Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 66/

  • 17 012
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 571
В очакване на осъзнавянето 🤩

# 721
  • София
  • Мнения: 5 740
Хайде, нова тема, нов късмет, нов епизод! 😅 Този да си остане в старата тема. 🤘🏼
24 часа по-късно и ще сме в нова тема Wink
Добри сме ....

# 722
  • Мнения: 10 221
Керем на сета днес:

# 723
# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 5 740
Хайде да се обзалагаме - как ще реагира Серкан спрямо Селин, когато си върне паметта? Според вас ще я разпердушини ли??

# 726
  • Мнения: 10 221

Simple Smile

БРО, говори се, че ще и "избелят" образа. Ще се влюби в приятелят от детство на Еда. И дори ще я моли за помощ ... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 727
  • Мнения: 931
Добър вечер, мили момичета, Sparkling Heart

Не мога да смогна да ви изчета! Прекрасни постове, в които има всичко, което и мен ме вълнува.

Ще се опитам да ви разведря. Помните ли, че в началото на сериала ви казах, колко много ми напомня на "Как да наречеш тази любов" със Саная Ирани и Барун Собти? В 29 епизод чухме ритъма на сърцето на Серкан Болат. В много от сериите на индийския сериал в сцените с много любов звучеше като рефрен и героите се хващаха за сърцата. В епизода за празника Холи, Куши попита Арнав какво означава това сърцебиене. Отговорът е след 16-та минута на серия 209:

https://bigcinema.tv/series/kak-nazvat-etu-lyubov-serial-iss-pya … ya-naam-doon.html

Арнав отговаря, че и на него се случва, защото сърцата им бият в синхрон.

Още едно копи-пейст от този сериал, което забелязах снощи. Арнав се изплаши от любовта си към Куши и предложи годеж на Лаваня. В момента, в който държеше за ръка Лаваня, очите му гледаха разплаканите очи на Куши. И тук е след 16-та минута на серия 111:

https://bigcinema.tv/series/kak-nazvat-etu-lyubov-serial-iss-pya … ya-naam-doon.html

В новият 30-ти епизод, мисля, че това ще видим в началото. Серкан прегърнал Селин и впил поглед в големите, разплакани очи на Еда.

Още нещо по повод Айдан - след като Серкан е единственият ѝ син, защо не отиде тя веднага при него, а го повери на грижите на филанкишията. Отговорът - за целите на сценария, за да може змийчето да му промие малкото от останалия му здрав мозък. /Опит за черен хумор/. Това по повод сценаристите. Както каза една от нас - това е сериал, а не документална поредица, т.е. фикция.

От сериалният опит, който имам положението не е чак толкова страшно и непоправимо. След няколко епизода настроението ни ще бъде съвсем различно!

Накрая ви поздравявам с една хубава песен за лудото сърце, която почва точно със сърдечния ритъм:
Little Tony - Cuore Matto

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 20:37 от Mira07

# 728
  • Мнения: 8 938
Може да се местите когато решите

https://www.bg-mamma.com/?topic=1299970.new#new

# 729
# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 531
Нали Серкан не помни част от миналото,Иска ми се  след това предложение  към Селин,Еда да му заяви,щом не се вслушва в никой друг освен Селин така да е ,но ако някога си спомни няма право да и говори и безпокои,и той с цялата си непоколебимост че никога не би и обърнал внимание,съгласен е.Еда да хвърли сили и завърши университета,той без да знае зашо да е отлагал сватбата с Селин,и когато тя идва да се похвали за дипломата  с един близък колега  ,не постепенно а изведнъж да си спомни всичко,но всичко значи и това че не може да каже че си е спомнил,не може да тича след нея и не може да проси прошка.Само да я наблюдава и вътрешно да стене ,а в тези моменти и Селин да му виси на главата.

# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт