Любов или само секс?

  • 11 392
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 35 101
Значи, всички си карате по старо му и нещата са точни.
Чувствата са без значение на никого от четиримата.
Не търси под вола теле, а взимай каквото можеш и така.

# 241
  • Мнения: 18 298
Попитах за зодията на човека, чиито чувства се мъчим да разгадаем, защото има хора, които смятат, че зодията има отношение към поведението. Не и модериращият темата явно. Grinning
Добре, няма значение.
Авторке, времето не работи в твоя полза. Нуждата от другар и лоялността му към другата с времето ще растат, ще свикне с нея, т. е. ще се привърже, и напускането й ще му се вижда по-трудно и... нелоялно.
Сексуалните му нужди пък с времето ще намалеят.
Въобще тяхната връзка ще укрепва, а вашата ще се разклаща. Е, кой знае, може да се развият и другояче нещата, но така ми се струва.

# 242
  • Мнения: 366
Аз да поясня ,че взехте пак него да обсъждате.Лично за това защо е с нея съм го питала още в началото като заживяха заедно защо го е направил.Отговорът беше -защото не мога да живея в самота и да те чакам цял живот,душевните рани най-трудно зарастват  и трябваше да те забравя.Бях питала и защо точно тя--а ми  ,защото я познавам отдавна и й дадох нов шанс и че нямал време от работа да търси нова,все попадал на елементарни или меркантилни.
Това за супичката не е верно.Човекът през деня се храни навън ,а вечер е фен на сухата храна,дори е забранил да се готви вкъщи,за да не се умирисва.
Аз даже съм му казвала,че съквартирантката му е като домашен любимец.
Честно да ти кажа, направо да й завиди човек. Как да не те е яд! Не стига че живее с паралия в луксозен апартамент , а дори  една вечеря  не й се налага да  приготвя. Ако и не работи.... направо слага в малкия си джоб повечето млади златотърсачки.
 Относно въпроса ти...
Толкова време сте заедно, никога ли не ти е казвал, че те обича? А ти обичаш ли го? Защо не го питаш директно, щом ти е важно.

# 243
  • Мнения: 1 119
Аз като Ви казах още в началото, че посредствената уж дама се е уредила в живота.
Нищо чудно под носа на авторката и да го ожени скоро и след това амбициите и да се сбъднат през крив макарон! Не, че и го пожелавам, ама имам развита и интуиция.
Плюс това, повечето изневеряващи мъже винаги говорят все едно жените им не са нищо важно за тях пред любовниците. Да, ама вкъщи са кученца и реват на колене за прошки. Това е често срещано явление.

# 244
  • Мнения: 83
Аз да поясня ,че взехте пак него да обсъждате.Лично за това защо е с нея съм го питала още в началото като заживяха заедно защо го е направил.Отговорът беше -защото не мога да живея в самота и да те чакам цял живот,душевните рани най-трудно зарастват  и трябваше да те забравя.Бях питала и защо точно тя--а ми  ,защото я познавам отдавна и й дадох нов шанс и че нямал време от работа да търси нова,все попадал на елементарни или меркантилни.
Това за супичката не е верно.Човекът през деня се храни навън ,а вечер е фен на сухата храна,дори е забранил да се готви вкъщи,за да не се умирисва.
Аз даже съм му казвала,че съквартирантката му е като домашен любимец.
Честно да ти кажа, направо да й завиди човек. Как да не те е яд! Не стига че живее с паралия в луксозен апартамент , а дори  една вечеря  не й се налага да  приготвя. Ако и не работи.... направо слага в малкия си джоб повечето млади златотърсачки.
 Относно въпроса ти...
Толкова време сте заедно, никога ли не ти е казвал, че те обича? А ти обичаш ли го? Защо не го питаш директно, щом ти е важно.

Няма как да го попитам,това е пълен абсурд.
Питала съм 2 пъти за 8г дали е споделено ,взаимно.Отговорът е да.


Обявявам на всички,че ще пиша от този акаунт,защото ми блокираха безвъзвратно другия акаунт.

Последна редакция: ср, 03 фев 2021, 20:38 от An70ly

# 245
  • Мнения: 366

Няма как да го попитам,това е пълен абсурд.
Питала съм 2 пъти за 8г дали е споделено ,взаимно.Отговорът е да.


Обявявам на всички,че ще пиша от този акаунт,защото ми блокираха безвъзвратно другия акаунт.
[/quote]

Защо да е абсурд. Ти си била готова да се разведеш заради него, а той дори не ти е казал, че те обича. Не мога да повярвам!

# 246
  • Мнения: 83
Аз като Ви казах още в началото, че посредствената уж дама се е уредила в живота.
Нищо чудно под носа на авторката и да го ожени скоро и след това амбициите и да се сбъднат през крив макарон! Не, че и го пожелавам, ама имам развита и интуиция.
Плюс това, повечето изневеряващи мъже винаги говорят все едно жените им не са нищо важно за тях пред любовниците. Да, ама вкъщи са кученца и реват на колене за прошки. Това е често срещано явление.

Нямам представа вкъщи каква роля играе,но със сигурност няма да подпише брак.Каза,че не е луд.От друго място също съм го чувала,че тя драпа за брак,да ,а ма не.



212 и аз мисля,че е златотърсачка,само той казва,че не била.Работи,то това е и причината да дойде в нашия град.Уж си е намерила по-платена работа тук и що да не дойде у тях и без това преди години са си имали алъш вериш

# 247
  • Мнения: 17 407
Теб кскво те грее дали ще подпише? Прозират тънки сметчици отново? Той се разделя, ти - най-после се развеждаш и заживявате доволно. Кристслното ми кълбо каза, че тъкмо са ти са се наместили работите, сакън - не мърдай или както ти е вече казано - стой си на задника.

# 248
  • Мнения: 83
Теб кскво те грее дали ще подпише? Прозират тънки сметчици отново? Той се разделя, ти - най-после се развеждаш и заживявате доволно. Кристслното ми кълбо каза, че тъкмо са ти са се наместили работите, сакън - не мърдай или както ти е вече казано - стой си на задника.

Нали знаеш,тя надеждата умира последна.Знае ли се то какво чудо може да стане?
А бе нищо не е на всяка цена.И така ми е добре.

# 249
  • Мнения: 6 701
Авторката, много грозно говориш против жената, не ти прави чест.

# 250
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Аз като Ви казах още в началото, че посредствената уж дама се е уредила в живота.
Нищо чудно под носа на авторката и да го ожени скоро и след това амбициите и да се сбъднат през крив макарон! Не, че и го пожелавам, ама имам развита и интуиция.
Плюс това, повечето изневеряващи мъже винаги говорят все едно жените им не са нищо важно за тях пред любовниците. Да, ама вкъщи са кученца и реват на колене за прошки. Това е често срещано явление.

E, какво толкова се е уредила? Една вечеря не може да си сготви, сакън да.не му вмирише ризата случайно и оцапа умивалника?

Колко от вас биха били щастливи да ядат суха храна вечер? Аз ще умра на 20тия ден.

Авторката си каза, че не търси брак с него, нито с друг и че даже и в сегашното положение е щастлива да се среща с него. Имам поне 20 приятелки в такива връзки, като повечето не са обвързани и не живеят с мъж. На тази възраст има доста пречки за съжителство.

Той и е казал, че за него са важни бизнеса му, сина му и самата тя. Това е в един от нейните постове на една от първите страници.

Мъжът си е казал всичко в прав текст. Каквото е казал, това е. Няма нужда да го анализираме, той знае какво иска и как да го постигне без да пречи на други хора.

Пишещите сте още млади. Хората на 50+ филмите брак и съжителство сме ги играли, някои от нас по няколко пъти. Даже не ни е лесно да кажем на големите ни деца,че отиваме да живеем с друг мъж.
Теб кскво те грее дали ще подпише? Прозират тънки сметчици отново? Той се разделя, ти - най-после се развеждаш и заживявате доволно. Кристслното ми кълбо каза, че тъкмо са ти са се наместили работите, сакън - не мърдай или както ти е вече казано - стой си на задника.


Няма тънки сметки. Тя си каза, че и тежи съжителството с мъжа и. Иска спокойствие, нормално общуване с човек,  с когото имат общи интереси и хубав секс. Няма нужда от подслон и храна, нито от имотите му или парите му.

# 251
  • София
  • Мнения: 35 101
Плюем официалната ли? Laughing

Къде си ти, къде съм аз, госпожа!

# 252
  • Мнения: 17 407
Да не вземеш сега магии, нещо. И така ти е добре.

# 253
  • Мнения: 83
Авторката, много грозно говориш против жената, не ти прави чест.

Кво точно казах,че не се сещам?

# 254
  • Мнения: 15 619
Оф. Тва, жените, сме много глупаво племе. Искат ни,  дърпаме си, чудим се, сметки правим, тръшкаме се, оставят ни, пак се чудим, пак сълзи и сополи, пак мислене и навиване на сопола на пръстче, оглеждането му от вси страни,  допитване до други  женски глави и оплюване на оная, дето ехеееей, на сополивия ни пръст не мой се намаза. Абе що такива глупави мелодрами -селфмейд!!!
 

Общи условия

Активация на акаунт