Абонаментни кутии в България - Тема 14

  • 44 514
  • 729
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 22
На мен ми харесва екзотиката!
Белбокс с тези Гери-Никол, Преслава, Десислава и разни други малко в повече ми дойдоха, ама въпрос на предпочитания. Grinning

# 391
  • София
  • Мнения: 2 630
Какво ви е мнението за серума на Wooden spoon и крема на Aavant? Серумът овлажнява добре, но ми е странен аромата- мирише на слънчогледово масло, което е май и основен компонент(описано е в съдържанието), не се усеща нищо от етеричните масла, което ме навежда на мисълта, че серумът е силно надценен. За крема на Avant- както писах и преди не ми харесвят блестящите частици, но по-неприятното е, че за седмица ползване кожата ми се изсуши страшно много- на места дори започна да се бели. Та него със сигурност няма да го повторя. На другите неща от кутията на Кибрит още не им е дошъл редът.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 19:56 от BettyBoop

# 392
  • Мнения: 1 037
За крема на Avant- както писах и преди не ми харесвят блестящите частици, но по-непроятното е, че за седмица ползване кожата ми се изсуши страшно много- на места дори започна да се бели.
Добре е да знам, че не само при мен го има този кофти "ефект" на крема на Avant. Кожата ми започна да се бели...Отдавам го на гликоловата киселина. Иначе ми харесва ароматът и финия блясък, но това лющене ми идва в повече.
Серумът много ми харесва и си го използвам с удоволствие. Обаче ми направи впечатление, че сложен на суха кожа, ефектът не е същия, както ако е на влажна кожа.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз всеки месец получавам по две абонаментни кутии. Едната е Кибрит, другата е Белбокс.

Към кутията на Кибрит съм със смесени чувства. Хареса ми душ гела. Мирише много хубаво, а ароматът ми е единственото важно за душ геловете и бих си го купила, ако го срещна в някой магазин и не е на цена от 20 лв 😃
Скраба на Саф също ми хареса. Сферичките не са толкова агресивни, но ако не се ползва ръкавица става малко неприятно. Кожата след него е мека и ухаеща приятно. Не бих го купила на редовна цена, до 20 лв бих дала за него.
Най- коментирания и рекламиран серум на wooden spoon...Ами нещо не го усещам толкова вълшебно. Много тежък ми се струва, за по зряла възраст. Серума с ниацинамид също не ме впечатли с нищо.
Крема на Авант ми хареса, но тоя брокат ми идва наистина в повече. Остава ми по ръцете и като се вглеждам дразни, но погледната от далече, кожата ми изглежда мн добре с него.

Кутията на Белбокс този месец въобще не ми хареса.
Червилото не е моят цвят.
Тонера ми мирише на обор.
Серумчето за пъпки никаква работа не върши, за разлика от други на Ейвън, които с едно намазване наистина изсушават пъпката.
Кърпата за грим си стои неотворена, защото не ползвам грим.
От предните кутии на Белбокс имам един серум на Eclat skin London розов, който ми е най любимия продукт от всички кутии. Прави кожата ми невероятна, без да омазнява. Ако някой има и няма да го ползва, да ми пише Simple Smile

# 394
  • Мнения: 19
На мен също не ми допада крема на Avant,но по-скоро,защото е силно ароматизиран.Серума на Wooden spoon ми харесва много,усещам кожата си изключително мекичка след него,страба на Сафф също харесах за лице ми е перфектен,за тяло няма и да го пробвам,мисля,че ще ми е прекалено нежен.

# 395
  • София
  • Мнения: 2 630
Цитат
Добре е да знам, че не само при мен го има този кофти "ефект" на крема на Avant. Кожата ми започна да се бели...Отдавам го на гликоловата киселина. Иначе ми харесва ароматът и финия блясък, но това лющене ми идва в повече.
Серумът много ми харесва и си го използвам с удоволствие. Обаче ми направи впечатление, че сложен на суха кожа, ефектът не е същия, както ако е на влажна кожа.
Аз мисля да му дам шанс пак лятото. Може би не е ок за студено време.

# 396
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun, има ги! Доста внимание им се обръща във ФБ групите за козметика. https://bg.labo-svr.com/
https://sopharmacy.bg/bg/category/svr

А, не съм го видяла точно този концентрат.

# 397
  • Мнения: 13
За крема на Avant- както писах и преди не ми харесвят блестящите частици, но по-непроятното е, че за седмица ползване кожата ми се изсуши страшно много- на места дори започна да се бели.
Добре е да знам, че не само при мен го има този кофти "ефект" на крема на Avant. Кожата ми започна да се бели...Отдавам го на гликоловата киселина. Иначе ми харесва ароматът и финия блясък, но това лющене ми идва в повече.
Серумът много ми харесва и си го използвам с удоволствие. Обаче ми направи впечатление, че сложен на суха кожа, ефектът не е същия, както ако е на влажна кожа.

За какъв тип кожа са тези продукти, знае ли се? Или първо купуваме , пробваме и после установяваме?

# 398
  • София
  • Мнения: 2 630
В сайта на Аvant няма указано за какъв тип кожа се използва. От  Кибрит отговориха, че е подходящ за всякаква, но според мен не е ок за хора с чувствителна кожа.

# 399
  • Мнения: X
Моята кожа не е чувствителна, но получих няколко зачервени петна на брадичката отстрани, сухи са и сърбят.. Никога не ми се беше случвало.. Като чета и други отзиви май е от крема на Авант..

# 400
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен пък кремът до тук много ми харесва. Нито ми изсушава, нито зачервяване, нито ми се струва много ароматизиран.✌

# 401
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На мен ми е малко странно тази киселина да е в крем за лице. Имам ексфолиант за пети и крем за пети с нея. Не знаех, че може да се ползва за лице.

# 402
  • София
  • Мнения: 2 630
Ползва се, има доста продукти за лице с нея, но явно не е за всяка кожа. Аз ползвам по принцип по щадяща козметика и тази киселина, слюдата за блясък и парфюма ми идват в повече.

# 403
  • Мнения: 118
Някой поръчвал ли е "Направи си сам"  от Boxywow. Попаднах на код за отстъпка и много и се чудя 🤔

# 404
  • Варна
  • Мнения: 1 768
И мен крема на Авант ми по изсуши кожата, но имах нужда. Сега като е по - студено допълнително се изсушава и ми идва ту мач. Ще го ползвам след 2 -3 месеца. И да доста силно парфюмиран е, на страницата във фейсбук доста коментари имаше по тая тема.
Аз поръчай и Гуд бокс, чакам я идната седмица. Серума които е в нея или ще отлежава или ще го подаря. Надявам се да има боди лосион някакъв, че останах с 1.

Общи условия

Активация на акаунт