Hercai/Вятърничав по ATV Тема 12

  • 76 568
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Дали Рейян ще умре на финала ?

# 61
  • Мнения: 7 517
Дали Рейян ще умре на финала ?

Що за глупав въпрос? Ами, хвърляй боб, реди пасианс, пробвай с дъска за духове, върви на гадател или други подобни.

# 62
  • Мнения: 7
Питах защото в книгата пиша че умира затова.

# 63
  • Мнения: 7 517
Питах защото в книгата пиша че умира затова.

Току що прочетох кратък преразказ на книгата в някакъв БГ сайт и там ако не лъжат пише, че книгата има щастлив финал Миран и Рейян живеят щастливо и отглеждат заедно детето си. Но не я намерих преведена, че да прочета края.

# 64
  • Мнения: 1 130
До колкото помня в книгата имат дъщеря на име Гюнеш.

# 65
  • Мнения: 225
Ще чакаме да видим какво ще се случи в новия епизод. И да гадем и да не гадам сценаристите са го измислили. Що се отнася до книгата мисля, че сценария след толкоз пренаписвания и изменения не върви точно по книгата. Вярно, че не можем да съдим никого от актьорите защото начина  по който е написан сценария така играят ролите си актьорите, но определено от показания фрагмент не очаквах, че Миран ще постъпи така отново да си тръгне и да я остави. А колкото до Дилшах да прави сте нокой не очакваше да има такъв образ.Може да има изненади и Реян да роди  момиче и момче.

# 66
  • Мнения: 7 517
До колкото помня в книгата имат дъщеря на име Гюнеш.
Да така пишеше, но пък и там, където четох пишеше, че майка му на Миран прави тези мизерии и тя умира. Може би се държи долу горе нишката на книгата, но не е същото

# 67
  • Мнения: 225
Не съм чела цялата  книгата само това което беше качено при започването на филма може би се придържат към нея, но смятам, че излязоха доста от рамката и. Филма имаше невероятен старт и харизма с течение на времето намаля. С вкарването на много нови герои и начина по който и ги изкараха след това започна да се губи интереса сякаш и особено образа на Дилшах. Дано направят завършека така както го започнаха. Харесва ми филма следя го винаги онлайн има моменти, когато си казвам няма повече да го гледам, когато показват ненормални неща, но ми минава бързо защото я има тръпката и то най вече зареди Реян и Миран. Показаха ни всичко омраза ненавист болка убийства, сега е време да покажат и развият любовта в целия и размер, както се казва любовна приказка родена от отмъщението. Остава ни да чакаме.

# 68
  • Мнения: 1 036
От началото на сериала има много различия в сравнение с това, което се случва в книгата. Например в книгата Хазар е женен за Дилшах и е отрицателен герой, а майката на Миран е избягала от него с Мехмед, без да подозира че е бременна. Книгата има щастлив край, но това не е задължително за края на сериала. Как ще завърши той предстои да видим.

# 69
  • Мнения: 225
Абсолютно си права, това имах и аз в предвид, че не се движат по книгата това което предстои ще го видиме. Разбира се не е задължително всеки филм да има щастлив финал,  както и в други сериали е имало тъжен финал, но ни се иска да завърши хепи. Може би, защото имаше прекалено много драматични неща и затова. Както се казва очаквай неочакваното

# 70
  • Мнения: 127
Критикувам Дилшах тъй като ми е отрицателна.

# 71
  • Мнения: 225
Определено не знам да има някой, който да не я критикува, образа който и създадоха е ужасен по зле и от мъртвец. Дано в този епизод има по малко сцени с нея. Интересно ми е как ще се развият нещата с Азат и Гюнюл много са ми забавни и Фърат и Зейнеб.

# 72
  • Мнения: 435
Заповядайте, 58 епизод - преведен.  Благодаря Ви, дами!
https://ok.ru/video/2086933236420

# 73
# 74
  • Мнения: 225
Благодаря за преведения епизод, гледайки го отново определено епизода беше хубав и интересен. Всяка сцена между героите беше изиграна много силно с плам и жар особено между Азат и Джихан, Джихан и Хандан. В този епизод ни показаха какво значи доверието между двама души. Ние като зрители не одобряване  отношението на Миран към Реян в предвид положението, което е тя, но за него тя е всичко, жената която го промени, накара го да прозре истината и да не вярва на лъжи , а сега за първи път тя скрива нещо от него и той нормално го приема по този начин боли го, че както той каза моята Реян не може да скрие нищо. От друга страна знаем защо тя скри и го излъга за да предпази всички. Извода е, че и в живота доверието е много важно и ценно и не трябва да се губи, каквото и да се случва трябва да сме искренни с хората които обичаме и ценим, но понякога се случва и да грешим и се учим от грешките си всеки заслужава втори шанс и прошка за направените си постъпки от него. Желая на всички, Ви приятен и хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт