Проблеми с жена ми .

  • 17 550
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Не съм се местил в Бургас , защото там няма къде да живея. Тук живеем в хубав чисто нов апартамент обзаведен преди 2 години за детето ни . А тя Просто отказва да излиза вечер  има и даже приятели познати момичета в компанията ,но отказва не иска да си остави детето на никой никога . Ако се преместя в Бургас трябва да си купувам апартсмент ,а в момента няма как .А по върпоса защо живеем в Пловдив - тука имаме жилище не мисля , че е малко. А и тя си искаше тук да живее искаше да се махне от Бургас

# 46
  • Мнения: 1 454
Мисля си, че прекалено много ѝ идвате ти с родителите ти, комбина сте си, инвестиция, с кредит предполагам.Не сте отделно семейство, ти смяташ, че тя е дошла в твоето, ако и също ѝ се напомня как ви помагат и тя трябва да е доволна, естествено и благодарна, разбира се, хич не се учудвам , че бяга в Бургас да вземе въздух.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ако жена ти наистина е такава отврат каквато я описваш, защо си създал дете с нея?

На мен ми се струва, че тя е забременяла непланирано и набързо са се оженили (ако имат брак) и са се изнесли към Пловдив, тъй като там имат осигурено жилище, а и авторът работи там, докато нея я чакат 9 месеца бременност и две години вкъщи. Ако бременността е била непланирана, това също допринася за нейното мусене и недоволство.

Авторе, вие заедно ли живеете с твоите родители или сте в отделни жилища?

# 48
  • Мнения: 3 319
Защо трябва да си купуваш апартамент? Излезте под наем! Аз също живея под наем. Няма нищо страшно в това. Обичаш ли я тази жена изобщо? Аз също бих превъртяла в чужд град, без приятели и без близките ми.
Излезте под наем на първо време - помисли за нея и тя ще се промени.

# 49
  • Мнения: 68
Ако жена ти наистина е такава отврат каквато я описваш, защо си създал дете с нея?

На мен ми се струва, че тя е забременяла непланирано и набързо са се оженили (ако имат брак) и са се изнесли към Пловдив, тъй като там имат осигурено жилище, а и авторът работи там, докато нея я чакат 9 месеца бременност и две години вкъщи. Ако бременността е била непланирана, това също допринася за нейното мусене и недоволство.

Авторе, вие заедно ли живеете с твоите родители или сте в отделни жилища?

Живеем в отделни жилища тя адски добре се разбира с мойте родители-бих казал 10 пъти по-добре отколкото с нейните . Нямаме кредити не сме се забатачвали . А защо да се местя в Бургас - като даже нея не държат да я виждат и живее там родителите й,а й баща й живее тук в Пловдив

# 50
  • Мнения: 3 319
Това, че адски добре се разбира с твоите родители, че даже повече от нейните са само твои предположения. Ако не се разбираше с нейните си родители нямаше при най-малкия проблем да си събира багажа и да се маха за Бургас.

# 51
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Не съм се местил в Бургас , защото там няма къде да живея. Тук живеем в хубав чисто нов апартамент обзаведен преди 2 години за детето ни . А тя Просто отказва да излиза вечер  има и даже приятели познати момичета в компанията ,но отказва не иска да си остави детето на никой никога . Ако се преместя в Бургас трябва да си купувам апартсмент ,а в момента няма как .А по върпоса защо живеем в Пловдив - тука имаме жилище не мисля , че е малко. А и тя си искаше тук да живее искаше да се махне от Бургас

Авторът бърка единствено и множествено число. Няма нито жена, нито дете... Още по-малко апартаменти и имоти. Бърка детска ясла с детска градина. Алабализми...

# 52
  • Мнения: 68
Това, че адски добре се разбира с твоите родители, че даже повече от нейните са само твои предположения. Ако не се разбираше с нейните си родители нямаше при най-малкия проблем да си събира багажа и да се маха за Бургас.
Разбирам ви,но хиляди пъти търси и си говори само с мойта майка нейната тотално я е отписала да съм честен . Не се интервсува от това какво прави и защо . А мойта майка и съчувства и е горе долу единствения човек , кой то я подкрепя на 100% ,Когато е права разбира се.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Защо не седнеш и тези неща да ги изговориш с жена си? Много неясноти има тук. Не вярвам на нея да й е хубаво да седи, да се муси и да ти прави сечено. Но без обвинения - ти това, аз онова. Започваш спокойно "виж сега, имаме проблеми, имаме дете, дай да поговорим и да намерим решение". Оттам нататък - диалог. Ще трябва ти да си този, който да си сдържа нервите, защото явно тя е на ръба. Пробвай.

# 54
  • Мнения: 68
Вижте сядам да говоря и казвам : няма да имаме възможност този септември да си запишем детето в тази детска градина . Дай да го запишем в държавна или го гледай 1 година и го записваме- отговора е : ако не стане сега си тръгвам и те напускам и няма да си видиш детето 1 година . Ако е в държавна ще стане “тъпо и необразовано” моето дете ще  има само най-доброто и тва е в Пловдив нямало добри държавни градини само в Бургас ..

# 55
  • Мнения: 6 622
Ама то много подходящо да се вееш по кръчмите докато жена ти отглежда бебе. Добре, че на моят не му идват такива мисли, че щеше да ме дават по новините.

Чак да отглежда бебето... Едвам направило 2 години, изисква да бъде записано на ДГ. Joy
Да ви кажа, намерили са се - един за друг са.
В момента и аз отглеждам 2 годишно и да ти кажа, като беше малко бебе ми беше по-лесно.

# 56
  • Мнения: 500
Разбирам ви,но хиляди пъти търси и си говори само с мойта майка нейната тотално я е отписала да съм честен . Не се интервсува от това какво прави и защо.
Нали уж само с майка СИ говорела? Сега пък е тотално отписана.

# 57
  • Мнения: 68
Разбирам ви,но хиляди пъти търси и си говори само с мойта майка нейната тотално я е отписала да съм честен . Не се интервсува от това какво прави и защо.
Нали уж само с майка СИ говорела? Сега пък е тотално отписана.
Говорят си,но стане ли нещо на въпрос да се видят или да и помогне с нещо или да дойде да я види дотук или да дойде дотук да гледа детето  - тя тотално отказва (майка й) . Ако трябва да им отидем на гости - майка и се цупи също

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 10:38 от HristinaKoleva2

# 58
  • Мнения: 6 622
Оооо, айде. Оплете се тотално. В компанията имала приятелки момичета, ама иначе нямала нито една приятелка. Майка ѝ я била отписала, ама иначе си говорят всеки ден.
Толкова очевадна пързалка е темата...
А ако не е, то се опитваш да представиш фактите така, че да очерниш максимално жена си, а това не говори добре за теб.

# 59
  • Мнения: 5 272
Значи хем нямате кредити, хем изплащате два апартамента като инвестиция. Хем си говорела с майка си, хем пък общувала и предпочитала твоята. Много ми стърчат белите конци в тая история, ама много.

Общи условия

Активация на акаунт