СПА хотел с външен отопляем басейн

  • 19 577
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Алфарезорт Термал Чифлика. Басейнът работи 24ч, много спокойно място и добро обслужване.

# 16
  • Мнения: 176
Кога последно сте ходили там? Аз съм го харесала за почивка, но последните мнения нещо ме разколебават, че е доста паднало нивото на обслужване.

Алфарезорт Термал Чифлика. Басейнът работи 24ч, много спокойно място и добро обслужване.

# 17
  • Мнения: 534
Кога последно сте ходили там? Аз съм го харесала за почивка, но последните мнения нещо ме разколебават, че е доста паднало нивото на обслужване.

Алфарезорт Термал Чифлика. Басейнът работи 24ч, много спокойно място и добро обслужване.

Бях там в началото на януари, единственият недостатък беше, че ресторанта не работи, заради противоепидемичните мерки. За това предлагаха услигата румсървис и се хранехме в стаята. Отношението беше страхотно и от страна на персонала се спазваха всички мерки. След две седмици ще посетим пак мястото, имаме резервация, ако някой се интересува по- подробно мога да снимам и покажа в детайли.

П.С. Изхранването е на полупансион, закуска и вечеря на шведска маса. Изобилието не е на ниво 5 звезден хотел, но е вкусно. За хигиената нямам забележки.

# 18
  • София
  • Мнения: 864
Макси във Велинград също имат голям външен топъл басейн. Но те отварят да работят от 01.03.

# 19
  • Мнения: 798
Аквилон спа, с. Баня, Разложко

# 20
  • Мнения: 4 353
Всички в село Баня, Разложко, са топли,  защото има много термални източници и топла, минерална вода.
На мен ми харесва басейнът на Вила Виктория. Комплекс Изгрева е харесван за с малки деца.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 456
А има ли такъв хотел в с.Баня,чийто външен басейн може да се ползва денонощно или до много късно?

# 22
  • Мнения: 10 993
Аз се върнах от Виталис, Пчелин ски минерални бани, до Костенец. Басейна може да се ползва денонощно, външен е, но нямат места до края на март.

# 23
  • София
  • Мнения: 28 109
Да не би да са оправили хотела? Ходила съм там преди няколко години, водата е много топла, обаче хотелът беше...

# 24
  • Мнения: 10 993
Същото си е, но водата е топла

# 25
  • София
  • Мнения: 28 109
Мерси Simple Smile
Там беше едно от много малкото места, в които посред зима съм молила да разхлаждат водата. Доколкото помня изворът е в двора им.

П.П. Снимката е страхотна – точно такива топли басейни обожавам, заобиколени със сняг, само хотелът да беше в по-добро състояние...

# 26
  • Мнения: 6 256
А има ли такъв хотел в с.Баня,чийто външен басейн може да се ползва денонощно или до много късно?
Да, до късно може да се ползва басейна на семеен хотел Св. Никола. Повечето места за настаняване са къщи за гости, така че предполагам че може навсякъде да е разрешено.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Записвам се в темата, понеже и ние с мъжа ми търсим хотел с топъл външен минерален басейн. Бяхме се спрели на "Хот Спрингс Медикъл и СПА" (в село Баня, между Банско и Разлог), защото ни го препоръчаха наши познати, но разглеждаме за още оферти.


Точно в село Баня, между Банско и Разлог има още няколко хотела с топъл външен/вътрешен минерален басейн.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 657
Записвам се в темата, понеже и ние с мъжа ми търсим хотел с топъл външен минерален басейн. Бяхме се спрели на "Хот Спрингс Медикъл и СПА" (в село Баня, между Банско и Разлог), защото ни го препоръчаха наши познати, но разглеждаме за още оферти.


Точно в село Баня, между Банско и Разлог има още няколко хотела с топъл външен/вътрешен минерален басейн.

Здравей, да Simple Smile Даже избрахме един малък хотел - Минерал 56, на 3-ти март отиваме. Дано ни хареса Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 033
Спа хотел Мантар в с.Марикостиново . Откакто открихме това място ходим всяка година 🙂
И ние харесваме хотел Мантар.Нямам забележки
Здравейте, някъде в отзивите за хотела, четох че басейните са хладни за киснене. Така ли е? Защото ние не плуваме и търсим басейн с 34-36 градуса вода.

Общи условия

Активация на акаунт