От Великобритания до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 21

  • 53 389
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Имам подобен проблем. Исках да пусна поръчка от Пандора де. Видях, че сайта не фигурира и им писах съобщение. Нямам отговор. Не ми е спешно, а и мога да ползвам услугите на др. Но защо да е така.

# 61
  • Мнения: 298
Регистрирането на нова пратка в новия сайт на Габиели е мисия невъзможна. Поръчах си дънки от Германия. Няма опция дънки, няма го и сайта от падащото меню, от който ги поръчах. Преди имаше 'Others', сега липсва. Отказах се да регистрирам пратката.
Същото важи, ако опитам да регистрирам пратка от Великобритания. Да няма нервни изблици сега, че темата не е за Германия.
Преди малко регистрирах пратката си при тях и от падащо меню избрах „пратка”. Веднага след това получих емейл за подтвърждаване Simple Smile

# 62
  • Varna
  • Мнения: 264
Тук в тази тема Габиели е мръсна дума Kissing Heart Не могат да се споменават, да се говори за тях или да се задават въпроси относно курсовете им...

П. С. Друг е въпроса, че са едни от първите, които развиха тази дейност и смея да твърдя - най-добри в това, което правят...Smirk
За ГГБГ може да се дъвче едно и също цяла тема и да се обсъждат опашките пред офиса им.
Има ли някой ,който очаква нещо от ГГБГ.Курса,който трябваше да тръгне миналата седмица все още е там и тк не искам да изпусна срока за връщане,а са скъпи неща се притеснявам.Писах мейл,не ми отговориха,телефоните им не работят и ако някой има инфо ще се радвам да сподели.Иначе аз съм много доволна от тях.Опашките са факт,но не мисля,че имат вина ,че толкова голям обем от пратки обслужват.

# 63
  • Мнения: 7 563
ГГБГ вече разясниха във ФБ профила си, беше коментирано и тук, че няма да тръгне нов курс от Англия, докато не се изяснят нещата относно задържания камион в митницата тук. И не е ясно колко време ще отнеме това. Аз имам пратки в двата курса, чакащи в склада в Англия, но не очаквам да ги видя в близко бъдеще.

# 64
  • Мнения: 3 638
Габиели раздават ли курс 993 в Пловдив.? Имам неописана пратка, която би трябвало да е в този курс., а  никога не получавам имейли за раздаване. Преди следях сайта им , сега е ужасен, нищо не обявяват.  Предишните курсове са раздадени, а статуса им седи разпределение .....и т.н.  За какво им трябваше да го променят!!?
този адрес не е за украса сложен, но събота и неделя едва ли работят
info@gabieli.com
Баш за украса  сложен, след 10 имейла, още не съм получила отговор къде ми е пратката, за която първо получих имейл че е в Англия, после получих имелй с декларациите, попълних си ги, пратих ги и като смениха сайта изчезна и никой не отговаря на имейла, по телефона пък абсурд да се свържеш с тях.

Някой чакаше нещо от DPD и беше на митница от lookfantastic - моля кажете какво стана с пратката те ли ви я освободиха и плащахте ли доплънително нещо за услугата, че аз искам да поръчвам от сайта и не смея докато не разбера как точно ще се получават нещата, преди Спиди ми ги носеха у дома, сега не знам те ли ще ни представлявата на митниците, срещу какви такси или ние ще ходим да си ги обмитяваме тези пратки.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 16:21 от anbibian

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
... или ние ще ходим да си ги обмитяваме тези пратки.

То, няма как сам. Grinning Е, има, де, ама далеч не е по възможностите на всеки.

# 66
  • Мнения: 322
Габиели са си свършили перфектно работата, днес получих малък пакет от курс 993, платих 2лв. Явно пратките са много, иска се доста време за обработка. Предполагам митниците освобождават такива пратки като моята без да ги гледат. Кашончето ми бе под кг.

# 67
  • Мнения: 3 638
993 ще се раздава днес по-късно в София

# 68
  • Мнения: 1 602
Този 993 е минал митница ли?

# 69
  • Мнения: 144
Габиели са си свършили перфектно работата, днес получих малък пакет от курс 993, платих 2лв. Явно пратките са много, иска се доста време за обработка. Предполагам митниците освобождават такива пратки като моята без да ги гледат. Кашончето ми бе под кг.

А ДДС платихте ли? Или сумата беше малка на поръчката?

# 70
  • Мнения: 3 638
Този 993 е минал митница ли?
Предполагам, че да, щом днес ще бъде в София. Нищо не знам повече, само това ми отговориха на последния имейл. Аз имам пратка и в 995

# 71
  • Мнения: 1 398

Някой чакаше нещо от DPD и беше на митница от lookfantastic - моля кажете какво стана с пратката
Аз чакам, но с Fedex. Нищо не става, изпратих еори и декларация за представителство, но нито ми отговориха, нито има движение по пратката. Sad
Преди и на мен Спиди ми ги носеха, но сега има промяна - изпращат с Федекс от Англия.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 18:01 от jazzzzy

# 72
  • Мнения: 767
993 ще се раздава днес по-късно в София
От днес следобяд се раздава, даже вече си взех пратките. Smirk
Няма ДДС, платих си само транспортната услуга, точно както го бяха обявили в сайта.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Баш за украса  сложен, след 10 имейла, още не съм получила отговор къде ми е пратката, за която първо получих имейл че е в Англия, после получих имелй с декларациите, попълних си ги, пратих ги и като смениха сайта изчезна и никой не отговаря на имейла, по телефона пък абсурд да се свържеш с тях.

Аз имах същата ситуация с пратка, но  днес се появи в профила ми. Явно след като са я обработили в Пловдив след пристигането. Проверявай, скоро сигурно ще се появи и твоята.

# 74
  • Мнения: 1 602
993 ще се раздава днес по-късно в София
От днес следобяд се раздава, даже вече си взех пратките. Smirk
Няма ДДС, платих си само транспортната услуга, точно както го бяха обявили в сайта.


A искаха ли декларации и фактури? Или това ще е от следващите курсове?

Общи условия

Активация на акаунт