За съмненията в партньора

  • 12 417
  • 192
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Айде, започна се. Скоро ще започнеш да го следиш и да му се молиш да се върне на всяка цена.

# 151
  • Мнения: 1 411
Нели, спри да му звъниш, който има пратка или каквото и да е за него, ще си го намери. Дай си време просто, нормално е да страдаш, но и това ще мине колкото и клиширано да звучи. Само можеш да се радваш и да си направиш изводите, че си е тръгнал без разправии и увещения.

# 152
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 399
Преди години, като по подобен начин бях "зарязана", още същия ден организирах с приятели избухване в дискотека. Жалко че сега не работят... Толкова много танцувах нея вечер, че напълно изтрих друго от главата си.

# 153
  • Мнения: 43
ако живееш в миналото  - съжаляваш
ако живееш в настоящето - действаш
ако живееш в бъдещето  - само седиш и нищо не правиш

# 154
  • Мнения: 260
Докато му звъниш и премисляш отново и отново всичко ще си удължаваш агонията.
Аз разбирам всъщност любопитството ти къде е отседнал в момента. Не знам как някой хора приключват връзка и после нищо не ги вълнува, още повече че ти го обичаш. Не мога да разбера обаче след като не иска да ти каже къде е не ти ли е ясно, че е при другата. Ако пък не е там(малко вероятно) да не ти казва, знаейки че така пак ще се измъчваш отново го прави не особено добър мъж.
И ел.уредите и пратката ги засилвай с куриер към местоработата му. Нито му се обяснвай, нито нищо.
Пусни си хубава музика, вземи си интересна книга, налей си една чаша вино Simple Smile.

# 155
  • Мнения: 3 774
Тази тема и е рано да умира.
Как се изтрива бившият от мислите, практически съвети?

# 156
  • Мнения: 3 350
Тази тема и е рано да умира.
Как се изтрива бившият от мислите, практически съвети?
Клин клин избива- народът го е казал !

# 157
  • Мнения: 3 774
Съгласна. Обаче не било здравословно да се скача от клон на клон, така че..?

# 158
  • Мнения: 3 350
Съгласна. Обаче не било здравословно да се скача от клон на клон, така че..?
То пък остана ли нещо здравословно в тоз живот 😉

# 159
  • Мнения: 12 473
Тази тема и е рано да умира.
Как се изтрива бившият от мислите, практически съвети?

С много работа например?

# 160
  • Мнения: 260
Работа и засилване на социалния живот(в тази ковид ситуация не знам как да стане) и много добра и издържлива приятелка. Всеки ден изказваш "Ама аз така да го обичам....а той....и аз....". Важното е да те спира преди да направиш глупост.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 36 775
Здравословните неща са скучни. Всичко вредно е яко. Поне откъм храни е точно така 😋 Сигурно и за другите неща важи.

# 162
  • Мнения: 674
Как се изтрива бившият от мислите, практически съвети?
Като го "видиш" какъв е ... (всички лоши черти, които има) и се успокоиш, че е далеч от теб такъв човек, отървала си се и т.н.
Като разбереш, че не ти трябва човек, който не те обича.
Като проумееш, че голяма част от това да не го забравяш е чувството на яд, че си е тръгнал, че не си сполучила с него, че не си го видяла какъв е и че "искаш да си го върнеш", ама за какъв... ти е - просто така, за да не си ти изоставената, губеща и т.н.
Всичко в подобен ред на мисли отрезвява.
Но темата беше - за съмненията в партньора. Ако се съмняваме - трябва ли да проверяваме, за да имаме доказателства или просто чакаме човекът да се издъни и сам да потвърди съмненията? Аз бих избрала второто.

# 163
  • Мнения: 3 774
Аз бих избрала първото, търпеливото чакане не ми е силната страна, ще откача от "филми" междувременно.
Иначе си права, темата беше за съмненията, но съмненията се потвърдиха и преминахме на следващия етап.😂

# 164
  • Мнения: 674
Е, то не е нужно да чакаш, а просто да гледаш по-внимателно - действията се отразяват на отношенията и рано или късно се показва всичко. Но човек е склонен да се самозаблуждава и да надява розови очила от желание да не е това, което вижда. И да си вика - аз толкова да го обичам, това ли заслужавам и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт