Мерием (Meryem) - Нова ТВ

  • 7 590
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 112
Я кажете какво мислите за Юрдал с видяното до сега, много ме забавлява героят му.
Определено най-ощетеният от към бг аудиото. Grinning Не му разбирах всичко, дори и със субтитрите, обаче много му се кефих на изразяването. Много сполучлив образ. Всъщност с това допълнително ме спечели сериалът, дори и по-второстепенните герои са някак запомнящи се, абе все едно ги познаваш. Grinning Хареса ми и, че и при него имаше развитие на образа и преоценка на приоритетите.

# 46
  • Мнения: 11 238
Другото което ме беше изненадало е излъчването на "Вятърничав" по Диема фемили, очаквах да го закупи някоя от националните телевизии.

То реално и "Вятърничав" го е закупила Нова ТВ. Просто първо го пуска по специализирания канал за сериали, после ще го пусне и по Нова от 12.30. На мен не ми допада изобщо такъв типаж сериали. Например "Малки убийства" е точно по мой вкус

"Мерием" го зарязах. Лази ми по нервите

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Вкусове всякакви, "Вятърничав" също не ми е от най-любимите, но мисля че е хитов, гледах го по диагонал, много драма и сълзи, повече отколкото мога да понеса. Мерием си ми влезе под кожата както и казах преди - актьорите, историята (въпреки всички недостатъци, които откриваме), много от сериалите, които дават са ми досадни, мудни, някои от тях и еднотипни. "Малки убийства" не съм гледала, но мога да хвърля око, щом има отзиви, че е добър.
Юрдал наистина има много интересен начин на изразяване, харесва ми да го слушам, все ръси мъдрости и нарежда... Но сега в началото се включи в отбора на тези, които пречат на Мерием и Саваш.

# 48
  • Мнения: 1 112
Вкусове всякакви, "Вятърничав" също не ми е от най-любимите, но мисля че е хитов, гледах го по диагонал, много драма и сълзи, повече отколкото мога да понеса. Мерием си ми влезе под кожата както и казах преди - актьорите, историята (въпреки всички недостатъци, които откриваме), много от сериалите, които дават са ми досадни, мудни, някои от тях и еднотипни.
И при мен е така. В "Мерием" нямаше "излишен пълнеж". Не могат да ме спечелят филми, при които можеш да изтървеш няколко серии и нищо съществено да не пропуснеш. Изглеждам всичко, което започна, но колкото да видя как ще го завършат. А тука имаше нещо, което много ме грабна. Ставаше ми все по-интересно с всяка серия и сега пак ми е тръпка да го гледам по-детайлно, въпреки тегавия дублаж.
А теб, diziler, какво те подразни например? Simple Smile

# 49
  • Мнения: 11 238
Просто исках по-свеж сериал. Не ми е до драми нонстоп, до авторитарни бащи, до сълзи за щяло и нещяло.. Уви сериалът по Нова от 15 ч. е точно такъв, по БТВ от 20 ч. също. По-свежи са тези по БТВ от 13.30 и от 18.00

# 50
  • София
  • Мнения: 489
И мен Октай страшно ме дразнеше, както и наивността на Мерием. Обаче въпреки това имашенещо, което ме накара да изгледам всички серииза 1 седмица хаха аз рядко се вманиачавам по сериал и общо взето досега ми се е случвало единствено с "Кварталът на богатите" и "Пепел от рози" Grinning

# 51
  • Мнения: 1 112
На мен ми беше интересно как ще излезе от ситуацията Мерием, след като така й усложняваха живота от всякъде. Grinning Е, и тя сама де. И тук вече ме грабна Айча с играта си, а не ми беше позната като актриса. От тогава си я следя. А влюбването им със Саваш го бяха направили много естествено и красиво. Въобще не ме дразнеше да ги чакам да се съберат, както с други главни двойки. Grinning Разбира се и бяха перфектно подбрани двамата.
Иначе, ако се водим по сериите по Нова ей сега й е моментът да издаде Октай без никви оправдания и угризения, ама уви ще ни подразни още доста, че серии да има. Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 489
Ох, така е, наистина беше голяма драма докато каже истината. И на мен ми хареса влюбването, за което сякаш нито един от двамата не си даде сметка и реално пред себе си дори го отричаха. Аз даже не помня да са си казали че се обичат очи в очи, действията им го показваха по-ясно от думите (поне тези на Саваш Grinning Мерием малко не и разбирах логиката понякога, ама..). Добре са ги подбрали като екранна двойка и въпреки, че си пасват, сякаш нямаше много химия между тях? Не знам..

# 53
  • Мнения: 1 112
Мдаам, нямаха много страстни сцени, по-нежна и невинна им изглеждаше любовта. Аз това, което не разбирах в отношенията им е, че все хукваха да се оправят сами с драмите, дори и след като се събраха и си обещаваха да не се оставят. Все се надпреварваха кой да се навре повече между шамарите. Да речем, че е било да се защитават един друг, обаче ми идваше в повече и до последно се съмнявах в хубавия край. Grinning
Иначе, ако не се лъжа си казваха, че се обичат очи в очи в колата, след като той я спаси от Октай, когато я беше отвлякъл и я търсиха доста време.

# 54
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Скептична бях към филма и след няколко епизода по нова, реших че ще го изглеждам целия, че иначе се дразня на мудното действие. Оказа се, че постоянно се случва нещо, постоянно са нанякъде по някакви следи. Влюбването беше неусетно, усещаха се пеперудите в корема ❤️погледите им казваха всичко.
Аз страстни турски сериали не съм гледала до сега 😄 🤔

# 55
  • Мнения: 1

Здравейте, линковете не са активни дали има от йъде да сваля епизодите стс субтитри?

# 56
  • Мнения: 11 238
Напротив, активни са. Току що ги кликнах всички тези, които сте цитирали.  Просто кликвате на "изтегли" и серията се тегли.  По принцип файловете са активни до 2 седмици след качването им

# 57
  • Мнения: 349
Интересен сериал загледах го от начало. 👍

# 58
  • Мнения: 1 112
Понеже си следя сега сериите по Нова, се замислих днес, че Октай сигурно е най-интелигентният и изобретателeн злодей, който съм срещала в сериал. За секунди измисля някви супер завъртяни планове, които пък вземат, че му се получават идеално. После как да се отърват лесно от него?... Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 489
Октай сигурно е най-интелигентният и изобретателeн злодей, който съм срещала в сериал.

Така е. Много изобретателен, но пък и усета и интуицията на Саваш са си за завиждане Grinning успяваше да предположи дори Октайските действия.Пък после беше изненадан, че именно той стои зад катастрофата.Че то стана ясно кой е виновника още първите епизоди Grinning

Няма да спойлвам, но 10-ти еп. беше много тегав за гледане... Страхотно изигран от Айча (май така и се произнася името).

Общи условия

Активация на акаунт