го изхабя..

# 702
  • Варна
  • Мнения: 123
Hubavella, моята коса е тънка и хвърчаща и аз лично съм много доволна от продукта на Cantu. Но определно трябва да се внимава с количеството, както Ала- бала е написала, защото първия път сложих доволно и после цял ден мачках клечките и накрая се наложи да си измия косата отново. Иначе продуктът ми ''прибира'' косата и не е толкова разхвърчана, оформя добре и за цената си е супер.
Може би ще му дам шанс
Моята е чуплива и тънка...

# 703
  • Мнения: 537
И аз се включвам с негативно мнение, но за крема на Taft. Не оформя, слепва, а клечките не могат да се начупят изобщо. Купих го от ДМ, защото не намерих крема на Балеа, който хвалите тук. Нещо не успявам да налучкам добър продукт, който всеки път да дава еднакъв резултат. В крайна сметка реших да поръчам желето на As i Am. Косата ми е до раменете, филирана след гаф при фризьор, боядисвана често, определям я като 2С 3A, но е гъста и натежава много, което я прави сплескана и вместо красиви въздушни къдрици имам вид на мокър пудел. Шампоан редувам на SHEA MOISTURE JAMAICAN BLACK CASTOR OIL с дълбокопочистващ на 3-4 измивания, маска на Apivita, която уж е хидратираща, но пък има и протеин, та я броя за балансираща, дано не греша. При нужда използвам оризова вода или бонбонена терапия, а за хидратация доизхабявам тяхното сладко. Не суша в жегите, оформям под душа, но не всеки път се получават оформени къдрици.

# 704
  • Мнения: 134
Планирам да си боядисам косата (3A-B) за първи път и най-вероятно това ще се случи във Варна. Кого бихте ми препоръчали? За кои бои сте - амонячни или безамонячни? Става дума за покриване на първи бели коси... Animal See No Evil

Общи условия

Активация на акаунт