Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от стратегиите за управление на бременността, споделени във форума?
Какви са някои от темите, свързани с избора на бебешка количка, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от стратегиите за управление на бременността, споделени във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с избора на бебешка количка, които се обсъждат във форума?
-
Какви здравословни проблеми се обсъждат във форума по време на бременност?
-
Каква е теорията на професор Лууен за храненето по време на бременност?

Толкова много го искахме
). Първия път преди 15 г.(бях на 26г.) нищо не знаех и бях най-най-спокойната бременна. Бях уверена, че спрем ли да се пазим с ММ и бебето ще стане, и бях възмутена че ми дойде първия месец
(колко съм била наивна). Бебето стана на втория месец. Е, ясно ви е, че бях сигурна че няма нищо по-естествено и нормално от бременността, и няма какво да се обърка. Сега съм на 41-на и знам много повече, и тревогата ми е голяма, и съм в другата крайност. Това, което искам да си пожелая е да намеря баланса и да се насладя на тази бременност.