Подута срамна устна

  • 1 942
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 727
Благодаря! Ще опитам и с него довечера. Той може да се ползва профилактично, нали?

Не! Не опитвай! Ако оплескаш концентрацията вече наистина ще си докараш проблеми и то сериозни! Вземи си някакво успокояващо кремче и мажи с него. Може да сложиш кокосово масло, зехтин - със сигурност няма да навредят.

Ето, за това питах дали се ползва за профилактика. Благодаря, че ми каза. Четох, че течността трябва да е светло лилава, а не тъмна, иначе има риск от изгаряния. Ще пропусна значи тази опция. А иначе какво кремче, което е без предписание мога да взема там имате ли представа? Не ми се рискува да мажа каквото и да било, особено масла, защото е от вътрешната страна. Преди години имах гъбички и баба ми правеше вареше смрадлика, но не знам как се прави отварата. Май наистина ще изкачам 2-3 дни преди да пробвам бабини илачи, да не стане по-зле. Благодаря за съвета.

Не, не трябва изобщо да е лилава. Разтвора се прави много бледо розов иначе ще те изгори там отдолу Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 20
Ако се слага малко количество калиев перманганат нищо няма да стане, а и на самото пакетче си пише как да се разтваря! Аз слагам съвсем малко, колкото леко да ми оцвети водата и до сега не съм получила никакво изгаряне. А и внимавай с тези кремчета, аз лично не бих се мазала с нещо, което не е предназначено за интимната зона, колкото и био да е пак може да си направиш беля, всяка кожа реагира различно! Според мен със смрадлика също може, но отново да е в по малки количества. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 631
За какво био кремче става въпрос?

# 18
  • София
  • Мнения: 20
Образно говоря. Дали ще е био или органично все тая, не мисля че е редно да се ползват за всичко, особено за интимната зона.

# 19
  • Мнения: 5 631
Ами прочети за кокосовото масло малко. 100 пъти предпочитам да се намажа с него без никакви рискове, отколкото да се чудя правилен ли е цветът на калиевия перманганат и да приключа в спешното. Както и да е, авторката правилно реши с нищо да не се маже.

# 20
  • София
  • Мнения: 20
Smiley Чак пък спешното... Споделям на авторката това, което аз съм ползвала и как съм го ползвала, както и да е няма да водя безсмислени спорове по тази тема. Относно косовото масло съм запозната достатъчно аз също го ползвам, но не мисля, че е добре да се маже точно в тази област. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 6 727
😁Значи така може да се изгори, че хич не ви е ясно. Нефроложката на дъщеря ми и го беше предписала като превенция поне веднъж на месец. Стрикно обясни жената как се прави и да внимаваме много, защото не е шега използването му.

# 22
  • Мнения: 19
Благодаря Ви за мненията. Всеки организъм е различен и е толкова строго индивидуално това. За калиевия перманганат прочетох доста и разбрах, че наистина ако не се внимава със съотношението може да стане неприятно. Индивиуални са случаите и това, което понася и действа добре на едни, на други може да не подейства така. Тук никой не налага мнение, а всеки споделя какво е изпробвал и какъв ефект е имало върху него и няма нужда от спорове. Аз благодаря на всички за съветите, научих неща, които не знаех до сега и въпреки, че съм доста притеснена реших да не предприемам никакво мазане или промивки, освен ако не ми е препоръчано от лекар. Ще ви държа в течение какви се случва.

# 23
  • Мнения: 3 783
Отвара от смрадлика или лайка е лесно и безопасно. Вари се точно като чай, нищо специално.

# 24
  • Мнения: 19
Благодаря момичета! Днес съм по-добре, изглежда една идея по-нормално. Направо съм в шок че може от превръзки да се получи такова нещо.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 727
Може да имате алергия. Мен ми се получава от ароматизирани превръзки и душ гел Simple Smile

# 26
  • Мнения: 19
Момичета, спадна откакто смених превръзките и вече изглеждат съвсем еднакво. Днес все пак бях на лекар. Каза, че всичко изглежда нормално, но ми взе секрет, за да провери дали нямам гъбички или други бактерии. Стискайте палци да е наред всичко.

Общи условия

Активация на акаунт