Лидл 148 - Февруарска купонджийска :)

  • 129 159
  • 3 052
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 094
От Лидл плодове определено купувам повече ,поне при нас често краставици и домати,които основно взимам са под всякаква критика, а цените са почти двойни на тези в плод зеленчука.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 5 349
fenyx кората на портокалите и лимоните е обработвана за трайност и търговски вид и не бива да се консумира. Може би само на био цитрусите става, но трябва да е упоменато някъде.
Последно на кашон с мандарини видях изписано с каква химия е третирана кората и, че не бива да се яде.

# 47
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Аз много тъжа за айвъра стария сега новия е много гъст - старя в който се срещаха някой люспици макар и рядко - беше доста по-течен т.е. не е сгъстяван с нищо и с много натурален вкус Simple Smile
Често си купуваме панирани хапки и веднъж имаше - пуешки с купон или на оферта - много се зарадвахме и специално ги търсехме - обаче се оказаха гадни - с една каша по средата и твърда панировка - та вече няма да купя от тях - силно ме разочароваха
Последно - много се разочаровах от доматите - едните бяха като ябълки без вкус, втория път взехме рома в опаковка - всичките развалени и спукани, а единя мухлясъл, при трети опит взех кумато - всичките меки и протекли в опаковката

# 48
  • Мнения: 1 557
Тета, никой не те принуждава да купуваш айвар и да се чувстваш "като глупак". Stuck Out Tongue Winking Eye Споделих лично мнение за пикантния, както ти често споделяш мнение за даден продукт... Wink Ако си спомняш, аз бях от първите (ако не и първата) която се оплака от люспите в стандартния непикантен айвар.
Rebel Heart, отново ли го има айварът в малките бурканчета? Дано не забравя да погледна...и дано ако го има да е от този който се харесваше вкъщи...
Не, айварът на Чира е отлистен. Има нов айвар в тумбести бурканчета, брандиран с "Родна стряха". За него отзивите в темата са отлични.

Едно време имаше мариновано цвекло на шайби в буркан. Скоро го търсих, но не намерих. Отлистено ли е или да търся по-добре?
Отлистено е отдавна.

За новия купон. Често пазарувам от П и З в Лидл, така че ще се класирам.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 317
От Лидл купувам банани, портокали, боровинки, джентила, моркови, гъби та 60лв. изобщо не са много и като гледам още първата седмица ще си използвам купона Simple Smile)))))

# 50
  • София
  • Мнения: 5 189

Rebel Heart, отново ли го има айварът в малките бурканчета? Дано не забравя да погледна...и дано ако го има да е от този който се харесваше вкъщи...

Не че съм поглеждал за него при всяко пазаруване, но и не знам някога да е липсвал. Тоест, когато съм искал да купя, винаги е имало. За последно преди около 2 месеца съм зареждал.
Редактирам се : сега чета в по-горно мнение, че вече го нямало. Жалко ..

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 682
От този айвар, дето се оплаквате, май не съм купувала. Аз похвалих и отново похвалвам айвара със зелен етикет на Родна стряха - голям тумбест буркан, за около 5,50лв. Само чушки, малко олио и сол. Грам люспа няма и е много вкусен (за този, който обича печени чушки) Wink

За Купон+ ще се класирам и аз вероятно, защото редовно има неща, които купувам - чери доматки за принца, де други домати не яде, моркови на връзка, био банани и нормални такива, айберг, боровинки, ябълки, мнооого мандарини, помело и какво ли още не. Дребосът яде много плодове и зеленчуци, читавият плод-зеленчук не е много близо до нас и не мога да мъкна от там често, та взимам от Лидл при редовния пазар Simple Smile

Ох, пропуснах аз днес ходенето, че силен дъжд и вятър + новоотворен мол... не се реших да си го причиня. Говорих с приятелка, която е от молските "гугутки", както ги наричам, и сподели че е била на старт в 9:59 пред Зарата и се е мушнала първа под вдигащата се решетка за да успее да изхарчи предвидените пари, де е стискала за целта Grinning И не е била само, и не е било само пред този магазин така...

Феникс Hug

# 52
  • Мнения: 9 547
я кажете мнение за замразената паея?

# 53
  • София
  • Мнения: 303
Здравейте, парната четка за какво я използвате ,доволни ли сте?

# 54
  • София
  • Мнения: 11 713
Благодаря за темата, Брада!
Отивам за кадаиф, ако е останал и Долчето на предната тема показа едни шоколадови палетки ли са, капки.. ще ги потърся, иначе ще купувам млечни основно, че са на свършване. Не харесвам зеленчуците и не купувам от Лидл.

# 55
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 239
Цитат на: mitrushana в пн, 01 фев 2021, 11:03
Момичета, нали още е 3 месеца срока на връщане
Да толкова е .

90 дни е ако трябва да сме точни.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 189
я кажете мнение за замразената паея?

Приятел похвали не само нея, но и цялата серия. Били му, цитирам, "любими". Доколкото го познавам, може и да са му така любими, защото му е лесно да ги доприготви в микровълновата без да се занимава много, много, а не заради уау вкус Simple Smile  Решил съм да взема от всеки вид по един пакет, но отиват директно във фризера и няма да мога да ви дам отзив тази седмица или следващата - малко съм прекалил и трябва да изконсумирам други неща първо.

# 57
  • София
  • Мнения: 5 547
Цитат на: mitrushana в пн, 01 фев 2021, 11:03
Момичета, нали още е 3 месеца срока на връщане
Да толкова е .

90 дни е ако трябва да сме точни.
https://www.lidl.bg/polezno-info/informaciya-za-klienta

# 58
  • Мнения: 6 734
Брадата, благодаря за темата!🌹
Мисля, мисля, май нямам несполучливи покупки. 🤔
Аз пък харесвам и двата вида замразен грах. Simple Smile
А морковите на връзка са су-пер, само такива купувам.

# 59
  • Мнения: 35 124
Аз май като несполучливо смятам пържения лук..може би защото още не съм му намерила приложение

Общи условия

Активация на акаунт