Къде в Бургас? 58

  • 45 168
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 557
Здравейте, отново!
Пристигнахме в Бургас. Апартаментът много ни хареса, чист, подреден, с всички удобства, които ни трябват. Има дори продукти от първа необходимост - сол, захар, чай, кафе, сок... До плажа са ни десетина минути, направихме си разходка вече.
Може ли да ми препоръчате заведения, в които да обядваме след плаж?
И има ли някъде капанчета или нещо подобно откъдето можем да си вземем готови скариди за вкъщи?
Благодаря предварително Simple Smile
Добре дошли и приятно прекарване Simple Smile. От плажните заведения /не че навсякъде сме сядали, а и тази година има доста нови/, харесвам Тортуга за морски неща. Препоръчвам също Chef point street food - павилион е, с изключително вкусни и различни от масовката неща, до високите пилони със знамената.

Може ли повече инфо за този павилион, кои пилони със знамена имате предвид?

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Здравейте, отново!
Пристигнахме в Бургас. Апартаментът много ни хареса, чист, подреден, с всички удобства, които ни трябват. Има дори продукти от първа необходимост - сол, захар, чай, кафе, сок... До плажа са ни десетина минути, направихме си разходка вече.
Може ли да ми препоръчате заведения, в които да обядваме след плаж?
И има ли някъде капанчета или нещо подобно откъдето можем да си вземем готови скариди за вкъщи?
Благодаря предварително Simple Smile
Добре дошли и приятно прекарване Simple Smile. От плажните заведения /не че навсякъде сме сядали, а и тази година има доста нови/, харесвам Тортуга за морски неща. Препоръчвам също Chef point street food - павилион е, с изключително вкусни и различни от масовката неща, до високите пилони със знамената.

Може ли повече инфо за този павилион, кои пилони със знамена имате предвид?
Знамената в Морската градина - само на едно място има, под Флората. В павилиона приготвят на място сандвичи със сьомга, риба, фрито мисто, картофки с трюфел и пармезан, хот дог - взех за детето, добавките и сосовете са много интересни. За мен взех картофки с дърпано свинско и сос сирена и си облизах пръстите!

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 364
Marid, благодаря Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 398
мами, вярно ли е че на централния плаж чадъри и шезлонги са безплатни? Не вярвам Sweat Smile

# 709
  • Мнения: 6 008
мами, вярно ли е че на централния плаж чадъри и шезлонги са безплатни? Не вярвам Sweat Smile
Миналата година бяха безплатни, не виждам защо и тази да не са.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 3 593
Ами вярно е, но ако не отидеш рано-рано трудно ще се вредиш, особено събота и неделя. Шезлонги няма под всички чадъри, а тук-таме...

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 364
мами, вярно ли е че на централния плаж чадъри и шезлонги са безплатни? Не вярвам Sweat Smile
Вярно е. Току-що се връщаме от плаж Simple Smile
Шезлонги няма обаче.
Ние отидохме в 8 сутринта и беше празно. След 9 почна да се пълни. Уикенда не знам как е.

# 712
  • Мнения: 28 102
Защото от Министерството на туризма предложиха да им намалят концесионните такси.

https://kmeta.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B … 0%BD%D0%B3%D0%B8/

https://nova.bg/news/view/2021/06/08/329567/%D0%BD%D0%B0-%D0%BA% … 0%BD%D0%B3%D0%B8/

# 713
  • Мнения: 40
Здравейте!
Някой знае ли как стоят нещата с абонаментните карти в новата регионална библиотека - каква е цената, за месец или година е картата..
Никъде в интернет не намирам информация и ще съм благодарна, ако някой ме светне по въпроса 🙂

# 714
  • Мнения: X
Миналата година беш 5 лв за една година. Скоро ще ходя да я подновя, и повече да е - пак е много евтино. Иначе за ползване на читалня беше 50 ст. на ден.
Хубава е библиотеката, дано са сложили повече указатели кое къде е.

# 715
  • Мнения: 40
Миналата година беш 5 лв за една година. Скоро ще ходя да я подновя, и повече да е - пак е много евтино. Иначе за ползване на читалня беше 50 ст. на ден.
Хубава е библиотеката, дано са сложили повече указатели кое къде е.

Благодаря за инфото 🙂

# 716
  • Мнения: 65
Момичета, къде мога да  опаковам подарък, в Краставицата магазина е закрит.Някакви идеи за красиво опаковане на подарък. Предварително Ви благодаря.

# 717
  • Мнения: 6 008
Подаръците винаги опаковам в бутик "Камелия" зад църквата "Св. Св. Кирил и Методий" и в близост до ПИБ.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 703
Момичета, препоръчайте ми място където изработват украса за стая

# 719
  • у нас
  • Мнения: 5 727
Момичета, къде мога да  опаковам подарък, в Краставицата магазина е закрит.Някакви идеи за красиво опаковане на подарък. Предварително Ви благодаря.
В "Наш дом" срещу Св. София, на ул. Възраждане, до кафето. Там продават сервизи, кристални неща, Сваровски и др. Там опаковат стилно, избирате си хартия, панделка.

Общи условия

Активация на акаунт