Промени *долу* по време и след раждане

  • 4 708
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 583
Мхм, вярно е, че пътят през родовия канал оставя следи. Повечето родени по естествен път изглеждат малко смачканки. Моят син беше милия с издължена главичка, но това се оправя много бързо след раждането.
Да сте много здрави с бебчо!

# 46
  • Мнения: 350
Аз също бях мноооохо тясна ,45 кг . Родих две дечица ,естествено,в момента съм дори под 45 кг . Мен лично много ме беше страх от секцио и не съм си и помисляла за този вариант ,естествено, при медицински показания щях да го направя . По желание ,жените ,които го предпочитат  -не ги разбирам и шапка им свалям .
Не мога да си кривя душата и да не кажа :имам хемороиди (външни) ,които ми намалят самочувствието пред любимия и трябва да се оперирам ; белегът от едната епизотомия смело мога да кажа ,че не се забелязва. Втора такава нямах,но съм малко по -широка отпреди...не мисля ,че е фатално ,а по-натам ще предприема и вагинопластика ,поостарея ли . Сама решавате . Успех. Но рязане на кожа ,мускул ,матка ... страх ме е само като се замисля . Единствено хемороидите мен ми бъркат в здравето ,Нищо друго . Струва си да се изживее момента ,мисля,че той ме направи жена .

Общи условия

Активация на акаунт