Вечер ям като прасе!

  • 6 649
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 252
Анабел ни пързаля и много се забавлява.

# 91
  • Мнения: 476
Не, не е пързалка, страшно ме изненадват хора, които за първи път в живота си чуват за хора, които хем искат да изглеждат добре и да са възприети добре от околните и на които до гуша им е дошло от подигравки за теглото, но хем им е доста трудно да се откажат от любими храни.Вие сериозно ли, толкова ли ви е странно това?Снимки преди и след ли съм длъжна да показвам тук , за да видите, че съм реална личност, ами ако съм сред хората, които предпочитат да не се показват публично?Не е приятно да ме миислите за "измислен образ"  , плод на въображението на някой трол.А и не искам да се доказвам на никого тук.Ама то по - нагоре прочетох и коментари, че и постът на авторката тук е пързалка, така че какво ли се изненадвам Grinning Grinning Grinning

Но ме замисли това, което каза Сноу Уайт.Да, сега съм по - слаба и красива, наистина, но все още не спадам към секси какичките.Дебела съм си още , а особено в бедрата и прасеца...може би още като сваля и един - единствен път да се видя с плочки на корема и вече крачета без тлъстини може би тогава автоматично ще се отдалеча от любимите джънкове и тортички, спомняйки си на какво са ме превърнали.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 04:16 от annabelle_the_doll

# 92
  • Мнения: 252
Според мен, Анабел,  ти не си това, за което се представяш. Образът ти е  обмислен с някаква цел. Предполагам, за да станеш популярна във форума и след това да рекламираш някого. Разбира се, може и да греша.

# 93
  • Мнения: 7 743
ама хайде да започва да рекламира Simple Smile
виж колко народ сме се събрали в тоя подфорум, очаквайки чудото 'да отслабнем с много ядене, чийт и джънк' Laughing
за мен KFC и 52кг, моля 😋

# 94
  • Мнения: 9
Не, не е пързалка, страшно ме изненадват хора, които за първи път в живота си чуват за хора, които хем искат да изглеждат добре и да са възприети добре от околните и на които до гуша им е дошло от подигравки за теглото, но хем им е доста трудно да се откажат от любими храни.Вие сериозно ли, толкова ли ви е странно това?Снимки преди и след ли съм длъжна да показвам тук , за да видите, че съм реална личност, ами ако съм сред хората, които предпочитат да не се показват публично?Не е приятно да ме миислите за "измислен образ"  , плод на въображението на някой трол.А и не искам да се доказвам на никого тук.Ама то по - нагоре прочетох и коментари, че и постът на авторката тук е пързалка, така че какво ли се изненадвам Grinning Grinning Grinning

Но ме замисли това, което каза Сноу Уайт.Да, сега съм по - слаба и красива, наистина, но все още не спадам към секси какичките.Дебела съм си още , а особено в бедрата и прасеца...може би още като сваля и един - единствен път да се видя с плочки на корема и вече крачета без тлъстини може би тогава автоматично ще се отдалеча от любимите джънкове и тортички, спомняйки си на какво са ме превърнали.
Здравей мила, не се опитвай да убеждаваш хората, които си мислят, че ги пързаляш. Получила си адекватни съвети, вслушай се в тях. И аз се обяснявах и все пак част от хората си мислеха, че ги лънготя нещо 😅 Явно им е чудно нашето положение и не са виждали такива. Аз лично познавам много такива хора, хем не се харесват, но когато огладнеят повече почват да мислят на първично ниво, хвърлят се да ядат каквото набарат първо в хладилника и като се натъпкат се чувстват глупаво.

# 95
  • Мнения: 476
Абсолютно, Флъфи.Аз не разбрах обаче теб кое точно те притеснява?Щом нищо не ти се лепи и си толкова слаба яж си наволя, защо изобщо се тормозеше и какво те накара да пуснеш темата? Grinning Трябва да си щастлива, че спокойно може да си угаждаш на вкусовите рецептори и да си хапваш без съвест.Сега отделен е въпроса ако искаш да си перфектна (като мен Joy ) Имам една слаба съученичка пак яде на поразия и нищо не й се лепи, но тялото й не е добре оформено въпреки че е слаба.Иска да е оформено и да има плочки.И идеята й беше с усилени тренировки и ежедневни коремни преси да го постигне и  се допита до моят треньор за това.Но той ѝ каза, че пак за нейното оформяне си трябва хранителен режим и, че с коремни преси нищо нямало да постигне ако не се храни правилно.Т.е ектоморфите могат да са слаби , но за едно добро оформяне пак им трябва диета, така излиза....

И да.Точно както твоите познати, Флъфи.Битката между двете личности в мен - едната, мечтаещата най - после да се види като една сексапилна мадама с плочки на корема и слаби крачета и втората - която обожава една палачинка с нутела и ягодки за закуска, а за вечеря дюнерче са в постоянна битка.Ей, не мога ли тия двете личности в мен да ги накарам да живеят в една хармония?? Grinning

Въпреки, че влогърът от Нутризнание в ютуб е категоричен , че няма никакви забранени храни и , че мога да стана спокойно каквато си мечтая и с тях, независимо че ще трябва да е в умерени количества.Имам му доверие, защото до сега не е подвеждал нито един човек.Той дори казва, че хора с ИР пак мога да са слаби с любимите храни. Grinning Казва, че всяка една диета лекува ИР, не само НВ.Твърде красиво , за да е истина, но му вярвам.Един път не ме е подвеждал досега.Планува да работи с коучинг, който взимал много пари , било по скъпо от всяко изготвяне на режим от диетолози и темподобни, но цената е такава заради предимството , че няма да дава готови диети , след които да не знаеш какво да правиш, а ти дава познания и то на всичко отгоре без забранени храни.Ако имах парите щях при него да се запиша.

Препоръчвам да му изгледате канала и  клипчетата, страхотен е и винаги оптимист Blush

# 96
  • Мнения: 252
Много си сладка, Анабел. Обаче му правиш лоша реклама на този човек. Вече почвам да мисля, че си от конкуренцията. Laughing

# 97
  • Мнения: 476
За кое се конкурирам че не те разбрах? Joy
То ти нали и без друго си мислиш , че  целта ми е точно да рекламирам някого Grinning
Между другото симпатична си ми и ти.Дори да не ми вярваш, че съм реална личност поне не се заяждаш с мен ако не друго Grinning Пък ако реша мога и на лично да ти докажа със снимки, че всичко е истина Grinning (не,не съм близка на влогъра, целяща да му направи реклама ако това си помисли Grinning )

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 18:20 от annabelle_the_doll

# 98
  • Мнения: 7 743
тц, ти не я разбра
антиреклама му правиш

# 99
  • Мнения: 2 607
Аз в крайна сметка не разбрах анабел слаба ли е или е дебела. Нали казва, че носи ХS. Като свали и последните 2 кг, задържането на свалените 20 няма да изглежда като свалянето им. Не е толкова мъчително, всичко е до калории. И пица може да се яде от време на време, и това и онова, всичко в граници и без глад. Не разбирам за какво е цялата драма честно казано.

# 100
  • Мнения: 476
Не съм толкова дебела като преди, по скоро съм пълничка, още имам за сваляне, защото съм 60 кг а за 154 сантиметрова жена това е пак много.Побирам се в XS явно защото самите размери вече ги правят по - големи.В корема, гърба и дупето съм в приличен вид що годе, но по прасеца и бедрата още съм си като слон.Тях трябва да изчистя както и още от последните мазнини на корема за да се виждат плочките.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 22:01 от annabelle_the_doll

# 101
  • Мнения: 3 311
Канала нутризнание е приличен, говори за броене на калории и не пълни главата на хората с всякакви глупости.
Чак план не бих си купила от него, в смисъл калории и сама мога да броя, информацията която има да сподели я е споделил вече в канала си. То няма кой знае какви теми да засегне като цяло нещата са доста прости, ние сами си ги усложняваме.
Ако ще инвестирам пари в нещо би било в книга с рецепти, вътре с калориите и т.н. От човек, който яде сходно на мен. За жалост тези книги от хората които следвам са над 100 долара, и сама с безплатната информация която дават за това как и с какво се хранят си направих режим.
Много по-трудно ми беше да си направя програма за тренировки, там вече искаше страшно много четене.

# 102
  • Мнения: 476
И с кое му правя антиреклама?Да за някои,а особено за участниците от темата за ИР със сигурност звучи абсурден с това, че няма забранени храни , даже ме изкефи как в едно клипче каза следното : "Ако треньорът ти е казал да не ядеш еди какво си, защото ще ти провали диетата , а същото онова нещо е със същата калорична стойност на нещо друго, което ти разрешава ,то най - добре смени треньора Grinning ", но той не е някакъв дето не знае какво дрънка, личи му, че е човек с много познания.Учил е биохимия много!Каквото и който и да го пита за еди коя си храна защо, какво и как отговаря толкова надълго и нашироко с доказателства, както никой друг треньор или диетолог.Той толкова много си вярва на всичко, което казва, че просто започнах и аз да му вярвам Simple Smile Просто не ми е удобно вече да му досаждам след като не съм му платила за нищо.И въпреки че не съм, пак ми е помагал в толкова неща и ми обръща толкова внимание ако имам нужда от помощ, така както треньорът за който си платих дори не ми обръща.Това е другото му предимство - че е човек с чиста душа и добро сърце...Явно нещата наистина не са толкова страшни, както каза и Сноу Уайт, с количествата трябва да се внимава, да.Аз сега като се запознах с калорийната стойност на храните наистина не си давах сметка колко поемам.Сканирах сега един чипс (не мой Grinning) на MyFitnessPal да видя колко калории е,850 един пакет, и аз нагъвах по 2 такива преди... ужас

# 103
  • Мнения: 3 311
Всички сме нагъвали, за това сме тука, не се притеснявай. Да видиш аз колко тахан със спагети мога да изям Simple Smile))))
Аз не мисля че си трол, просто се радваш на човек, който ти е помогнал. И аз имам 2-3ма любимци в ютуб и ги цитирам и гледам постоянно. Просто съм безкрайно благодарна за новият живот, който живея.

# 104
  • Мнения: 829
Аз съм 170 см и съм 53-54 кг и понякога трудно се побирам в XS, не знам как става тази работа при вас... 😀

Общи условия

Активация на акаунт