Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - Тема 71

  • 41 088
  • 812
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 9 176
Дай снимка на помещението за по адекватни идеи Simple Smile


# 421
  • Мнения: 1 112
Благодаря за идеите! Помещението в момента е строителна площадка, прави се ел инсталация и тепърва ще се купуват мебели - от този гледна точка всяка идея ми е полезна, защото Още няма нищо.

# 422
  • Мнения: 40 892
Много добре изглежда този гранит, гледам примерно на тази снимка тъмният плот хич не създава усещане за затъмняване със светлото гръбче...


Супер изглежда, ама защото цветът и повърхностите са супер. Ако опиташ да копираш не се знае какво ще стане. Много често в такива изчистени мебели цялата красота се крие в обработката, а дизайнът не е кой знае какво.

# 423
  • Мнения: 631
Само да кажа за климатика.
Извикахме познат с фирма за климатици и той дори ме накара да махна един шкаф - витрина на 50 см под климатика, за да не пречи на въздушният поток не мога да си представя с тези кутии как ще работи, да не говарим, че новите климатици са пълни със сензори, със сигурност преградите ще им пречат... Обясни ни и че отгоре се оставя минимум 20 см от тавана.

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 17:39 от Лъчестлъч

# 424
  • Мнения: 426
Здравейте 😊 Включвам се с питане. Предстои ми основен ремонт на малка панелна кухня. Пода ми е гранитогрес в дъбов натурален цвят. Искам да вкарам пастелно зелено Вие как бихте го направили: кухненско в този цвят и какви биха били стените или стените да ги направя в този цвят, а шкафовете може би бели? Какво бихте ме посъветвали? Ще се радвам на някоя снимка, за да си го визуализирам по-добре 🤗

# 425
  • Мнения: 758
Аз много харесвам зелени кухни

# 426
# 427
  • Мнения: 9 176
Здравейте 😊 Включвам се с питане. Предстои ми основен ремонт на малка панелна кухня. Пода ми е гранитогрес в дъбов натурален цвят. Искам да вкарам пастелно зелено Вие как бихте го направили: кухненско в този цвят и какви биха били стените или стените да ги направя в този цвят, а шкафовете може би бели? Какво бихте ме посъветвали? Ще се радвам на някоя снимка, за да си го визуализирам по-добре 🤗

Според мен, ще седи по елегантен този цвят на стените.




харесва ми и на шкафовете , но си мисля , че е доста по трудно да го уцелиш Wink

# 428
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Това зелено ми напомня за Барби Simple Smile цвета е страхотен и елегантен, но си го представям в комбинация с пастелено розово за акценти.

# 429
  • Мнения: 426

Чудя се за нещо подобно, само без тухлички
MayBach твоята първа снимка също много ми допада, много е свежо
Pinko и аз си мисля че е трудно да нацеля цветовете и затова исках съвет.
Много ми се искаше някой да се включи с реална снимка, бе свалена от Интернет

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 13:44 от merym16

# 430
  • Мнения: 10 598
Ами, сложете една секция с цял гръб пред колоната и готово. Хем ще скрива хладилника, хем ще си сложите телевизора.

# 431
  • Мнения: 2 452
И аз мисля че това зеленото е по-добре да е на стената.Иначе съм виждала подобен цвят на мдф в Роси мат е. https://rosi.bg/mdf-s-pvc-pokritie---safari---supramat-5310.html
https://rosi.bg/brand/agt-22/
 А  италианските плочки Имола мисля че имаха метро плочки в този цвят

# 432
  • Мнения: 493
Нямам снимка, но "наследих" кухненски бокс с шкафчета в този цвят, които се разпростират и в частта на всекидневната. Подът на  кухнята е някакъв светъл гранитогрес, а другата част беше на естествен паркет от времето на соц-а - той е в един жълто-кафяв цвят. Плотът и гърбът на кухнята са бели. Стените бяха жълти. Пребоядисах стените в светло-сиво. Паркетът беше в лошо състояние и не ми се връзваше на цвят. Проучих дали не може да се оправи и избели, но в крайна сметка реших да сменя с ламинат във вид на дюшеме от избелени дъски със сива нишка. За акцент мисля да вакарам люляково-лилаво.
Това са възглавнички за дивана (който ще е със сива дамаска) и перде:

Цветът на шкафчатата е в нюанса на зелените листа по пердето, но малко по-светъл.
При възможност ще снимам, но в момента там е ремонт, паркетът не е поставен, няма нормални лампи, а аз ходя вечер.

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 20:15 от EdeIweiss

# 433
  • Мнения: 876
В нашата кухня стените са зелени.
Качвала съм я тук, но на снимките цветът изглежда различен, много по-наситен. Аз си я харесвам. Всъщност цветът е като на този сет, с който мъжът ми се прибра един ден - не се сдържал, когато го видял и честно, казано стои като страхотно допълнение.

# 434
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Здравейте, креативни момичета. Навън е 20•, птиците пощуряха и аз с тях. Искам да боядисам спалнята. В момента е на бял латекс, бяла дограма, бяла врата. Леглото е бяла кожа, гардероб и тоалетка цвят мрамор-бетон. Срещу леглото имам диван, кариран в много цвят. Цялата работа бърка гадният цвят на паркета. Обичам цветовете и не ме е страх да експериментирам. Стаята е 7,50/5,50, източно изложение. Ето и малко снимки




Общи условия

Активация на акаунт