Тренировки в домашни условия - 108

  • 31 334
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 538
Да не би Отъм да готви нова програма?

# 61
  • Мнения: 1 109
Вчера си пуснах ето тази тренировка: , но на 35-тата минута някъде я спрях . Нещо не беше моето. Но установих, че имам проблем със страничния кик(точно кадъра от снимката), разкрача ми хич, ама хич го няма и чувствам голямо напрежение. Явно не съм достатъчна гъвкава ли? Идея как да го подобря?

# 62
  • Мнения: 3 307
С повече упражнения ще го подобриш, на племеницата ми й беше трудно това движение, но започна да го прави от легнало положение първо докато посвикне и сега си го прави права Simple Smile Търпение и упоритост!
Аз не мога да правя lateral raises с каквито и да е тежести, започва да ми се вие свят и направо мога да падна. Не знам какво предизвиква това упражнение при мен, но просто спрях да го правя.

# 63
  • Мнения: 1 346
Привет момичета, празнуващи и непразнуващи!
За днес ръце с One-on-one на Джаки.
За утре от сега се оглеждам за хубава тренировка за крака на Хедър. Допадна ми тази мацка и това е. Blush

Хубави почивни дни!
Би, ти си знаеш Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 895
Ани и моят козел така ми казва 😂
Днес сутринта си направих крака и глутеус.
След това бях на антицелулитния масаж.
Много добре се чувствам след това. Като преродена 🙂

# 65
  • Мнения: 10 010
Ха, децата могат и да са заслепени.
Моят дребен е убеден, че приличам на една популярна звезда, а аз съм и толкова подобна, колкото съм близнак на Самюъл Джаксън.
 
За щастие никой от моите не се и сеща да е гаден с мен. Не им е в природата.
Отчитам антибиотик с шоколад.

Последна редакция: сб, 30 яну 2021, 17:10 от Dez

# 66
  • Мнения: 4 737
Хаха Дез ,коя е звездата ,може наистина да приличаш на нея ?
И моите са много мили с мен ,особено тийнкатс ми е най-искреният фен в този живот ❤️ и малкият е мил ,но по бебешки,още...
Днес по-погрешка направих вместо последната тренировка от трансенда-първата от Игнайт на Синди и двете са 30 Мин ХИИТ и съм се заблудила ,сега съм сама и мисля да пробвам бар легс от чисто любопитство.

# 67
  • Мнения: 10 010
Хаха Дез ,коя е звездата ,може наистина да приличаш на нея ?


Наистина нищо общо нямам с нея. Братовчедка ми прилича на нея много, но не и аз.
За този филм детето твърдеше, че аз съм в главната роля.
https://www.imdb.com/title/tt0824747/?ref_=nm_flmg_act_17

# 68
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Хаха Дез ,коя е звездата ,може наистина да приличаш на нея ?
И моите са много мили с мен ,особено тийнкатс ми е най-искреният фен в този живот ❤️ и малкият е мил ,но по бебешки,още...
Днес по-погрешка направих вместо последната тренировка от трансенда-първата от Игнайт на Синди и двете са 30 Мин ХИИТ и съм се заблудила ,сега съм сама и мисля да пробвам бар легс от чисто любопитство.

Фрейм, аз ли нещо недовиждам или тренировката от 25-ти ден отива на 27-ми , предполагам, че е техническа грешка, защото последната не е 30-ти ден, а 31-ви.???

# 69
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Би, Скорпионите жилят за спорта, нали знаеш Simple Smile Много ги обичам, но по-често има желание да ги убия с голи ръце! Тортата е прекрасна, а тюркоазено и кафяво - любима моя комбинация Grinning

А децата са безпощадни и много искрени 😘 Моите момчета, изобщо не си пестят критиките. Но докато Девата е много умерен и внимателен в изказа си, то двамата Телци са "Право куме в очи" Simple Smile Козата пък в повечето случаи повдига вежда и промърморва "Мммм...става... Биваш" Simple Smile
Ани, а ти що за карма имаш да си заобиколена от толкова рогати Simple Smile Потвърждавам като видно Теле, че "право куме, та в очи", особено пък ако някой ме е и попитал директно е стратегията - приятелките ми вече не питат Wink
Но моята Коза е също толкова директен, дребният гад, особено ако нещо не му допадам!

Потвърждавам, Ноу Фрейм, а има и разликата в удобството от пудовка до пудовка, та моята я поръчвах и с опцията безплатно връщане. На пръв прочит не е неудобна, но не е и най-удобната, която съм хващала. Можеха да дадат още малко ширина в дръжката. ЩЕ видим... снощи правих смесена гребно-пудовска тренировка - 10 мин гребане, 1 мин суингове Simple Smile))

Хаха Дез ,коя е звездата ,може наистина да приличаш на нея ?
Наистина нищо общо нямам с нея. Братовчедка ми прилича на нея много, но не и аз.
За този филм детето твърдеше, че аз съм в главната роля.
https://www.imdb.com/title/tt0824747/?ref_=nm_flmg_act_17
Хмм, не мога да намеря драматична прилика, Дез но и мен са ме оприличавали на нея, особено нагласена със Хелоуински костюм, а гаранция нямам нищо общо... ти как се чувстваш!?!

# 70
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Агент, питаш ли ме, като един Рак стъпил на границата с Лъва, хич не ми е лесно. Обаче обожавам телците, имам страшно много такива около мен и много ги обичам. А като започна още от 23 април та до 20май съм в един постоянен купон 😘

Днес понеже не мръднах от вкъщи, та хубаво си потренирах Simple Smile Две поредни тренировки от TRANSCEND направих day 25 и  day 28, че и накрая със стречинг завърших. Това е първият Стречинг day 27 на Сидни, който ми хареса много. Или може би не бързах и му се насладих максимално Simple Smile

Р.p. Фрейм, намерих я 26та тренировка Simple Smile ама вече бях приключила с 28 Simple Smile та малко ще се разместят.

# 71
  • Мнения: X
Честити и все така чаровни да са рожденичките! Агент, пудовката е прекрасна!

Аз приключих с първа седмица на Maxwork challenge. Добра комбинация на кардио и силови. Имаше и един стреч в сряда. Сега релаксирам и умирам от любопитство каква ще е втората седмица. Надявам се да не са прекалено продължителни като време.

# 72
  • Мнения: X
Здравейте. Бях писала в другата тема за съвети за започване на тренировки, но тъй като засега ще тренирам у дома, тук ми се вижда подходящо да черпя информация.

Момичетата ми дадоха съвети да се насоча към тренировки с тежести за по-добри резултати. Случайно попаднах на тренировките на Caroline Girvan и много ми хареса, че има много и най-различни тренировки. Има и готови фитнес програми. Насочвам се към тренировките с тежести за глезени(понеже имам такива у дома) и такива с дъмбели. Вчера стартирах с една нейна HIIT тренировка, но ми беше ужасно трудна и не успях да я довърша. Днес имам вече мускулна треска. Grinning

Имам няколко въпроса за тренирането с тежести. Моля, да ми помогнете. Тренирането на даден мускул ще подпомогне ли топенето на мазнини около него? В долната част на тялото имам много мазнини, така че дори и да постигна уголемяване на мускулите, те ще са скрити изпод голям слой мастна тъкан. Grinning Колко често трябва да тренирам дадена мускулна група за да може да има време да се възстанови мускула? Тренкровката с тежести ще помогне ли за намаляване на целулита?

# 73
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 446
Здравей Ана Мария, оставам с впечатление, че имаш опит в тренирането и не си съвсем начинаеща. Може би обаче освен тренировките трябва да обърнеш и сериозно внимание на храненето. Иначе борбата с мазнините няма да е много успешна. За да се покажат мускулите, трябва да изчистиш мазнините, а това става И с хранене, не само с трениране.
Ако искаш може да напишеш повече инфо за себе си: от колко време тренираш, какви са ти резултатите, какво си тренирала, защо още отначалото тръгваш да разделяш мускулни групи, как се храниш, колко са ти мазнините и т.н

# 74
  • Мнения: 10 010

Дез ... ти как се чувстваш!?!

Съвсем добре съм вече, и планирам лека тренировка за рамо днес, ще видя как ще се чувствам след нея.
Имам лекарско разрешение още от вторник.

С тичането ще почакам още известно време.

Общи условия

Активация на акаунт