Трудно забременяване

  • 2 565
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте възможно ли е да има проблем със забременяването поради прекарана инфекция от страна на партньора и болезнена еякулация. Благодаря  предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 20
Напълно възможно е да има проблем. Не искам да те шашкам, но също така бих те посъветвала да си направете изследвания и двамата, защото при някои полово предавани заболявания има болезнена еякулация.

# 2
  • Мнения: 15
Да непременно ще се направи преглед и на двамата. Той лекува бактерия преди време крайната диагноза беше хроничен цистит пи Проксел и куп други лекарства сега е на това положение

# 3
  • София
  • Мнения: 20
Желая ви успех и дано всичко бъде наред и с двама ви!

# 4
  • Мнения: 128
Чак и болка да изпитва мисля че е добре да потърсите лекарска помощ тои на уролог може би и спермограма ако каже уролога ти на гинеколог добре е да знаете какво се случва с вас

# 5
  • Мнения: 126
Здравейте момичета от 8 год.опити не можах да забременея нормално при мъжами няма никакви проблеми.
Два пъти направихме инвитро и винаги до 5 месец ги износвам имам два спонтани аборта.
Аз съм Германия и така не можахме да разберем проблема за нормално забременяване.
На 26 години съм и ми казват че моите яйцеклетки не узряват добре и не съм отделяла овулация но цикъла ми е точен.
Че въпроса ми какво и как мога да се излекувам имали шанс за нормално забременяване ако някои има такъв проблем моля да сподели.
Благодаря ви

# 6
  • Мнения: 128
Цитат на: Kremena Hristova Шчечинlink=topic=1297873.msg42211505#msg42211505 date=1611742687
Здравейте момичета от 8 год.опити не можах да забременея нормално при мъжами няма никакви проблеми.
Два пъти направихме инвитро и винаги до 5 месец ги износвам и
Здравейте момичета от 8 год.опити не можах да забременея нормално при мъжами няма никакви проблеми.
Два пъти направихме инвитро и винаги до 5 месец ги износвам имам два спонтани аборта.
Аз съм Германия и така не можахме да разберем проблема за нормално забременяване.
На 26 години съм и ми казват че моите яйцеклетки не узряват добре и не съм отделяла овулация но цикъла ми е точен.
Че въпроса ми какво и как мога да се излекувам имали шанс за нормално забременяване ако някои има такъв проблем моля да сподели.
Благодаря ви
мам два спонтани аборта.
Аз съм Германия и така не можахме да разберем проблема за нормално забременяване.
На 26 години съм и ми казват че моите яйцеклетки не узряват добре и не съм отделяла овулация но цикъла ми е точен.
Че въпроса ми какво и как мога да се излекувам имали шанс за нормално забременяване ако някои има такъв проблем моля да сподели.
Благодаря ви
без икаква изяснена причина ли сте? Цветна снимка имате ли нямам опит но просто питам също и фоликуметрия  правихте ли? И обикновенна стимулация пробвахте ли? Аз съм с поликистозни яичници и за лошо качество на яицеклетни пиех фертилейд може да го приемате и вие ако доктор ви позволи разбира се и  мисля че на мен ми помогна до някъде АГ каза че единият ми яичник е по добре. Доста жени го пият

# 7
  • Мнения: 126
Не мила нямам никакви изледвания не са ми казвали докторите и аз съм с поликистозни ячници ту се явяват ту изчезват нямам такова време да се изследвам в БГ тук в Германия докторите не стават изобщо

# 8
  • Мнения: 15
Напълно е възможно и да се забременее по естествен начин но консултация с лекар ще е най добре което може да направите. Забременяването и с един яйчник е напълно възможно важно е тръбите да са ок. Моят генеколог сега ни праща на спермограма в майчин дом след това е желателно да отиде на уролог. Защото ми каза, че е напълно възможно да е той причината ако не е той започват да се занимават с мен но първо това трябва да направим

# 9
  • Мнения: 128
Не мила нямам никакви изледвания не са ми казвали докторите и аз съм с поликистозни ячници ту се явяват ту изчезват нямам такова време да се изследвам в БГ тук в Германия докторите не стават изобщо
  според мен това е нещо сериозно и би трябвало да отделите време да направите тези важни неща да знаете каква е причинита. Наи важното е да предизвикате овулация което е възможно и с поликистозни яичници, да направите цветна снимка и спермограма на мъжа . Тук в АГ Селена бях чела че за 1 месец правят всички нужни изследвания и изясняват стерилитета. Ти пиеш ли някакви лекарства сега

# 10
  • Мнения: 126
Не мила нямам никакви изледвания не са ми казвали докторите и аз съм с поликистозни ячници ту се явяват ту изчезват нямам такова време да се изследвам в БГ тук в Германия докторите не стават изобщо
  според мен това е нещо сериозно и би трябвало да отделите време да направите тези важни неща да знаете каква е причинита. Наи важното е да предизвикате овулация което е възможно и с поликистозни яичници, да направите цветна снимка и спермограма на мъжа . Тук в АГ Селена бях чела че за 1 месец правят всички нужни изследвания и изясняват стерилитета. Ти пиеш ли някакви лекарства сега


Здр мила не не миндадоха никакви лекарства аз самата си вземах тези сега ги пия аз сам в Германия

# 11
  • Мнения: 128
Не мила нямам никакви изледвания не са ми казвали докторите и аз съм с поликистозни ячници ту се явяват ту изчезват нямам такова време да се изследвам в БГ тук в Германия докторите не стават изобщо
  според мен това е нещо сериозно и би трябвало да отделите време да направите тези важни неща да знаете каква е причинита. Наи важното е да предизвикате овулация което е възможно и с поликистозни яичници, да направите цветна снимка и спермограма на мъжа . Тук в АГ Селена бях чела че за 1 месец правят всички нужни изследвания и изясняват стерилитета. Ти пиеш ли някакви лекарства сега


Здр мила не не миндадоха никакви лекарства аз самата си вземах тези сега ги пия аз сам в Германия
а доволна ли си от тези лекарства

# 12
  • Мнения: 126
Не съм го пробвала до сега...
От скоро ги почнах да ги пия незнам имали ефект

# 13
  • Мнения: 15
Момичета в понеделник ще пуска спермограма дано всичко е наред ще пиша за резултатите

# 14
  • Мнения: 1 033
Потърси няколко мнения по въпроса. И не правете полови контакти, за да не ти предаде нещо.

Общи условия

Активация на акаунт