🤰Февруарски Мами 2021 🤱Тема V

  • 32 970
  • 638
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 010
skk007, честит празник! Чак на мен ми стана празнично от разказа ти Simple Smile Много хубаво име сте избрали. На теб не ти ли изписаха нещо за анемията? Направо не знам как ставаш от леглото с този хемоглобин.

Аз 2 февруари го свързвам с деня на гейовете и не че имам против тях ама си представям как детето ще отнася подигравки. Ако пък се роди тогава ще го уча да е горд, че се е появил на Петьовден.
Християнския календар не ми е познат в детайли, то почти всеки ден е ден на нещо/някой.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Ставам и не се спирам, така че явно от системите се е вдигнал нз и аз на какво се дължи. Като си помисля, че преди седмица по това време се въртят в леглото и галих корема, чак не ми се вярва. Радвайте си се на последните дни от бременността, защото не остана! Стискам палци на всички ви и чакам бебе валеж в темата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 119
Супер празник сте си направили. Пожелавам ти съвсем скоро бебо да те подлудява. 🤗

# 18
  • Мнения: 828

Аз 2 февруари го свързвам с деня на гейовете и не че имам против тях ама си представям как детето ще отнася подигравки. Ако пък се роди тогава ще го уча да е горд, че се е появил на Петьовден.
Християнския календар не ми е познат в детайли, то почти всеки ден е ден на нещо/някой.

Ами аз до колкото съм запозната на 2ри има 2 неща - Сретение Господне и Петльовден. Като християнския празник си е известен на по-религиозните хора, а Петльовден е 'Ден на мъжката рожба' и никога не е имало нищо общо с педалите 😂
ама то хората за странни неща намират да се подиграват - имах един приятел ,беше роден на 8 март и всички му се подиграваха, че значи бил педал, щото е роден на женския празник 😂😂

skk007, на мен ми звучи страхотен начин да си отпразнувате годишнината! 😍

# 19
  • Варна
  • Мнения: 556
Благодаря за новата тема Yellow Heart
Аз си избрах 18.02 за секцио, 10 дни преди термина. Нямам търпение вече, тежи ми, не искам вече да съм бременна. Искам да минава раждането и да вляза в ритъм. Много ме мъчат зъбите мен, както нищо ми нямаше, 2 зъба имам за правене и до операцията ще се ходи всяка седмица на зъболекар Confused

# 20
  • Мнения: 444
skk007 Честит празник! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!
За повишаване на хемоглобина добре се отразяват и яйца (жълтъци) и шамфъстък. Според мен част от енергията ти идва от адреналина и вълнението, но не се преуморявай, особено ако имаш кой да ти помага в първите дни.
Лаленце , отворих да прочета за Петльовден, че почти нищо не знаех за него и аз като теб го свързвах с това, явно просто обществото го е преиначило през годините. В уикипедия даже пише, че по нов стил се празнува днес, а на 02.02 е по стар стил. Важното е да в жив и здрав, а когато и да се роди за теб винаги ще е голям празник.

# 21
  • Мнения: 283
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile

# 22
  • Мнения: 444
Честитоооо! Да расте здрав и щастлив! Blue Heart

Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile

# 23
  • Мнения: 828
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile

И освен това е много хубав малкия Иваил 😍 отново честито и бъдете здрави и щастливи 💙😍

# 24
  • Мнения: 433
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile
Честитооо! Да е жив и здрав! Ти как се чувстваш?

# 25
  • Мнения: 3 119
Вчера 19.01 се роди Иваил. 2700, 50 см, точно 5 седмици преди термин, нормално раждане Simple Smile и двамата сме много добре Simple Smile
Честито! Живи и здрави и много да те радва.

# 26
  • Мнения: 1 976
Добре дошъл на мъника и честито на мама! Flowers Hibiscus

# 27
  • Мнения: 146
Честито бебенцее 💙 Бъдете живи и здрави и много да ви радва!

Skk007 и на теб честито! Желая дълъг и щастлив семеен живот!

За 02.02 всъщност е много хубава дата за поява на момченце, но сте прави, че обществото ни го приело по друг начин. Аз понеже чакам госпожицата сама да си тръгне и не съм и гледала много много дати. Единственото, което съм си харесала е 21.01.21 😁 стискайте палци за утрее. Нейният тати е водолей и много искаше и тя да е, та ще му се сбъднат мечтите за момиче водолей (За да побъркват заедно мама 😂).

# 28
  • Мнения: 374
Честито бебче Иваил. Нека да е жив и здрав. Бързо възстановяване на мама.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 010
MDarinova, тя от тук насетне все ще е воделей за радост на баща си Simple Smile Датата 21.01.2021 и на мен ми харесва, дано е нейната Simple Smile

valen_tina_171 и тук да кажа - честито! Да расте здрав и смел! Blue Heart

Общи условия

Активация на акаунт